Saç ModelleriSaç Rengi

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi ve Tonları

Saç renkleri arasında her zaman özel olarak yerini koruyan renklerin başında koyu küllü kumral saç rengi gelmektedir. Küllü saç renkleri arasında en çok tercih edilen bu renk her zaman trendlerdeki yerini korumaktadır.

Kış ve sonbahar rengi olarak önerilen koyu küllü kumral her mevsimde şıklığını korumaktadır. Ülkemizde koyu renklerin çok fazla kullanılması bu renklere yeni alternatif renkler çıkmasını gerektirmiştir. Bu alternatif renklerin en önemlilerinden biri koyu küllü kumral saç rengidir.

 

loreal koyu küllü kumral saç rengi
loreal koyu küllü kumral saç rengi

 

Her ten rengine yakışmasından dolayı geniş bir kullanım alanına sahiptir. Etkili ancak abartılı durmayan bir saç rengi kullanmak isteyenler için kullanılacak en doğru renktir. Bu rengin birçok tonunun olması her ten rengine sahip kadının kullanmasına olanak tanımıştır.

Açık küllü kumral, koyu küllü kumral ve grinin hakim olduğu küllü kumral renkleri ile geniş bir renk skalasına sahiptir.

 

küllü koyu kumral saç rengi
küllü koyu kumral saç rengi

 

Küllü Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu Küllü Kumral Saç Stili
Koyu Küllü Kumral Saç Stili

 

Küllü saç renkleri arasında en sevilen tonlardan olan küllü koyu kumral saç rengi sıklıkla kullanılan renklerden biridir. Modası geçmeyen saç renklerinden olan küllü koyu kumral doğal saç renkleri kategorisinde ele alınmaktadır.

 

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi
Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

 

Bu renk kullanıldıktan sonra saça boya uygulanmamışçasına doğal ve havalı bir renk çıkmaktadır. İçerisinde soğuk yansımalar olan bu renk ışıltı ve parlaklığıyla da tanınmaktadır. Saçlarının matlığından ve cansızlığından şikayetçi olan kadınlar için önemli bir seçenektir. Esmer saç rengi olarak bilinen bu renk kullanımında büyük memnuniyet yaşatmaktadır.

 

koyu küllü kumral saç rengi ombre
koyu küllü kumral saç rengi ombre

 

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir
koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir

 

Saç boyalarının çeşitliliğinden dolayı kadınların çoğu kendilerine yakışacak rengi bulmakta güçlük çekmektedir. Her ten rengine uygun renk bulmak incelikle yapılmalıdır. Her ne kadar bazı renkleri bazı ten renklerine mahkum etsek de bu her zaman doğru olmamaktadır.

 

koyu küllü kumral saç rengi koleston
koyu küllü kumral saç rengi koleston

 

Modanın ve tarzların gelişmesi ile hemen hemen herkes istediği saç renginin doğru tonunu bularak istenilen sonuçlara ulaşmaktadır. Koyu küllü kumral rengi de en çok esmer tenlilere yakışması ile bilinmektedir.

 

koyu küllü kumral saç rengi kimlere yakışır
koyu küllü kumral saç rengi kimlere yakışır

 

Esmer tenliler ile anılan bu rengi beyaz ve buğday tenlilerin kullanmasında da bir sıkıntı bulunmamaktadır. Ancak içerisinde koyu küllü ışıltılar esmer teni daha iyi ortaya çıkaracağından esmerlere yakıştırılmaktadır. Özellikle buğday tenli ve renkli gözlü kadınlarda gerçek duruşunu göstermektedir.

 

koyu küllü kumral saç rengi boyayanlar
koyu küllü kumral saç rengi boyayanlar

 

Küllü Koyu Kumral Nasıl Elde Edilir?

Koyu Küllü Kumral Saç Modeli
Koyu Küllü Kumral Saç Modeli

 

Şık, zarif ve modern bir saç rengi olan küllü koyu kumral rengi birçok kadın tarafından kullanılmak istenmektedir. Küllü kumral saç rengini elde etmek zor bir uygulama gerektirmemektedir.

 

koyu kumral küllü saç rengi
koyu kumral küllü saç rengi

 

Önceleri birkaç boya karıştırılarak elde edilen küllü koyu kumral yeni üretimlerle beraber tek kutudaki boyanın kullanımıyla elde edilebilir. Evde uygulanmak istendiğinde saçın ilk hali de önem taşımaktadır.

Saçları koyu olanlar yine küllü koyu kumralı denemek istediklerinde başka bir uygulamaya gerek duymadan direkt boyamaya geçebilir.

 

koleston koyu küllü kumral saç rengi
koleston koyu küllü kumral saç rengi

 

Ancak açık renkliler için farklı uygulamalar gerekebilir. Bu bakımdan bir kuaföre başvurmak daha sağlıklı sonuçların elde edilmesi açısından önem taşımaktadır.

 

Düz Koyu Küllü Kumral Saç Rengi
Düz Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

 

Küllü Koyu Kumral Boya Numaraları

Dalgalı Koyu Küllü Kumral Saç Rengi
Dalgalı Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

 

Esmer ve buğday tenli kadınların sıklıkla kullandığı koyu küllü kumral saç rengi kısa sürede popüler olan renklerden biridir. Bu rengin tanınması ve sık kullanılmasıyla beraber birçok kadın küllü koyu kumralı kullanmak için saç boya numaralarını araştırmaktadır.

Küllü koyu kumral saç boya numaraları:

  • Maxx Deluxe 6.11 Yoğun Küllü Koyu Kumral Saç Boyası
  • Litafix 6.1 Küllü Koyu Kumral Saç Boyası
  • İnoa 6.1 Koyu Küllü Kumral Saç Boyası
  • Exicolor 6.71 Koyu Kumral Küllü Kahve Saç Boyası
  • Sea Color 6.11 Yoğun Koyu Küllü Kumral
  • Organic Natural Colors 6C Koyu Küllü Kumral
  • Neva Color Premium 6.1 Küllü Koyu Kumral saç boyalarından herhangi biri alınarak bu renk elde edilebilir.

Açık Renk Balyaj Koyu Küllü Kumral Saç
Açık Renk Balyaj Koyu Küllü Kumral Saç

 

Loreal Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

 

Açık Küllü Kumral Saç
Açık Küllü Kumral Saç

 

Saç boya üreticisi markaların içinde en başarılı ve kaliteli marka olan Loreal ürettiği saç boya renkleri ile örnek olmaktadır. Ürettiği kaliteli boyalar sayesinde saçların beslenmesi ve güçlenmesi sağlanmaktadır. Her renkte başarıyı yakalayan Loreal küllü renklerde de farkını ortaya koymuştur.

 

Açık Küllü Kumral Saç Rengi
Açık Küllü Kumral Saç Rengi

 

Küllü renklerin her tonunun bulunduğu Loreal küllü koyu kumral rengini de en doğru haliyle müşteriye ulaştırmaktadır. Loreal’in koyu küllü kumral saç rengi numarası; Loreal 6.1 koyu küllü kumral numaralı boyadır.

Bu saç rengi numarasını kullanan kadınların neredeyse tamamı bu renkten ve markadan duydukları memnuniyeti dile getirmektedir. Boya doğru uygulandığında kaliteli sonuçlar vermektedir.

 

Açık Koyu Küllü Kumral Saç
Açık Koyu Küllü Kumral Saç

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu