Saç RengiSaç Modelleri

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi

Güzelliği ve başarılarıyla her zaman gündemde olan Gülşah Saraçoğlu saç rengi ve tarzı ile milyonların dikkatini çeken ünlülerden biridir. Modacı olması dolayısıyla tarzı ve şıklığı ile ön plana çıkan bir isimdir. İnsanları giydirmesi ve bununla alakalı bilgiler vermesi kendisinin de sürekli şık olmasını gerektirmektedir.

Ünlü modacı bu şıklığını kendisine yakışan saç renkleri ile tamamlamaktadır. Buğday tenli olan ünlü modacı bu tenine uygun saç renkleri kullanmaktadır. Saç renkleri ile de söz konusu olan ünlü modacı genellikle sarı rengini kullanmaktadır.

Ten rengine yakıştırdığı sarı renkleri ile havalı bir tarza sahip olmaktadır. Sarının birçok tonunu kullanması kendisinde farklı görünümler oluşmasına olanak tanımaktadır. Sarı renginin platin sarısı ve bebek sarısı tonlarını kullanmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu saç modeli
Gülşah Saraçoğlu saç modeli

Gülşah Saraçoğlu Kimdir?

 

Gülşah Saraçoğlu saç kesimi
Gülşah Saraçoğlu saç kesimi

 

Ülkemizin önemli modacılarından Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Moda sektörünün en ünlü isimlerinden Dilek Hanif’in asistanı olarak sektöre girmiştir. Heute Couture atölyesinde birçok ünlü isim için tasarımlar yapmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Nicole Kidman, Seda Sayan, Demet Akalın, Nazan Öncel, Sibel Can ve Nükhet Duru’dur.

Ülkenin en tanınan isimleriyle çalıştığı için ünü kısa sürede yayılmıştır. Moda alanındaki bakış açısı ve yeteneği ile göz dolduran bir modacı olarak bilinmektedir. Televizyon dünyasında bir süre moda ve giyim programları revaçta olmuştur.

 

Gülşah Saraçoğlu röfle saç modeli
Gülşah Saraçoğlu röfle saç modeli

 

Moda programlarının ortaya çıkması yetenekli modacıların aranmasına ve televizyonda yayın yapmalarına olanak tanımıştır. 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter Ki İste isimli bir program yapmıştır.

Kariyerindeki başarısını özel hayatında gösteremeyen Saraçoğlu iki kez evlenmiş ancak bu evliliklerini sürdürememiştir. 2011 doğumlu Aslan Yentur isminde bir erkek çocuğu vardır.

 

Gülşah Saraçoğlu platin saç rengi
Gülşah Saraçoğlu platin saç rengi

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi Nedir?

 

Gülşah Saraçoğlu Islak Saç
Gülşah Saraçoğlu Islak Saç

 

Ünlülerin modacısı olan Gülşah Saraçoğlu hem cildine hem de saçlarına oldukça önem veren bir isimdir. Yüzünün hemen hemen her yerinde estetik operasyonlar olan Saraçoğlu bu şekilde kendisine farklı havalar kazandırmaktadır.

Hem giyiminde hem genel tarzında iddialı bir kadın profili çizen Gülşah Saraçoğlu saç renklerinde de bu iddiasını konuşturmaktadır. İddialı kadınların tercihi olan sarı renklerini büyük bir cesaretle kullanmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu göz rengi ne
Gülşah Saraçoğlu göz rengi ne

 

Doğal saç rengi kumral olan ünlü modacı doğal saç renginden uzun yıllardır uzak durmaktadır. Farklılıkları seven modacı buna bağlı olarak saç renginde ve tarzında sık sık değişiklikler yapmaktadır.

Ancak saçlarında yaptığı değişiklikler renkler yerine genelde modeller ile sınırlı kalmaktadır. Sarının en açık tonlarından olan platin sarısı ve bebek sarısı renklerini kullanan ünlü isim bu şekilde birçok kadına örnek olmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu dalgalı uzun saç modeli
Gülşah Saraçoğlu dalgalı uzun saç modeli

Gülşah Saraçoğlu Yeni Saç Rengi

 

Gülşah Saraçoğlu Dalgalı Saç Modeli
Gülşah Saraçoğlu Dalgalı Saç Modeli

 

Moda konusunda uzmanlaşan ve birçok ünlü ismi giydiren Gülşah Saraçoğlu ülkemizdeki pek çok kadının idol olarak gördüğü biridir. Esmer ve buğday tenli kadınların genellikle uzak durduğu sarının en açık tonlarını kullanan Gülşah Saraçoğlu cesaret örneği göstermektedir.

Yaptığı makyajlar ve saç modelleri ile bu sarıları kendisine yakıştırmış ve güzelliğine güzellik katmıştır. Saç renklerinde büyük değişimlere gitmeyen Gülşah Saraçoğlu uzun yıllardır sarı rengini kullanmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu boya numarası
Gülşah Saraçoğlu boya numarası

 

Saç boyama işlemlerini evde kendisinin yaptığını belirten Saraçoğlu profesyonel bir şekilde boyamalar yapmaktadır. Gülşah Saraçoğlu’nun yeni saç rengi bebek sarısıdır. Eski saç renginden farklı olarak saç diplerini çok hafif kumrallara boyamaktadır.

Böylece saçlarında iki farklı ama birbirine benzeyen renk kullanmış ve ten rengi ile bir bütünlük sağlamıştır.

 

Gülşah Saraçoğlu Uzun Sarı Saçları
Gülşah Saraçoğlu Uzun Sarı Saçları

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Boya Numarası

 

Gülşah Saraçoğlu Saçları
Gülşah Saraçoğlu Saçları

 

Ülkemizin en tanınan ünlülerinden olan Gülşah Saraçoğlu tarzında olduğu kadar saç renklerinde de örnek olmaya devam etmektedir. Birçok ünlü ismin moda danışmanlığını yapması insanların moda konusunda kendisine güven duymasının yolunu açmıştır.

Bu anlamda kendisini örnek alan birçok genç kız ve kadın kendisini takip etmekte ve güzel modacının kullandığı saç renklerini uygulamak istemektedir. Bu anlamda ünlü modacının saç boya numaraları merak edilmektedir.

 

Gülşah Saraçoğlu saçı nasıl elde edilir
Gülşah Saraçoğlu saçı nasıl elde edilir

 

Gülşah Saraçoğlu katıldığı bir programda kullandığı saç boya numarasının Koleston bebek sarısı 0.12 numaralı boya olduğunu belirtmiştir. Buna bağlı olarak bu rengi kullanmak isteyen kadınlar bu rengi temin ederek kullanım sağlayabilmektedir.

Gülşah Saraçoğlu saçı boya numarası
Gülşah Saraçoğlu saçı boya numarası

 

Gülşah Saraçoğlu Saçı Nasıl Elde Edilir

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Tarzı
Gülşah Saraçoğlu Saç Tarzı

 

Moda ve giyim konularında uzman isimlerden olan Gülşah Saraçoğlu sosyal medya hesabından büyük bir takipçi sayısına sahip olmaktadır. Takipçi sayısı her geçen gün artan ünlü modacı bu durumu şüphesiz başarısına borçludur.

Her yönü ile kusursuz olması örnek alınmasına neden olmaktadır. Gülşah Saraçoğlu’nun saç rengini elde etmek için öncelikle doğru boya numarası alınmalıdır. Her ne kadar Saraçoğlu evde uygulama yapmış olsa da bu durum kolay değildir.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri

 

Bu bakımdan saç renkleri konusunda uzman bir kişiden yardım alınarak bu işlem yapılmalıdır. Sarı renklerinin boya işlemlerinde sıkıntılı bir renk olması ve saçı yakma ihtimali de düşünülürse kaliteli bir ortamda yapılmasında büyük fayda alınacaktır.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Renkleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Renkleri

Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi ve Modelleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi ve Modelleri

 

Başarılı modacı Gülşah Saraçoğlu ekranlarda olması dolayısıyla her zaman bakımlı ve makyajlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Her türlü giyim tarzını kendisine yakıştırarak kullanması saç modellerinde de farklılıklar yapmasının yolunu açmıştır.

Ünlü modacı saç kesim modelleri olarak genellikle uzun ve orta boy saç modeli kullanmaktadır. Güçlü ve bakımlı saçlarına sık sık model değişiklikleri yapmakta ve böylece şık kombinlerini tamamlamaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi 
Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi

 

Genellikle saçlarını açık veya sıkı topuzlar halinde kullansa da model değişikliğini en çok yapan ünlülerimizden biridir. Gülşah Saraçoğlu’nun kullandığı saç modelleri:

  • Açık dalgalı saç modeli
  • Açık düz saç modeli
  • Sıkı topuz modeli
  • Dağınık topuz modeli
  • Atkuyruğu modeli
  • Aksesuarlı saç modeli
  • Bombeli açık saç modeli
  • Ensede toplanan saç modeli
  • Arkaya doğru taranmış açık saç modeli gibi modelleri sık sık kullanmaktadır.

Kaynak

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu