Çağla Şikel Saç Rengi

10947
6
çağla şikel saç rengi
çağla şikel saç rengi

Çağla Şikel saç rengi ve saç rengi numarası uzun süredir bir çok genç kızın hayali olmuştur. Çünkü oldukça farklı bir ton ve aynı zamanda da saçların mükemmelliğini yansıtan bir ışığa sahiptir. Çağla Şikel’in doğal saç rengi koyu kahverengidir.Uzun süre boyunca bu rengi saçlarında görmüş olsak ta son zamanlar da saçlarında bir çok farklı renk yansımasını görmekteyiz. Bu güzel renk tonlarını denemek isteyen bir çok hayranı bulunmaktadır. Özellikle Çağla Şikel sarı saç rengi yoğun bir şekilde beğeni toplamıştır. Bu renk için boya önerimiz Koleston’dan 10.0 numaralı açık sarı saç boyası olacaktır. Ancak sarı tonlarından uzak farklı bir havaya sahip olmak istiyorsanız o halde güzel sunucu ve oyuncunun diğer saç renklerine hep birlikte bir göz atalım.

Çağla Şikel yeni saç rengi küllü sarıdır.Bu rengi genellikle koyu ten rengine sahip bayanların kullanması daha doğru olacaktır. Çünkü küllü sarı saç rengi beyaz tenli bayanları yaş olarak büyük gösterme riski taşır.Çağla Şikel saç rengi numarası olarak sizlere yine Koleston’dan 11.1 numaralı küllü sarı saç boyasını öneriyoruz. Bunun yanında bir diğer seçenek olarak ise Çağla Şikel fındık kabuğu saç rengini deneyebilirsiniz. Bunun için de Koleston’un 7.3 numaralı fındık kabuğu saç boyasını kullanabilirsiniz. Eminiz bu saç rengi sizlere de çok yakışacaktır. Özellikle bu güzel tonları Çağla Şikel saç kesimi, bakımı ve modelleri ile kullandığınız da harika bir görünüm sizlerin olacaktır. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Çağla Şikel tüm saç renklerini aşağıda sizler için ekledik. Dikkatle incelemenizi öneriyoruz.

Çağla Şikel Saç Renkleri

6 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar bana göre Çağla Şikel saç rengi artık demode oldu. Kendisinin de değiştirmesini tavsiye ediyorum.

  2. Unutmayın Bır Sacı Elde Etmek Istıyorsanız Benı DInleyın …. Diyelım Siyah Sacınız Var Dırek Sarıya Dönebılır Ama Sac Yıpranır Ve Yıpranmak Yerıne Sız Sacı Sarıya Hazırlayın Kademe Kademe Boyayın .. Sıyahsa Kahve Boyayın kunlanın Sonraa Küllü Kumral Yapın Kunların Ve Küllü Kumral Tekrar Boya Küllü Kumral Tam Otursun Ve Sonra Küllü Ler Le Git Kı Sacında Ne Kızılllık Ne Turunculuk Olsun …. Tavsıyemmm Hem Küllü Kunlanın Yesımlısı Olmaz Ilk Olur Ikıncı yIKAMADA Yok Olacaktur … Ve Sacınız Dıyelım Acık Renk Boyayacaksınız Küllü SARI Alın benı dınleyın … Ben Boyaya boya Alıstım Bılıyorum .. Ve Bır Sacı Boyadınız Ve Turuncu Oldu … Küllü Al Kızılılıgını Alır Kullu Boya Ama Ikı tane ALIN Ki Butun Sacı Yedırın ….. Unutmayın Turuncu Olmamanız Iıcın Küllü Boya Kunlanın Yanında 1 Olacak …Küllü Boyalar 1 Dye Başlar Örneyin 11,1 10.1 8.1 7.1 9.1 Küllü Boyalar 12.1 umarım yardmcı olmuşumdur .. 😀

YORUM YAZ