Saç RengiSaç BakımıSaç BoyamaSaç KesimiSaç Modelleri

Kum Beji Saç Rengi

Kum beji saç modasını duydun mu? Küllü koyu sarı renginden ilham alan bu saç rengini biz yakın markajımıza aldık! Kum beji saçlarla yeni sezona havalı bir giriş yapmak istiyorsan bu yazımız tam sana göre.

Saçlarında kimsede olmayan, doğal ve dinamik bir saç rengi arıyorsan kum beji saç rengini yakından incelemelisin. Kum beji saç rengi kimlere yakışır, kum beji saç rengi nasıl elde edilir gibi merak ettiğin soruların hepsini yanıtlıyoruz.

Küllü Kum Beji Saç Rengi
Küllü Kum Beji Saç Rengi

Şimdiden uyaralım, yazının sonuna geldiğinde saçlarını kum beji yapmak için sabırsızlanacaksın. Hazırsan, kum beji saç rengini tanımaya başlayalım.

Kum Beji Saç Rengi
Kum Beji Saç Rengi

Kum Beji Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kum beji saç boyası saçlarındaki değişimi başlatacak! Kum beji saç boya rengi için küllü sarı, bal köpüğü, koyu sarı gibi renkleri değerlendirebilirsin. Ayrıca evde saçlarını boyayarak da kum beji saç rengine kısa yoldan ulaşabilirsin.

Kum Beji Saç Rengi Tonları
Kum Beji Saç Rengi Tonları

Saçlarını boyadıktan sonra koyu diplerin görünmeye başladığında L’Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey kullanarak koyu diplerini çabucak kapatabilirsin. Böylece dip boyanın gelmesi seni rahatsız etmemiş olur.

Kum Beji Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Kum Beji Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Kum Beji Saç Rengi Boya Numaraları

  • Loreal Paris Excellence Creme 7 Kumral
  • Igora Absolutes Saç Boyası Kum Beji
  • Sea Color 8.0 Bebek Kumralı
  • Loreal Paris Excellence Creme 9.1 Küllü Sarı
  • Maxx Deluxe Tüp Krem Saç Boyası 10.31 Açık Kum Beji
  • Loreal Paris Excellence Creme 7U Nude Kumral
  • Garnier Çarpıcı Renkler Serisi 7.0 Bal Kumral
  •  L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
Kum Beji Saç Rengi Modelleri
Kum Beji Saç Rengi Modelleri

Kum Beji Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kum beji saç rengi her ciltKum beji rengi saç, sıcak alt tonlu ciltlere ve soğuk alt tonlu ciltlere de aynı oranda uyum sağlayarak mükemmeli sunmaktadır.

Eğer yüzü aydınlık, canlı ve genç gösteren saç renkleri arıyorsanız kum beji saç boyası rengini düşünmelisiniz. tonuna ayak uydurabilen bir renktir.

Kum Beji Saç Rengi Kimlere Yakışır
Kum Beji Saç Rengi Kimlere Yakışır

Hem soğuk, hem de sıcak alt tonlu ciltlere çok yakışan bu saç rengi, yüze aydınlık ve canlı bir hava katıyor. Eğer buğday tenliysen kum beji saç rengi için L’Oréal Paris Excellence Creme 8.1 Küllü Sarı saç boyasını denemelisin. Zengin renk yoğunluğu ve yumuşacık etkisiyle küllü sarı saç rengi, buğday tenine çok yakışacak.

Kum Beji Saç Rengi Kime Yakışır
Kum Beji Saç Rengi Kime Yakışır

Açık tenliler için ise L’Oréal Paris Excellence Creme 7.31 Bal Köpüğü saç rengini öneririz. Açık ten rengin ve sıcak bal köpüğü rengi inanılmaz bir kontrast oluşturacak! Açık tenliler, bal köpüğü saç rengiyle çok daha havalı görünüyorlar.

Kum Beji Saç Rengi Boya Numarası
Kum Beji Saç Rengi Boya Numarası

Evde saçlarını kum beji saç rengine boyamak için L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı saç boyasını da kullanabilirsin. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olan bu saç boyası, saçlarına canlılık ve parlaklık kazandıracak.

Kum Beji Saç Rengi 2024
Kum Beji Saç Rengi 2024

Kum Beji Saç Modelleri

Tüm boyalı saçlar gibi, kum beji saç rengi de düzenli bakım gerektiriyor. Saç rengini koruyan bir şampuan ve bakım kremiyle işe başlamalı. Ardından, bakım spreyleri ve maskeleri ile saç renginin her zaman parlak ve yoğun, saç tellerinin ise bakımlı ve canlı görünmelerini sağlayabilirsin.

Kum Beji Saç Rengi 2023
Kum Beji Saç Rengi 2023

Kum Beji saç rengine dalgalı saç modeli de oldukça yakışmaktadır. Eğer saçlarınızı dalgalı modelde beğenmiyorsanız çekeceğiniz düz fönde saç renginizi ön plana çıkaracaktır.

Kum Beji Saç Modelleri
Kum Beji Saç Modelleri

Ayrıca Kum Beji saç renginiz varsa mavi, yeşil, turuncu, mor, pembe, gri, sarı renklerde far sürmeniz de saçlarınızla bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

Açık Kum Beji Saç Rengi
Açık Kum Beji Saç Rengi

Çok doğal ve fresh bir havası olan bu saç rengine çok yoğun makyaj yapmanıza gerek yoktur. Hafif tonlarda yapacağınız makyajınız da oldukça güzel gözükmenizi sağlayacaktır.

Hatta yaz aylarında kullanacaksan bronz ten rengiyle de Kum Beji saç renginin  çok uyumlu olduğunu söylemeden geçmeyelim.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu