Saç RengiSaç BoyamaSaç Modelleri

Küllü Kumral Saç Rengi ve Tonları 

Gerçekten sevdiğiniz saç rengini elde etmek iki temel şeyle başlar; mevcut saç ​​renginiz ve tonunuz. Saçlarınızı renklendirecek ve onları daha şık ve çekici hale getirecek çok çeşitli soğuk kül tonları olduğundan, karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Hemen herkesin hayran kalacağı bir stil yaratmak istiyorsanız bu yazı tam size göre. Yazımızda küllü kumral saç rengi ve tonları ve mükemmel uyumunu bulmanıza yardımcı olacak açıklamalara yer verdik. Hazırsanız şimdi başlayalım. 

Açık Koyu Küllü Kumral Saç
Açık Koyu Küllü Kumral Saç

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Herhangi bir şeye nereden başlayacağını bilmek, özellikle de saç rengi söz konusu olduğunda, başladığınız yolun yarısını tamamlamak demek. Makyaj yaparken nasıl ki aşama aşama ilerliyorsak, saç rengi de benzer kategorilere ayrılır. 

Küllü kumral saç rengi, soğuk, grimsi alt tonlara sahip orta kahverengi karışımı bir renktir. Işıltılı ve parlak bir saç rengi tonudur. Küllü bir kumral tonu açık ve kumral ten rengine sahip kişilerde oldukça doğal ve çarpıcı görünür. 

Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saç rengi söz konusu olduğunda soğuk renklere sahip insanlar, en iyi soğuk tonlarda görünür. Cilt renginiz açıksa ve gözleriniz mavi veya yeşil ise küllü tonlara yönelmelisiniz. Ten renginiz ve gözlerinizle çatışan kırmızı ve turuncu alt tonları en aza indirmek istediğiniz için kaçınmanız gereken tonlar sıcak, altın veya kestane rengidir. 

Bir saç renginin soğuk olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacak bazı kelimeler kül, platindir. Soğuk tonlar saç renginizin sıcaklığını azaltacaktır. Küllü kumral saç rengi soğuk cilt alt tonları için en popüler görüntülerden biridir. Peki küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir? Küllü kumral saç rengini elde etmek için Palette Deluxe 7-1 saç boyasını deneyebilirsiniz. 

koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir
koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir

Küllü Kumral Saç Rengi Boya Numaraları

 • Palette Deluxe 7-1  
 • Loreal Excellence Creme 7.1 
 • Garnier Color Naturals 7.1 
 • Schwarzkopf Igora Royal 7.1 
 • Green Therapy Green Therapy 7.1  

Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Saç tonu açısından sıcak ya da soğuk tonlar bulunmaktadır. Sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunuzu belirlemenin yolu ise  ten renginize ve göz renginize bakmaktır. Bir saç rengine karar vermek için yapmanız gereken, kendinizi gerçekten en iyi hissettiğiniz renklere yönelmektir. 

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Boya Numaraları
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Boya Numaraları

Tonu, ister soğuk ister sıcak olsun, ten renginizle uyumlu olacak şekilde ayarlamak, uyumlu bir görünüm için çok önemlidir. Açık küllü kumral saç rengi gibi soğuk tonlu vurgular, hem özel günlerde hem de günlük hayatta herkesin rahatça kullanabileceği renklerden.  

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Stilleri
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Stilleri

Bu saç rengine uygulanacak vurgular ve balayajla, kül ve kumral ikilisinin mükemmel bir kombinasyonunu yakalayabilirsiniz. Buğday ten renginizle doğal bir görünüm oluşturan açık küllü kumral saçlar, saçınıza farklı bir kontrast ve derinlik kazandırır. Linkten detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın; Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

Evde saç boyamayla ilgili genel kural, saç renginizi başlangıç ​​renginizden bir ila üç ton daha açık veya daha koyu olarak değiştirebileceğinizdir. Saçınızı daha önce hiç boyamadıysanız, üç tona kadar daha açık veya daha koyu yapmak mümkün olmalıdır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için linkte tıklayın; Koyu küllü kumral saç rengi

Koyu Küllü Kumral Saç Stili
Koyu Küllü Kumral Saç Stili

Örneğin, şu anda orta kahverengi saçlarınız varsa, onu açık kahverengi veya koyu olarak açabilirsiniz. Daha önce saçlarınızı boyadıysanız, saçınızdaki renk pigmenti miktarına bağlı olarak saç renginizi mevcut saç renginizden bir ila üç tona kadar açmak veya koyulaştırmak mümkündür. 

loreal koyu küllü kumral saç rengi
loreal koyu küllü kumral saç rengi

Koyu küllü kumral saç rengi, kumrallar arasında en popüler seçeneklerden biridir. Bu saç rengini ister dipten uca, ister ombre veya balayaj gibi popüler vurgulama tekniklerinden biri olarak kullanın size uzun süreli kalıcı doğal ve şık bir görünüm kazandıracak. Daha koyu ve daha soğuk renkler ışığı yansıtmada harikadır, bu nedenle Green Therapy Green Therapy 6.1 Koyu Küllü Kumral saç rengi, saçlarınıza parlak bir doku görünümü kazandırır. 

koleston koyu küllü kumral saç rengi
koleston koyu küllü kumral saç rengi

Koyu küllü kumral saç rengi için diğer önerilerimiz; 

 • L’Oreal Paris Loreal Excellence 6.1 Küllü Koyu Kumral  
 • Neva Color 6.1 Küllü Koyu Kumral  
 • Naturabalance 6.1 Küllü Koyu Kumral  
 • İnoa 6.1 Koyu Kumral Küllü 

Küllü Açık Kumral Saç Rengi

Küllü saç trendini denemeyi düşünüyorsanız, küllü açık kumral rengi sizin için güzel bir başka alternatif. Küllü açık kumral saç rengi günümüzde bayanlar arasında popüler bir seçimdir. Düz bir renk seçebilir veya küllü kumral saç renginizi ince vurgular veya tam bir balayaj ile zenginleştirebilirsiniz.

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Hangi Tene Yakışır 
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Hangi Tene Yakışır

Küllü açık kumral saçlar farklı cilt tonlarına uyum sağlar. İstenilen rengi elde etmek için renk tonlarına dikkat etmelisiniz bu renkte kül yoğunluğu fazla açık orta kahve tonları mevcuttur. Soft kahve taban üzerine dumanlı, soğuk bir renk düşünün. Palette Palette Deluxe 8-01 Küllü Açık Kumral Saç Boyası ve Wella Koleston 8/1 Küllü Açık Kumral bu renk tonu için tam da aradığınız seçenekler. 

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Kime Yakışır
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Kime Yakışır

Küllü Kumral Saç Rengi ve Saç Rengi Numarası nasıl elde edilir sorusu yaz aylarının yaklaşması ile birlikte oldukça popüler olan sorulardan birisi olmuştur.

Açık Küllü Kumral Saç Modelleri
Açık Küllü Kumral Saç Modelleri

Küllü Koyu Kumral Saç Rengi

Küllü koyu kumral, daha koyu kahve bir zemine sahip iki tonlu görünümdür. Yalnızca yılın sıcak ayları için değil, yıl boyunca şık ve rahat bir görünüm sağlar. Küllü koyu kumral saç rengi, özellikle dalgalar halinde şekillendirildiğinde, son derece seksi olabileceğini kanıtlıyor. Koyu kumral saç rengi için içeriğimize tıklayın!

koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir
koyu küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir

Çoğu saç rengi tonunu seçerken önceki yıllardan ilham almak, her zaman iyidir. Buradaki kül saç rengi, geçmişte de günümüzde de popüler olmaya devam ediyor. BioMagic Yoğun Küllü Koyu Kumral No: 6.11 aradığınız ışıltıyı bulmanıza yardımcı olacak. 

küllü koyu kumral saç rengi
küllü koyu kumral saç rengi
Koyu Küllü Kumral Saç Rengi
Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

Yoğun Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü kumral saç renklerinin modası asla geçemez ve bu yoğun küllü kumral tarzı, soğuk tonlu bir mükemmelliktir. Mükemmel yoğunlukta kül yansımaları, ince saçlarınız varsa, saçlarınızda stil, hacim ve derinlik yaratmanıza yardımcı olacaktır.  

Açık Küllü Kumral Saç Rengi Boya Numarası
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Boya Numarası

Aslında, küllü tonlar ile ilgili en iyi şeylerden biri, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk olması ve her birinin çok fazla ilgi görüyor olmasıdır. Yoğun küllü kumral saç rengi soğuk bir tondur ve soluk ve pembemsi cilt tonlarına sahip kadınlar tarafından çokça tercih edilir.  

Açık Küllü Kumral Saç Boyası Numaraları 
Açık Küllü Kumral Saç Boyası Numaraları

Küllü tonlar, açıktan koyu küllüye kadar pek çok farklı yansımalara sahip ve dipten uca bir boya mı yoksa küllü vurgular mı tercih ettiğinize bağlı olarak farklı bir etki yaratabilir.

 • L’Oréal Paris Excellence Cool Créme 7.11 Ekstra Küllü Kumral ve
 • Maxx Deluxe Golden  7.11 Yoğun Küllü Kumral aradığınız yoğun küllü yansımaları bulmanıza yardımcı olacak. 
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Stilleri
Açık Küllü Kumral Saç Rengi Stilleri

Altın Küllü Kumral Saç Rengi

Sıcak yansımaları sevenler için, altın küllü kumral saç rengi ideal bir renktir. Sıcak cilt alt tonlu, kahverengi ya da ela gözlere sahipseniz, altın, altın kumral, bakır ya da kestane saç tonlarını tercih etmelisiniz. Kaçınmanız gereken saç renkleri, küllü tonlara sahip olanlardır. Küllü saç renkleri içeriğimize ulaşmak için tıklayın!

çağla şikel saç rengi küllü kumral
çağla şikel saç rengi küllü kumral

Altın küllü kumral diğer küllü tonlara göre daha sıcak yansımalara sahiptir. Bu yüzden sıcak cilt alt tonu ile mükemmel bir uyum yakalar.  

Altın rengi tonu saç renginize sıcaklık katacaktır. Altın küllü kumral saç rengi, orta kahve, kül ve altın karışımıdır. Yansımalar oldukça yumuşaktır ve doğal bir görünüme sahiptir.  Altın küllü kumral saç rengi orta kahverengi saçları doğal olarak aydınlatmak veya altın parlaklığını ön plana çıkarmak için saç harika bir yoldur.

Kendall Jenner Küllü Kumral Saç Rengi
Kendall Jenner Küllü Kumral Saç Rengi

L’Oréal Paris Excellence Creme 7.13 Altın Kumral saç renginin  muhteşem renk tonu, kolayca giyebileceğiniz çeşitli tonlar ve stiller ile güneşin akışını yakalamanızı sağlar. Hafif altın kül karışımı, derinlik ve dokusuyla saçınıza parlak bir renk katar. Bu iki tonun uyumuyla, güzel yüzünüz kesinlikle ışıl ışıl parlayacak.  

Küllü Kumral Saç Rengi ve Tonları Galerisi

Dalgalı Küllü Kumral Saç Modeli
Dalgalı Küllü Kumral Saç Modeli

Sarı ve kahve tonları arasında kalanlar için ne açık ne koyu bir saçrengi özelliği taşıyan küllü kumral saç renkleri oldukça ideal bir ton olacak.

Koyu Küllü Kumral Saç Modeli
Koyu Küllü Kumral Saç Modeli

Bu rengi kullanabilmeniz için elbette ki bazı kriterleri taşımanız gerekecek. Öncelikle rengi tam manasıyla elde edebilmek için yeterince açık bir saç rengine sahip misiniz?

Kumral Küllü Saç Rengi Kimlere Yakışır
Kumral Küllü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Değilseniz saçlarınızı en fazla kaç ton açabileceksiniz. Tüm bunlara küllü kumral saçlara sahip olmak isteyenler için önemli bir unsur olarak kendisini gösterecektir.

Kumral Küllü Saç Rengi
Kumral Küllü Saç Rengi

Akabinde ise ten rengi ile uyum konusundaki sorularınıza yanıt verecek olursak, küllü kumral saçlar her ten rengi ile kusursuz bir birliktelik, uyum yakalayabilmektedir. Bu nedenle bu tür konularda tereddütleriniz olmasın. Peki Küllü Kumral saç rengine nasıl sahip olacaksınız. Gelin hep birlikte bu konunun detaylarında girelim.

Küllü Kumral Karamel Saç Rengi
Küllü Kumral Karamel Saç Rengi

Öncelikle Küllü Kumral saç rengini tam oturtabilmek için kesinlikle saçlarınızdasiyah boyaya dair hiç bir iz kalmamalı. Aksi takdirde alacalı bulacalı kötü bir görünüm yaratmanız mümkün olacaktır.

Küllü Kumral Ombre Saç Modeli
Küllü Kumral Ombre Saç Modeli

Bunun yanı sıra bu rengi denemek isteyenler için hemen boya önerimizi paylaşalım. Küllü Kumral Saç Boyası için sizlere Sea Zolo saç boyasının 7.1 numaralı küllü kumral saç boyalarını önerebiliriz. Ancak ufak bir püf noktadan da bahsedecek olursak özellikle bu saç rengi için işlemlerini mutlaka bir kuaförden yardım alarak yapın. Çünkü riskli bir tondur. Başka renkler ile karıştığı zaman ortaya kötü görüntü çıkarabilir. Ancak boyayı tutturduğunuzda uzun süre boyunca vazgeçemeyeceğinizi de ayrıca garanti ediyoruz. Saçlarınızı boyamadan evvel renk araştırması yapıyorsanız Küllü Kumral saç rengi kullanan ünlülere göz atmanızı tavsiye ederiz. Yeni saçlarınız ile güzelliklerle dolu günler geçirmenizi temenni ediyoruz. Küllü Kumral saç renklerinden oluşan galerimizi ziyaret etmeyi ve bu renk hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Güzel günler dileriz.

Küllü Kumral Saç Boya Numaraları
Küllü Kumral Saç Boya Numaraları
Küllü Kumral Saç Boya Numarası
Küllü Kumral Saç Boya Numarası
Küllü Kumral Saç Kesimi
Küllü Kumral Saç Kesimi
Küllü Kumral Saç Modeli Hangi Ten Rengine Yakışır
Küllü Kumral Saç Modeli Hangi Ten Rengine Yakışır
Küllü Kumral Saç Modelleri
Küllü Kumral Saç Modelleri
Küllü Kumral Saç Rengi Kime Yakışır
Küllü Kumral Saç Rengi Kime Yakışır
Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Küllü Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Siyah Saç Üstüne Küllü Kumral Saç Modeli
Siyah Saç Üstüne Küllü Kumral Saç Modeli
Uzun Küllü Kumral Saç Modeli
Uzun Küllü Kumral Saç Modeli

Ancak ufak bir püf noktadan da bahsedecek olursak özellikle bu saç rengi için işlemlerini mutlaka bir kuaförden yardım alarak yapın.

Çünkü riskli bir tondur. Başka renkler ile karıştığı zaman ortaya kötü görüntü çıkarabilir. Ancak boyayı tutturduğunuzda uzun süre boyunca vazgeçemeyeceğinizi de ayrıca garanti ediyoruz.

Saçlarınızı boyamadan evvel renk araştırması yapıyorsanız Küllü Kumral saç rengi kullanan ünlülere göz atmanızı tavsiye ederiz. Yeni saçlarınız ile güzelliklerle dolu günler geçirmenizi temenni ediyoruz. Küllü Kumral saç renklerinden oluşan galerimizi ziyaret etmeyi ve bu renk hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Güzel günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu