Saç RengiSaç BoyamaSaç Modelleri

Afra Saraçoğlu Saç Rengi ve Stilleri

Ekranlara geldiği ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken Afra Saraçoğlu saç rengi ve doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Saçlarının renginin yanında uzunluğu ve canlılığı da diğer bir diğer göze çarpan özelliklerindendir.

Doğal saç rengi koyu kumral olan güzel oyuncu ara ara saç renginde değişikliğe gitmektedir. Ekranlarda belli bir tanınırlığa geldiği koyu renk saçlarını Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolü oynarken değiştirmiştir. Koyu kumral olan saçlarını sarı tonlarına çeviren Saraçoğlu bu hali ile takipçilerini ikiye bölmüştü.

en güzel Afra Saraçoğlu saç rengi modelleri
en güzel Afra Saraçoğlu saç rengi modelleri

Sarı renginin mavi gözlerine ve beyaz tenine çok yakıştıran sevenleri olduğu gibi, koyu tenleri daha çok yakıştıran birçok takipçisi olmuştur. Bir süre bu saç rengini de kullandıktan sonra tekrar koyu saç renklerine dönmüştür. Koyu kumraldan dönerek daha ışıltılı balköpüğü renklerini kullanmaya başlamıştır.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu

Afra Saraçoğlu Kimdir?

2 Aralık 1997 yılında Balıkesir Edremit’te dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamlayan güzel oyuncu üniversite için Eskişehir’e gitmiştir. Osmangazi Üniversitesinde Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünü okurken ekran macerasına İkinci Şans dizisi ile başlamıştır.

Afra Saraçoğlu uzun saç stili
Afra Saraçoğlu uzun saç stili

Özcan Deniz’in başrollerinde bulunduğu İkinci Şans filmine annesinin fotoğrafını Özcan Deniz’e göndermesiyle çekime çağırılmış ve ilk deneyimini bu filmle yaşamıştır. İlk dizisinde başarılı bir şekilde çıkması ve güzelliği ile kısa sürede ilgi odağı olmuş ve birçok önemli dizide rol alma fırsatı bulmuştur.

Afra Saraçoğlu Uzun Saç Modeli
Afra Saraçoğlu Uzun Saç Modeli

Tolga Sarıtaş ile birlikte Kötü Çocuk filminde başrolü paylaştıktan sonra Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece karakterini canlandırmıştır. Bu diziden sonra ünü yayılmış ve Hummel ve Pantene gibi markaların yüzü olmuştur.

Günümüzde büyük bir izlenme kitlesine ulaşan Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir ile başrol oyuncusu olarak oynamaktadır.

Afra Saraçoğlu Saç Boya Numarası

Yaz mevsiminin en popüler ve şık renklerinden olan ışıltılı balköpüğü Afra Saraçoğlu ve diğer pek çok ünlü ismin tercih ettiği saç renklerinden biridir. Özellikle yaz güneşinde kendini gösteren bu renk güzel oyuncunun mavi göz rengi ile de şık bir bütünlük oluşturmakta ve bu göz ve ten renginde olan kadınların da balköpüğünü tercih etmelerine neden olmuştur.

Afra Saraçoğlu uçları kızıl saç rengi
Afra Saraçoğlu uçları kızıl saç rengi

Işıltılı balköpüğü rengini en iyi şekilde elde etmek için saç boya numaraları şu şekildedir:

 • Loreal Paris Casting Creme Gloss 7304 Bal Karamel
 • Koleston 9.3 altın sarısı veya Palette 3.65 kahve köpüğü
 • Loreal Paris Excellence Creme 7.31 balköpüğü
 • Palette 8-0 balköpüğü
 • Sea Color 8/3 balköpüğü numaralarından herhangi biri alınarak ışıltılı balköpüğü saç rengi elde edilebilir.
Afra Saraçoğlu topuz modeli
Afra Saraçoğlu topuz modeli

Afra Saraçoğlu Saçı Nasıl Elde Edilir?

Ekranların genç ve doğal güzellerinden Afra Saraçoğlu hem oyunculuğu hem de dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı oyuncunun saç rengini kendi saçlarında kullanmak isteyen birçok kişi bununla alakalı araştırmalar yapmaktadır.

Afra Saraçoğlu’nun saç rengini elde etmek için öncelikle yukarıda verilen saç boyalarından biri temin edilmelidir. Daha sonra saçların ışıltılı balköpüğü rengini tutması için koyu saçlı kişilerde önce bir renk açma işlemi yapılmalıdır.

Afra Saraçoğlu Saçı Nasıl Elde Edilir
Afra Saraçoğlu Saçı Nasıl Elde Edilir

Saç uygun açıklığa gelince boyanın üzerinde yazan talimatlara uyularak boyama işlemi yapılmalıdır. Boyanın saçta kalma süresine ve boya miktarına dikkat edilerek boyama işlemi yapılmalıdır. Boyama işleminden sonra saçlar mor şampuan ile yıkanmalıdır. Aksi takdirde boyada dökülmeler ve turunculaşmalar görülebilir.

Afra Saraçoğlu Saç Rengi
Afra Saraçoğlu Saç Rengi

Afra Saraçoğlu Saç Modelleri

Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu saç renginin yanında yaptığı saç modelleri ile de farkını ortaya koymaktadır. Ünlü oyuncuyu ekranlarda uzun saçları ile görmeye alıştık. Uzun bakımlı ve güçlü saçlarına genellikle yaptırdığı saç modelleri şunlardır:

 • Düz açık saç modeli
 • Açık bukleli saç modeli
 • Bukleli atkuyruğu modeli
 • Sıkı balıksırtı örgü modeli
 • Dağınık topuz saç modeli
 • Sıkı tepe topuzu saç modeli
 • Perçemli saç modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır. Ünlü oyuncunun bukleli ve dalgalı saç modellerini sevdiği ve en çok bu modelleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.
Afra Saraçoğlu Saç Modelleri
Afra Saraçoğlu Saç Modelleri

Afra Saraçoğlu Saç Rengi Galerisi

Afra Saraçoğlu saç boya numarası
Afra Saraçoğlu saç boya numarası
Afra Saraçoğlu Saç Boya numaraları
Afra Saraçoğlu Saç Boya numaraları

Adriana Lima’ya olan benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Afra Saraçoğlu saç rengi nedir sorusu uzun süre boyunca genç kızlar tarafından merak edilmiştir.

Öyle ki o hem güzelliği ile, hem doğallığı ile hem de seksi duruşu ile kısa zamanda hepimizi etkilemiştir. Aynı zamanda onun saçları da son derece doğal durduğu için yediden yetmişe herkesin elde etmek istediği bir ton olmuştur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim.

Afra Saraçoğlu kumral Saç Rengi
Afra Saraçoğlu kumral Saç Rengi
Afra Saraçoğlu Kimdir
Afra Saraçoğlu Kimdir

Öncelikle belirtmek isteriz ki Afra Saraçoğlu sizlerin de bildiği gibi çok açık ten rengine sahip olan bir kadındır. Ancak onun ton numarası her ten rengi ile mükemmel bir şekilde uyum yakalayabilmektedir diyebiliriz. Peki Afra Saraçoğlu saç rengi ve modelleri nasıl elde edilir ?

Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Ancak öncesinde bir önerimiz olacak. Mümkün olduğu kadar sizler de Afra Saraçoğlu saç kesimi, saç bakımı ve saç modelleri gibi konularda da kendinizi geliştirmeye özen göstermelisiniz. Umarız sizler de mükemmel bir görünüm elde edersiniz. İşte bu rengi elde etmek adına sizlere en önemli bilgileri aktaralım.

Afra Saraçoğlu kestane saç rengi
Afra Saraçoğlu kestane saç rengi
Afra Saraçoğlu Kahkül Modeli
Afra Saraçoğlu Kahkül Modeli

Afra Saraçoğlu Yeni Saç Rengi Nedir

Güzelliği ile herkesi etkileyen başarılı güzel Afra Saraçoğlu yeni saç rengi nedir sorusu uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Afra Saraçoğlu’nun yeni saç rengi koyu kumral tonlarındadır.

Bu ton aslına bakıldığı zaman saçlarınızın tonu açık ise çok kolay bir şekilde elde edilebilir. Ancak siyah renk gibi bir boya uygulaması var ise ne yazık ki uzun bir süre boyunca saçlarınızın açılması gerekecektir. Ancak bu şekilde daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Afra Saraçoğlu saç rengi numarası olarak siz değerli ziyaretçilerimize Koleston Set saç boyası serisinden 6.0 numaralı koyu kumral saç boyasını öneriyoruz.

Eminiz ki bu saç rengi tonu sizlere de çok ama çok yakışacaktır. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Afra Saraçoğlu saç rengi ve modellerinden oluşan galerimizi incelemeyi ve bu renk tonu hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebileceğinizi lütfen unutmayınız.

Afra Saraçoğlu farklı saç modeli
Afra Saraçoğlu farklı saç modeli
Afra Saraçoğlu Doğal Saç Rengi
Afra Saraçoğlu Doğal Saç Rengi
Afra Saraçoğlu dalgalı saç modeli
Afra Saraçoğlu dalgalı saç modeli
Afra Saraçoğlu balyaj modeli
Afra Saraçoğlu balyaj modeli
Afra Saraçoğlu bal rengi saç
Afra Saraçoğlu bal rengi saç
Afra Saraçoğlu açık kumral saç rengi
Afra Saraçoğlu açık kumral saç rengi
Afra Saraçoğlu açık kestane saç rengi
Afra Saraçoğlu açık kestane saç rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu