Saç RengiSaç Boyama

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi ve Tonları 

Son moda saç trendlerini takip etmek, yeni güzellik ürünlerini keşfetmeye çok benzer. Tam favorilerinizi bulduğunuzu düşündüğünüz anda, yeni ve heyecan verici formüller sihirli bir şekilde mağaza raflarında beliriverir. Bu, farklı sarışın tonları söz konusu olduğunda da olur.

Tüm zamanların en sevdiğiniz renk tonunu seçtiğinizi düşündüğünüz an, yepyeni bir renk tonu keşfedersiniz. Küllü gümüş sarısı vurgular göz alıcı, canlı, havalı, modaya uygun, kısacası sahip olmak isteyeceğiniz muhteşem bir renk. Küllü gümüş sarı saç rengi ve tonları ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsin..   

Küllü Gümüş Sarı Saç Kesimleri
Küllü Gümüş Sarı Saç Kesimleri

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Küllü gümüş sarısı saç rengi, gümüşi tonlarla soluk sarı karışımı bir saç rengidir. Tıpkı platin sarısı gibi, gümüşi tonlar da koyu ve soğuk tonlu olma eğilimindedir. Gümüş sarısı saçlar, parıldayan metalik bir saç rengi oluşturur. 

Mükemmel bir şekilde parıldayan gümüş sarısı saçlar elde etmek istiyorsanız, aydınlatılmış bir temel renk şarttır. Köklerinizin görünmesini engellemek ve kök rötuşları yapmak için kuaförünüze düzenli bir ziyaret de gereklidir. Saçlarınıza yapacağınız bakım, platin hayallerinizi canlı ve uzun ömürlü tutacaktır. 

Küllü Gümüş Sarı Saç Stili
Küllü Gümüş Sarı Saç Stili

Bugünlerde ünlüler, modeller ve gençler sıklıkla bu gümüş sarısı görünümü kullanıyor, bu yüzden ister 15 ister 75 yaşında olun, bazı gümüş yansımaların ne kadar dönüştürücü ve özgürleştirici olabileceğini unutmayın. Gri ve gümüş renkleri farklı renk tonlarıyla kombine edilebiliyor.

Küllü Gümüş Sarı Saç Boya Numaraları
Küllü Gümüş Sarı Saç Boya Numaraları

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar, parlak, havalı, gümüşi bir ton elde etmek için çift işlemli renk uygulamasıyla gri saç sürecini hızlandırıyor.  

Bir dahaki sefere kuaföre gittiğinizde radikal bir değişiklik yapmak istiyorsanız bu rengi düşünebilirsiniz. Kabul etmeliyiz ki, gümüş sarısı saç şu anda en sevdiğimiz saç rengi trendlerinden biri ve birçok renk uzmanının düşündüğünün aksine, bunun yakın zamanda gelip geçici bir moda olacağını düşünmüyoruz. 

Küllü Gümüş Sarı Saç Kesimi
Küllü Gümüş Sarı Saç Kesimi

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kaç Numara?

Duman etkisi yaratan tonlarda saç rengi trendleri bugünlerde yükselişte. Bu küllü gümüş sarısı  saç renklerini Instagram ve Pinterest’in her yerinde, esmer veya sarışın tüm kadınlarda görmek mümkün. Bu renk size biraz fazla geliyorsa, sizi şaşırtabilecek bazı hafif küllü sarı saç trendleri de mevcut. 

Küllü Gümüş Sarı Saç Kimlere Yakışır
Küllü Gümüş Sarı Saç Kimlere Yakışır

Küllü gümüş sarısı saç rengine kendinizi gerçekten hazır hissediyorsanız, bu rengi yakalamanıza yardımcı olabilecek deneyimli bir uzmanına gitmelisiniz. Bu rengi kendi başınıza elde etmek zor olabilir, bu yüzden küllü sarı saç boyası kutusunu bırakın ve mutlaka kuaförünüze danışın.

Küllü Gümüş Sarı Saç Modeli
Küllü Gümüş Sarı Saç Modeli

Muhteşem bir gümüş sarısı saçları elde etmek için;

  • Palette Göz Alıcı Renkler 12-21 Gümüş Sarı veya
  • Garnier Çarpıcı Renkler 111 Ekstra Açık Gümüş saç boyasını deneyebilirsiniz.  
Küllü Gümüş Sarı Saç Modelleri Tonları
Küllü Gümüş Sarı Saç Modelleri Tonları

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Yeni bir saç rengi seçerken cilt tonunuzu göz önünde bulundurmanız gerekir. Cildinizi tamamlayan bir renk tonu seçmelisiniz. Tipik olarak, soğuk tonlu renkler – tüm kül sarısı saç türleri dahil – en iyi soğuk cilt alt tonlu ve açık tenli insanlarda görünür.

Küllü Gümüş Sarı Saç Modelleri+
Küllü Gümüş Sarı Saç Modelleri+

Cildinizin alt tonunu nasıl belirleyeceğinizden emin değil misiniz? Kolunuzun altındaki damarlara bakın. Damarlarınız mavi veya mor görünüyorsa muhtemelen soğuk alt tonlusunuz demektir. Damarlarınız yeşil görünüyorsa muhtemelen sıcak alt tonlusunuz demektir.

Küllü Gümüş Sarı Saç Nasıl Elde Edilir
Küllü Gümüş Sarı Saç Nasıl Elde Edilir

Kimin küllü gümüşi sarı saçları uygulayabileceğine dair süper katı veya hızlı kurallar yoktur. Kuaförünüz cilt tonunuza uygun şekilde herhangi bir saç rengini ayarlayabilir. 

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kaç Numara
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kaç Numara

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Galerisi

Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır
Küllü Gümüş Sarı Saç Stilleri
Küllü Gümüş Sarı Saç Stilleri
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Tonları
Küllü Gümüş Sarı Saç Rengi Tonları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu