Sinem Kobal Saç Rengi

531
9
sinem kobal saç rengi
sinem kobal saç rengi

Analar ve Anneler Zeliha yani Sinem Kobal’ın saç rengi ve saç rengi numarası nedir? soruları saçlarının çok cool bir görüntüye sahip olmasından dolayı oldukça ilgi görmektedir. Uzun süre sarı tonlarını kullanan güzel oyuncu saç rengini son zamanlarda koyu tonlara çevirmiştir.Sinem Kobal’ın kullandığı saç renklerini esmer ve buğday tenli hanımlara öneriyoruz. Fakat açık tenli bayanlarda güzel bir makyaj ile bu saç rengi tonlarında harika bir görünüm elde edebilmektedir. Sinem Kobal’ın garnier reklamındaki saç rengini elde etmek istiyorsanız öncelikli olarak saçlarınız koyu renkli ise koyu kumrala veya kahverengine çevirmelisiniz. Daha sonra kalan işlemleri kuaförünüze bırakınız. Sinem Kobal’ın yeni saç rengini ve tonunu sizlerle paylaşıyoruz.

Sinem Kobal yeni saç rengi Koyu Kahverengidir. Bu saç ile büyük bir değişim yaşamış uzun süre kullandığı sarı tonlarına elveda demiştir. Güzel oyuncunun yeni saç renginden yaptırmak isteyenler için tam olarak tonları sizlerle paylaşalım. Sinem Kobal’ın yeni saç rengi numarası yani tonu olarak Koleston’dan 3.0 numaralı koyu kahverengi saç boyasını öneriyoruz. Bu saç rengi güzel oyuncuya çok ayrı bir hava katmış ve bu yılın yeni trendini yaratmıştır. Sinem Kobal’ın sarı saç rengini sevenler için ise eski saç rengi ve tonunu açıklayalım. Sinem Kobal sarı saç rengi numarası olarak ise Loreal Paris’ten 8.34 numatalı zengin sıcak sarı saç boyasını öneriyoruz. Yeni saç renginiz ile mutluluklar dileriz. Sinem Kobal’ın tüm saç renklerini sizler aşağıda paylaştık.

Sinem Kobal Saç Renkleri :

9 YORUMLAR

  1. Sinem Kobal’ın Garnier reklamındaki saç rengi çok güzel. Aynı sarı tonunu ben de kendi saçlarıma yapmayı düşünüyorum, bu sarı saç renginin numarasını paylaşabilir misiniz rica etsem ?

  2. Kendisi ünlü olmaya başladığından beri yakın takibimde. Sinem Kobal saç rengi de en az kendisi kadar ilgi çekici. Kendisini çok beğeniyorum.

  3. Nasıl abartılacak ne var ? Kadın Türkiye’nin en güzel sarı saçlısı. Sinem Kobal saç rengi marka olmalı . Ötesi yok derim

  4. Sinem Kobal yeni saçları ile tüm sarışınlara örnek olmalı . herşeyiyle mükemmel olmuş.Kendisini ekranlarda daha sık görmek istiyoruz

YORUM YAZ