Saç RengiSaç Modelleri

Elçin Sangu Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ülkemizde çok fazla tanınan ve sevilen oyuncuların başında gelen Elçin Sangu saç rengi hakkında takipçilerinden çok fazla soru almaktadır. Kızıl saç renkleri ile ekranlarda boy gösteren oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra güçlü, bakımlı ve doğal saçları ile de dikkatleri üzerine toplamıştır.

Kullandığı kızıl saç rengi ile farklılık yaratmış ve sıra dışı olmayı başarmıştır. Yetenekli oyunculuğu ile beraber saçı ve güzelliği de eklenince günümüzün en çok taki edilen ve araştırılan ünlülerinden biri olmuştur.

elçin sangunun saç rengi
elçin sangunun saç rengi

Elçin Sangu Kimdir?

elçin sangunun gerçek saç rengi
elçin sangunun gerçek saç rengi

Elçin Sangu 13 Ağustos 1985 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çerkez kökenli olan Sangu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun olmuştur. Buradan mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü burslu olarak kazanmıştır.

Elçin Sangu Sahne Tozu Tiyatrosunda oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra ilk televizyonculuk girişimi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle başlamıştır. Kısa bir dönem dizide yer aldıktan sonra yeteneği fark edilmiş ve birçok projede adından söz ettirecek derecede oyunculuklar sergilemiştir.

elçin sangu yeni saç rengi
elçin sangu yeni saç rengi

Birçok dizi ve film projesinde yer alsa da en büyük ününü 2015-2016 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisiyle almıştır. Başrolünü Barış Arduç’la paylaştığı bu projenin ardından televizyon dünyasında hatırı sayılır bir ün kazanmıştır.

  1. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü almıştır. Günümüzde en çok tanınan ve yüksek meblağlı projelerde imzası bulunan başarılı bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
elçin sangu saç rengini mi degistirdi
elçin sangu saç rengini mi degistirdi

Elçin Sangu’nun Saç Rengi

elçin sangu saç rengi
elçin sangu saç rengi

Elçin Sangu zaman zaman saçlarında ufak renk değişikliklerine gitse de her zaman kızıl tonlarını kullanmıştır. Bu durum ona hem doğallık hem de tenine güzel bir renk kazandırmıştır.

Kızıl saçları ile ülkemizde farklı saç rengi kullanan nadir isimlerdendir. Önceleri bakır kızılı gibi renkler tercih etse de son yıllar da kullandığı doğal kızıl renkler seyirciler tarafından oldukça sevilmiştir.

elçin sangu saç rengi yeni
elçin sangu saç rengi yeni

 

Elçin Sangu Yeni Saç Rengi

elçin sangu saç rengi nedir
elçin sangu saç rengi nedir

Yıllarca kızıl saç rengini kullanan ünlü oyuncu Elçin Sangu uzun yıllardan sonra saçlarına yeni bir renk katmıştır. Uzun süre kızıl kullanmaktan dolayı sıkılan oyuncu ani bir değişiklik ile kumral bir saç rengine geçmiştir.

Parlak ve doğal kızıllardan sonra kumral renk oyuncuya halsiz ve bitki görünümü katmıştır. Bu durumdan ötürü takipçilerinden olumlu geri dönüşler alamayan oyuncu eski saç rengini de özlemiş olacak ki tekrar kızıl tonlarına geri dönmüştür.

elçin sangu saç rengi ne renk
elçin sangu saç rengi ne renk

Elçin Sangu Gerçek Saç Rengi

elçin sangu saç rengi ne renk
elçin sangu saç rengi ne renk
elçin sangu gerçek saç rengi
elçin sangu gerçek saç rengi

Yıllardır ekranlarda izlemekten sıkılmadığımız yüzlerden olan Elçin Sangu’nun saç rengi de sıkça merak edilen konulardan biri olmaktadır. Kızıl saç rengi ile hayatımıza giren Sangu’nun saçlarının doğal rengi olup olmadığı merak konusu.

Ancak kendi yaptığı açıklamalar ve çocukluk fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere Elçin Sangu’nun gerçek saç rengi koyu kızıldır. Saçlarını doğal rengiyle kullanmaktan çekinmeyen Sangu bu şekilde sevenlerinin takdirini toplamaktadır.

elçin sangu saç rengi nasıl elde edilir
elçin sangu saç rengi nasıl elde edilir

Elçin Sangu Saç Rengi Boya Numarası

elçin sangu saç rengi kimlere yakışır
elçin sangu saç rengi kimlere yakışır

Günlük hayatta çok fazla takip edilen ve çoğu zaman da onlara benzemek için uğraşılan ünlü isimler bulunmaktadır. Saç rengi ile doğal ve havalı bir görünümü olan Elçin Sangu’da çoğu kadının benzemek istediği bir isimdir.

Elçin Sangu’nun kullandığı saç boyası gerçek saçlarına yakın olsa da biraz farklılık göstermektedir. Garnier Olia 6/46 bakır kızılı saç boyası numarasını kullanan Sangu takipçilerine bu şekilde örnek olmaktadır.

elçin sangu saç rengi kaç numara
elçin sangu saç rengi kaç numara

Elçin Sangu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

elçin sangu saç rengi ismi
elçin sangu saç rengi ismi
elçin sangu nun saç rengi doğal mı
elçin sangu nun saç rengi doğal mı

Elçin Sangu ile aynı saç rengine sahip olmak isteyenler oldukça kolay bir şekilde bunu sağlamaktadır. Bakır saç rengi ile kahve rengi karıştırıldığında ortaya Elçin Sangu’nun saç rengi çıkacaktır.

elçin sangu saç rengi hangi boya
elçin sangu saç rengi hangi boya

Elçin Sangu’nun kusursuz bir cilt ve beyaz tenli olması bu rengin daha parlak ve doğal görünmesine olanak tanımaktadır. Bu bakımdan bu tene sahip kadınların kullanabileceği bir saç rengidir.

elçin sangu saç rengi gerçek mi
elçin sangu saç rengi gerçek mi

Elçin Sangu Saç Boya Numaraları

elçin sangu saç rengi doğal mı
elçin sangu saç rengi doğal mı

Kendi saç rengine yakın tonlar kullanan Elçin Sangu saç boya numaralarından bazıları şunlardır:

  • Garnier Olia 6/46 bakır kızılı saç boyası
  • Koleston Kit 6/4 bakır kızılı saç boyası
  • Nevacolor Premium 6.45 bakır kızılı saç boyası
  • Loreal Excellence 7 kumral saç boyası
  • Wella Koleston 7.0 kumral saç boyası
  • Garnier doğal renkler serisi 7n kumral saç boyası numaralarını kullanan kadınlar Elçin Sangu ile aynı saç rengini elde edebileceklerdir.
elçin sangu saç rengi boya numarası
elçin sangu saç rengi boya numarası

Elçin Sangu Saç Modelleri

elçin sangu saç rengi boya numarası
elçin sangu saç rengi boya numarası

Hayatımıza girdiği günden beri çok fazla sevilen ve izlenen bir oyuncu olan Elçin Sangu tarzında çok fazla değişikliğe gitmeyen biri olarak tanınmaktadır. Her zaman uzun ve güçlü saçları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

elçin sangu saç rengi bakır
elçin sangu saç rengi bakır
elçin sangu orjinal saç rengi
elçin sangu orjinal saç rengi

Elçin Sangu Saç Rengi Doğal Mı

Elçin Sangu’nun saç rengi doğal değildir. Orijinal saç rengi koyu kahverengi olan Elçin Sangu, birçok projede farklı saç renklerini denemiştir. Genellikle sarı veya açık kahverengi tonlarda saç rengi tercih etmektedir. Ancak, saç rengi değişiklikleri genellikle saç boyası veya peruk kullanılarak gerçekleştirilir. Bu nedenle, Elçin Sangu’nun saç rengi doğal değildir ve projelerine ve tercihlerine bağlı olarak değişebilir.

Elçin Sangu saç modelleri çoğu zaman kıvırcık ve dalgalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tanındığı günden beri uzun, doğal ve güçlü saçları ile her zaman farkını ortaya koymuştur.

elçin sangu nun son saç rengi

Kiralık Aşk Defne’nin yani Elçin Sangu’nun saç rengi ve saç modeli dizi başladığı günden bugüne merak edilen önemli konulardan birisi olmuştur.

Güzelliği ve sempatik duruşu ile bizleri kendisine bağlayan ve her rol aldığı diziyi hayranlıkla izlememizi sağlayan Elçin Sangu saç rengi ile de son zamanlarda ciddi anlamda bir merak uyandırmış ve hayranlarının kafalarında soru işaretleri oluşturmuştur.

Bu soru işaretlerini gidermek adına sizler için bir araştırma yaptık ve ulaştığımız sonuçları sizler ile paylaşıyoruz. Öncelikle Kiralık Aşk Defne kızıl saçları, yani Elçin Sangu kızıl saçlarına büyülenip hayran kalmayan birisi yoktur herhalde. Fakat sizlere üzücü bir haber bu renk çok kolay elde edebileceğiniz bir saç rengi olmayacak.

elçin sangu doğal saç rengi
elçin sangu doğal saç rengi
elçin sangu saç rengi orjinal mi
elçin sangu saç rengi orjinal mi


Kiralık Aşk Defne yani Elçin Sangu son yeni saç rengi bakır kızıl tonlarındadır. Üzgünüz bu saç rengini kolay elde edemeyeceğinizi söyledik.

Buna gerekçemiz ise Elçin Sangu doğal saç rengi bakır kızıl olmasıdır. Güzel oyuncunun saçları yani tamamen doğaldır. Kendiside her fırsatta bunu bizlere açıklamaktadır.

Saçlarında bu rengi düşünen hanımlar için ise buna yakın tonlarda bir saç rengi numarası belirtebiliriz.

9.4 numaralı boya ile bu renge yakın bir ton elde edebilirsiniz.

Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Elçin Sangu’nun bu zamana kadar ki tüm saç renklerini aşağıda sizler için ekledik. Bu saç rengini düşünen bayanlarımızın incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak;

Elçin Sangu Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu