Saç RengiSaç Modelleri

Mikro Kaynak Saç Fiyatları

Mikro kaynak saç fiyatları belirlenirken ve referans alınan şey kullanılan saçın gram ağırlığıdır. Çünkü kaynak saçta kullanılan miktar belirleyici faktördür. Dönem dönem yerini kısa saça bıraksa da, uzun saç her zaman kadınların en çok tercih ettiği saç boyudur. Şık bir elbise giydiğinizi ve hoş bir makyaj yaptığınızı varsayalım. İşte böylesi bir durumda şıklığınızı daha da güzel hale getirecek en önemli aksesuar, tabii ki saçlarınızdır.

Şöyle bir durup düşündüğümüzde, bakımlı ve zarif kadınların ortak özelliğinin etkileyici saçlara sahip olduğunu görüyoruz, öyle değil mi? Eğer siz de mikro kaynak yaptırmak istiyor ve mikro kaynak saç fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızı detaylı olarak okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Mikro Kaynak Saç Nedir

Mikro Kaynak Saç Nedir
Mikro Kaynak Saç Nedir

Mikro kaynak en basit tabiri ile saçın ince tutamlar halinde ayrılarak uzatılması işlemine denilmektedir. Tutamların ince olmasının en önemli artısı ise, yapılan işlem sonrasında saçınızda herhangi bir ağırlık hissetmemeniz olacaktır. 4 ila 7 ay boyunca rahat bir kullanım imkanı sağlayan mikro kaynak ve özellikle son dönemde en çok tercih edilen saç işlemlerinin de başında gelmektedir. Eğer siz de saçınızın boyundan sıkıldıysanız ve uzaması için daha fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız mikro kaynak sizin için de oldukça doğru bir tercih olabilir.

Mikro kaynak, uygulama yöntemiyle itibariyle son derece basittir. Eğer saçlarınızı çok kısa kestirdiyiseniz, saçlarınızın uzamasını bekliyor ve bir türlü sonuca ulaşamıyorsanız, artık daha fazla üzülmenize gerek yok. Çünkü mikro kaynak sizi hayallerinizle buluşturabilir. İri su dalgası, at kuyruğu saçlar, dağınık bir topuz ya da belinize kadar uzanan düz fönlü saçlar… İşte istediğiniz bu modellerin hepsini mikro kaynak sayesinde saçınıza uygulayabilir ve görünümünüzde de muhteşem bir değişikliğe imza atabilirsiniz.

 

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır
Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır

Mikro kaynak saç fiyatları, kullanılan saçın malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Yani burada önemli olan, öncelikle hangi tarzdaki saçı tercih edeceğinizdir. Örneğin; keratin kaynak tercih ettiğinizi varsayalım. Keratin kaynağın 1 adedi, 0,7 gram denk gelmektedir. 100 gram keratin kaynak fiyatı ise, eğer 1. sınıf malzemeden tercih edilirse 600 ile 750 TL arası bir fiyata mal olmaktadır. Gelin, şimdi beraberce 1. sınıfı mikro kaynaklar hakkında fikir sahibi olalım ve fiyatlandırmalarına bakalım:

  • Boncuk Kaynak 550 ile 750 TL arası,
  • Mikro Keratin 300 ile 400 TL arası,
  • Mikro Kapsül 600 ile 700 TL arası,
  • Tress Kaynak 850 ile 1100 TL arası,
  • Örgü Kaynak 950 ile 1150 TL arası,
  • Mikro Kaynak 1200 ile 1350 TL arası,
  • Keratin Kaynak 600 ile 750 TL arası,
  • Mikro Nano Kaynak 1500 ile 1750 TL arası değişiklik göstermektedir.

 

Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları

Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları
Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları

Gerçek saç mikro kaynak fiyatları, kullanılan malzeme itibariyle en pahalı olanlar arasındadır. Uzun saçları çok seviyor ve görünüşünüzle herkesi büyülüyorsanız, mikro kaynak seçiminizde kesinlikle gerçek saç tavsiye ediyoruz. 1200 ile 1350 TL arası değişen mikro kaynak fiyatları, iddia ediyoruz ki kesinlikle verdiğiniz paraya değecek.

Saçlarınızın her zaman bakımlı ve kusursuz görünmesi sizi sıradan bir günde dahi hep bir adım öne çıkarmaya yeterlidir. Çünkü bakımlı saçlar hemen girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olduğu için bu aşamada size tavsiyemiz kesinlikle saç bakımınızı ihmal etmemenizdir. Kısaca, uzun saç seviyor, saçlarınızı da bir türlü uzatamıyorsanız bir an önce mikro kaynakla tanışmalısınız. İpeksi, upuzun ve etkileyici saçlar artık size de çok yakın. Yeter ki isteyin ve mikro kaynak yöntemini seçerek işe başlayın…

 

Kaynak;

Mikro Kaynak Saç Fiyatları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu