Saç RengiSaç KesimiSaç Modelleri

Şeniz Karaçay Saç Rengi

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde Şeniz Karaçay karakteri ile ekrana gelen Mine Tugay saç rengi ve güzelliği ile kısa sürede izleyicinin dikkatini çeken bir karakter olmayı başarmıştır. Dizide sert ve dominant bir karakteri canlandıran Mine Tugay Türk dizi fenomenlerinin arasına Şeniz Karaçay karakterini de koymayı başarmıştır.

Dizide güçlü bir karakteri oynaması kendisinde birçok yeteneğin olmasını gerektirmektedir. Bu yeteneklerin yanında varlıklı ve tanınan bir aileden olması dolayısıyla dış görünümüne de dikkat etmesini zorunlu hale getirmiştir.

 

Şeniz Karaçay Uzun Saç Modeli
Şeniz Karaçay Uzun Saç Modeli

 

Bu konuda da oldukça başarılı olan Şeniz Karaçay saç rengi ve giyimi ile adının hakkını vermektedir. Beyaz bir tene sahip olan Mine Tugay’a hemen hemen her saç rengi yakışmaktadır. Ancak bu konudaki profesyonelliğini konuşturan Tugay kendi ten rengine tam uyum gösteren bakır rengini kullanmayı tercih etmiştir.

Saray bakırı rengine yakın bir renk kullanan Şeniz Karaçay’ın saç rengi soğan kabuğu rengi olarak bilinmektedir. Soğuk olan tenini bu renk ile daha sıcak bir tona kavuşturmuştur. Güzel oyuncunun uzun yıllar bu rengi kullanması kendisinde doğal bir görünüm oluşturmuştur.

 

Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk
Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk

Şeniz Karaçay Kimdir

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi
Şeniz Karaçay Saç Rengi

 

Kanal D’de ekranlara gelen ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Zalim İstanbul dizisi oyuncu karakterleri ile oldukça sevilmiştir. Dizinin güçlü bir kadroya sahip olması popüler olmasında büyük bir rol oynamıştır. Bu oyuncuların başında da dizide Şenay Karaçay karakterine hayat veren Mine Tugay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Televizyon ve oyunculuk hayatı oldukça aktif olan Mine Tugay subay bir babanın kızı olarak babasının görev yeri olan Konya’da 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu’nda oynayarak başlamıştır.

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi nedir
Şeniz Karaçay Saç Rengi nedir

 

Aynı sene diğer birçok meslektaşı gibi Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine başlamıştır. Ancak başka ünlü isimlerin de içinde bulunduğu 13 kişilik disiplinsiz bir ekibin içerisinde yer alarak buradan uzaklaştırılmıştır.

Bu olaydan sonra 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü kazanmıştır. Mezun olduktan sonra tiyatrolarda yer almaya başlamıştır. Daha sonra televizyon dizileri ve filmlerde rol almaya başlamıştır.

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi ne
Şeniz Karaçay Saç Rengi ne

 

Gülbeyaz dizisi ile ekranlara geldikten sonra birçok yerden teklif almıştır.  Yeteneği ve güzelliği ile sahnelere oldukça yakışan Tugay kısa sürede birçok projeden teklifler alarak ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Günümüzde aktif olarak dizi, film ve reklam oyunculuğu yapmaktadır.

 

Şeniz Karaçay Saç Numarası Ne
Şeniz Karaçay Saç Numarası Ne

Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk

 

Şeniz Karaçay Saç Modelleri
Şeniz Karaçay Saç Modelleri

 

Kanal D’nin iddialı yapımlarından olan Zalim İstanbul dizisi birçok ünlü ismi bir araya getirmiştir. Bu isimlerin başında oyunculuğu ve güzelliği ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mine Tugay gelmektedir.

 

Şeniz Karaçay Koyu Kızıl Saçları
Şeniz Karaçay Koyu Kızıl Saçları

 

Girdiği her rolden alnının akıyla ayrılan ve ününe her geçen gün ün katan güzel oyuncu Zalim İstanbul dizisi ile tekrar izleyici karşısına geçmiştir. Yaşından çok daha genç gösteren başarılı oyuncu sosyal medya platformlarında ve televizyonda takipçilerinin karşısına geçmektedir.

İddialı ve özgüvenli halleri birçok kadın tarafından alkış almakta ve idol olarak alınmasında büyük rol oynamaktadır. Şeniz Karaçay karakterini canlandırdığı zamanlarda tarzı ve saçları merak konusu olmuştur.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saçları
Şeniz Karaçay Kızıl Saçları

 

Saç rengi olarak uzun yıllardır kullandığı renk olan soğan kabuğu rengini Zalim İstanbul dizisinde de kullanmıştır. Her ne kadar bu renk gerçek saç rengi olmasa da uzun yıllar bu rengi kullanması kendisine doğal bir hava kazandırmıştır. Saç rengine kullandığı rengi kaşlarında da kullanması bu doğallığı artırmıştır.

Sevgili eşi Agah Bey’in gözbebeği olması ve dizideki misyonu itibarıyla güzelliği ve duruşundan ödün vermeyen Şeniz Karaçay dizinin en popüler ve güçlü karakteri olarak izleyici ile buluşmuştur. Bu güçlü duruşunda bakır tonlarındaki saçlarının etkisi büyük olmaktadır.

Şeniz Karaçay Saç Modelleri

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Rengi
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Rengi

 

Güzelliğin en büyük ölçütlerinden olan saçlar kadınların en çok önem verdiği konuların başında gelmektedir. Saçlar kadınların bir nevi kimliği gibi görülmektedir. Kimi kadın bunu çok iyi kullanırken kimi de daha pasif kalmaktadır. Saçlarını uzmanlıkla kullanan isimlerin başında Şeniz Karaçay gelmektedir.

Güçlü ve iddialı yapısını kullandığı saç modelleri ile desteklemektedir. Dizi boyunca doğal saçlarını hemen hemen hiç kullanmamış ve her zaman ekranların önünde düzgün bir şekilde durmaktadır.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Numarası
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Numarası

 

Saç modellerinde genellikle uzun açık ve dalgalı modelleri tercih etmektedir. Bunun yanında topuzları da kullanarak farklı modeller ortaya çıkarmaktadır. Şeniz Karaçay’ın sıklıkla kullandığı saç modelleri:

  • Uzun açık dalgalı saç modeli
  • İkiye ayrılmış açık saç modeli
  • Düz maşalı açık saç modeli
  • Orta boy dalgalı saç modeli
  • Ön düz arka dağınık topuz modeli
  • Alnının bir kenarını kapattığı kaküllü topuzları da sıkça kullanmaktadır.

Şeniz Karaçay Saç Rengi Galerisi

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Modelleri
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Modelleri
Şeniz Karaçay Kızıl Dalgalı Saç Rengi
Şeniz Karaçay Kızıl Dalgalı Saç Rengi
Şeniz Karaçay Dalgalı Saç Modeli
Şeniz Karaçay Dalgalı Saç Modeli
Şeniz Karaçay Boya Numarası
Şeniz Karaçay Boya Numarası
Mine Tugay Saç Rengi
Mine Tugay Saç Rengi

 

Kaynak;

Şeniz Karaçay Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu