Saç RengiSaç Modelleri

Müge Anlı Saç Rengi

Araştırmacı gazetecilik alanında ülkemizde büyük bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Müge Anlı saç rengi ve tarzı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yıllardır canlı yayın yapan ve haftanın 5 günü evlerimize konuk olan Müge Anlı için ailemizin bir üyesi demek yanlış olmaz. Kaliteli yayıncılık ve doğru haberciliğin en iyi örneklerinden biri olan Anlı ülkemizde en güvenilen ve en sevilen araştırmacı gazetecilerden biridir.

Hafta içi her gün ekranlarda olması takipçilerinin sıkı takibinde olmasına neden olmaktadır. Giyimi, tarzı ve saçları ile bir ekol haline gelmiştir. Sade ve resmi kıyafet tarzına yakışır şekilde saç rengi ve modelleri kullanan Anlı bu şekilde sevenlerinin beğenisini kazanmaktadır.

 

Müge Anlı yeni saç tarzı
Müge Anlı yeni saç tarzı

 

Sürekli göz önünde olan Müge Anlı’nın saç rengi yıllardır aynı olarak bilinmektedir. Ancak bu yanlış bir tespittir. Ekranlarda aynı görünen saç rengi bir ekran ve ışık yanılsamasıdır. Çok radikal değişiklikler olmasa da Anlı ara ara saç rengi değişikliği yapmaktadır.

 

Müge Anlı Uzun Saç Modelleri
Müge Anlı Uzun Saç Modelleri

Müge Anlı’nın Saç Rengi Ne

 

Müge Anlı Uzun Saç Modeli
Müge Anlı Uzun Saç Modeli

 

İlkeli ve doğru televizyonculuğun en büyük örneklerinden olan Müge Anlı ekranların en sevilen ve güvenilen isimlerinden biridir. Saç rengi değişikliğini nadir olarak da yapsa bu değişikliğin çok fazla görünmemesi adına aynı rengin tonlarını tercih etmektedir. Yıllardır sarı rengi kullanan Anlı sarının farklı tonlarıyla ufak değişiklikler yapmaktadır.

Kullanımı riskli olan sarı renkler Müge Anlıda da sorun yaratmış olarak görünmektedir. Ufak bir saç rengi açma işleminde bile saçların yıpranıp kopması ihtimali yüksektir. Buna oranla sürekli sarıya boyanan saçlar yıpranmakta ve eski yumuşaklığını kaybetmektedir.

 

Müge Anlı Uzun Röfle Saçları
Müge Anlı Uzun Röfle Saçları

 

Bu yıpranmanın önüne geçmek için her yıkamadan sonra saçlar kremlenmeli ve bakımı da aksatılmamalıdır. Bunun yanında yoğun yağ bakımı da yapılmalıdır. Ayrıca bakım yapılacak olan günler oluşturulmalı ve bu günler aksatılmamalıdır.

Bazen zengin sarı kullanan Anlı bazen de açık sarı kullanmaktadır. Bunların yanında küllü sarıları da kullanmaktadır.

 

Müge Anlı Toplu Saç
Müge Anlı Toplu Saç

 

Müge Anlı Kimdir

 

Müge Anlı Sarı Saç
Müge Anlı Sarı Saç

 

19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Başarılı bir eğitim hayatı olan Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yapmıştır.

Televizyon sektörüne ilk olarak Kanal 6’da yayınlanan Top Secret programı ile başlamıştır. Daha sonra Kanal D ve Atv gibi kanallarda magazin sunuculuğu yapmıştır. Uzun yıllar boyunca Vatan Gazetesi’nde magazin müdürlüğü yapmıştır.

 

Müge Anlı Saçı Ne Renk
Müge Anlı Saçı Ne Renk

 

2008 yılında magazin sunuculuğunu bırakarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başlamıştır. Aydınlatılmamış cinayetler ve yakınlarını bulmaya çalışan aileleri konuk ettiği program Anlı’nın asıl ününü kazanmasına neden olmuştur.

1999 yılında evlendiği gazeteci Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşanmış ve bu evliliğinden bir kız çocuğu bulunmaktadır.

 

Müge Anlı Saç Stilleri
Müge Anlı Saç Stilleri

 

En İyi Kadın Sunucu Kategorisinde Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde 4 kez aday gösterilmiş ve 4’ünü de kazanmıştır. Başarılı ve güvenilir sunuculuk yapan Anlı yıllardır ülkemizde en sevilen sunuculardan biri olmayı başarmıştır.

 

Müge Anlı Saç Stili
Müge Anlı Saç Stili

 

Müge Anlı’nın Tercih Ettiği Saç Kesimleri

 

Müge Anlı Saç Rengi
Müge Anlı Saç Rengi

 

Yıllardır her sabah evlerimize konuk olan Müge Anlı belki de ekranların hiç değişmeyen isimlerinden birisidir. Saç rengi ve modelleri ile gündem olan Anlı saç kesimleri ile de konuşulmaktadır.

Saç kesiminde büyük değişikliklere gitmeyen Anlı kariyerinin başında uzun saç kesimlerini tercih etmekteydi. Ancak Tatlı Sert programını yaptığından beri orta boy saç modelini kullanmaktadır.

 

Müge Anlı saç rengi ve modeli
Müge Anlı saç rengi ve modeli

 

Omuzlarının altında biten orta boy saçların oldukça yakıştığı güzel sunucu bu hali ile oldukça beğenilmektedir. Bu durum yıllarca aynı kesimi kullanmasının önünü açmıştır.

 

Müge Anlı Saç Rengi ne
Müge Anlı Saç Rengi ne

Müge Anlı Saç Rengi Numarası

 

Müge Anlı Saç Numarası
Müge Anlı Saç Numarası

 

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Müge Anlı birçok takipçisi tarafından sıkı takiptedir. Tarzı ve saç renklerini beğenen birçok kadın aynı renkleri kullanmak istemektedir. Müge Anlı’nın saç rengini elde etmek isteyen kadınlar için saç boya numaraları şu şekildedir:

  • Koleston 10 numara sarı renk saç boyası
  • Loreal Paris 8.34 sarı renk saç boyaları kullanılabilir.

Müge Anlı’nın saç rengini elde etmek için önce saç renginizi açmanız gerekecektir. Bu da saçların büyük ihtimalle yıpranması anlamına gelmektedir. Bunun önüne geçmek için en az kimyasal madde içeren ürünü kullanmak önemlidir. Bunun yanında açıcının saçta kalma süresi geçirilmemelidir. Bu şekilde yapılacak boyamalar iyi sonuçlar verecektir.

 

Müge Anlı Saç Modelleri
Müge Anlı Saç Modelleri

 

Müge Anlı Saç Modelleri

 

Müge Anlı Saç Modeli
Müge Anlı Saç Modeli

 

Ekranların güzel güvenilir ve başarılı sunucusu Müge Anlı saç modelleri ile farklılıklar yaratmaktadır. Sunduğu programın içeriği gereği daha resmi ve oturaklı kıyafetler tercih eden Anlı bu tarzına uygun saç modelleri de kullanmaktadır. Saç modellerinde sık değişiklikler yapmaktadır.

Kalın dalgaları yoğunca kullanan Anlı hemen hemen bütün modelleri kullanmaktadır. Atkuyruğu modellerini de sıkça kullanmaktadır. Yüzü ve gözlerinin küçük olması nedeniyle saçlarını genelde geriye atacak modelleri tercih etmektedir. Böylece yüzü ve gözleri daha çok ön plana çıkmaktadır.

 

Müge Anlı Saç Modeli ve Saç Rengi
Müge Anlı Saç Modeli ve Saç Rengi

 

Atkuyruğu modellerindeki klişe görünümü kapatmak için saçlarının üst tarafına krepe yaptırmakta ve dalgalı olarak kullanmaktadır.  Klasik düz saç modelleri de güzel sunucuya oldukça yakışmaktadır. Saçlarını arkada toplayarak önden bıraktığı iki tutam kakülle kendisine tatlı bir hava kazandıran Anlı her hali ile seyircilerden tam not almaktadır. Müge Anlı’nın kullandığı Saç Modelleri:

  • Atkuyruğu saç modeli
  • Açık ve dalgalı saç modeli
  • Düz saç modeli
  • Dolgun Topuz modeli
  • Yandan balıksırtı örgülü saç modeli
  • Yarı toplu saç modeli gibi çeşitli saç stilleri yapmaktadır.

 

Müge Anlı’nın Doğal Saç Rengi

 

Müge Anlı Saç kesimleri
Müge Anlı Saç kesimleri

 

Ekranların dobra ve güçlü ismi Müge Anlı her hali ile merak konusu olmaktadır. Bu konuların başında doğal saç rengi gelmektedir. Yıllardır. Ekranlarda sıcak sarı renkleri kullanan Anlı’nın gerçek saç rengi bu sarı sıcaklar değildir. Müge Anlı’nın doğal saç rengi koyu sarıdır. Çok koyu renkte olması biraz açık kahvelere doğru kaymaktadır.

Aşağıda ki içeriklerimizde ilginizi çekebilir;

 

 

Müge Anlı Saç Kesimi
Müge Anlı Saç Kesimi
Müge Anlı Saç Boya Numarası
Müge Anlı Saç Boya Numarası
Müge Anlı Kısa Saç
Müge Anlı Kısa Saç
Müge Anlı Gençliği
Müge Anlı Gençliği
Müge Anlı bebekliği
Müge Anlı bebekliği

 

Kaynak:

Müge Anlı Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu