Saç RengiSaç BakımıSaç BoyamaSaç KesimiSaç Modelleri

Gizemli Kahve Saç Rengi

Kahve saç renginin kendine ait bir gizemi bulunuyor ve insanları bu özelliğiyle hemen etkiliyor.  Kahverengi saçlara sahip kadınlar daha tutkulu ve havalı görünüyorlar. Bu kadınların ortak yönlerini incelediğimizde karşımıza gizemli kahve saç rengini tercih etmeleri çıkıyor.

Saçlarında canlı, ışıltılı ve bir o kadar da gizemli bir saç rengi arıyorsan gizemli kahve saç rengiyle tanışmalısın.  Son yıllarda en çok tercih edilen, bu kadar popüler olmasına rağmen gizeminden bir şey kaybetmeyen gizemli kahve saç rengini bugün hep beraber keşfediyoruz.

Koyu Gizemli Kahve Saç Rengi
Koyu Gizemli Kahve Saç Rengi

Gizemli Kahve Saç Rengi Olan Ünlüler

 • Küllü saçlarını yıllardır açık sarı ışıltılar olmadan kullanmayan Gisele, kahverengi ve sarı arasında kalmış kusursuz rengiyle kalbimizi çalıyor. Süper model küllü rengini vazgeçilmezi olan doğal ve geniş dalgalarıyla tamamlıyor.
 • Lopez’in sıcak güzelliğinin temelini altın kahve ve karamel arasında gidip gelen saç rengi oluşturuyor. Jennifer Lopez içindeki latin ateşini gizemli kahve tonlarıyla alevlendiriyor.
 • Altın ışıltıların hakim olduğu gizemli kahve saç rengi Chrissy Teigen her şeyiyle tam olarak yansıtıyor. Kahve-sarı arasında gidip gelen belirsiz rengi buğday teninde göz kamaştırıyor.
 • Serenay Sarıkaya da gizemli kahve saç rengiyle gözleri kamaştırıyor.
Gizemli Kahve Saç Rengi
Gizemli Kahve Saç Rengi

Gizemli Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Gizemli kahve saç rengini en çok buğday ve açık tenlilere yakıştırıyoruz. Buğday tene sahip olanlar için fındık kahvesi saç rengini tavsiye ediyoruz.

En iyi fındık kahve saç boyalarından olan L’Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.41 Fındık Kahvesi, saçlarına ekstra parlaklık kazandırarak sıcak bir yansıma sağlayacak.

Fındık kahvesinin içindeki ışıltılar buğday teninin ortaya çıkmasını sağlar ve mükemmel bir uyum yakalayabilirsin.

Gizemli Kahve Saç Rengi lena del rey
Gizemli Kahve Saç Rengi lena del rey

Açık tenliysen ve saçlarında gizemli bir kahve tonu görmek istiyorsan çikolata kahvesi tam sana göre bir renk tonu olacaktır. Açık ten renginle kusursuz kontrast sağlayan bu kahve saç tonu, soğuk alt tonlu olmasına rağmen ışıl ışıl yansımalara sahiptir.

Gizemli Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır
Gizemli Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Çikolata kahvesini, saç renginde yeniliğe gitmek isteyen ve modern saç renklerini denemek isteyen kadınlar için oldukça uyumlu bir saç rengidir. Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve saç boyasıyla uzun süre kalıcı ve zengin bir kahve rengine kavuşacaksın.

Gizemli Kahve Saç Rengi Boya Numarası
Gizemli Kahve Saç Rengi Boya Numarası

Gizemli Kahve Saç Boya Numaraları

  • Wella Koleston 8/74 Gizemli Kahve
  • Schwarzkopf Palette Deluxe 6-65 Göz Alıcı Kahve
  • Loreal Paris  Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
  • Loréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.41 Fındık Kahvesi
  • Loreal Paris Excellence Creme 5 Kahve
  • Loreal Paris Excellence Creme 6.2 Altın Açık Kahve
  • Garnier Color Naturals 5.52 Çikolata Kahve
  • Nevacolor 6.7 Çikolata Kahve
  • Schwarzkopf Kalıcı Doğal Renkler 4.60 Çikolata Kahve
  • Garnier Çarpıcı Renkler Serisi 6.35 Çarpıcı Altın Kahve
  • Loreal Paris Casting Creme Gloss 680 Bronz Kahve

Gizemli Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Saçlarında yeni bir rengi denemeye karar verdin, peki gizemli kahve tonu için hangi renkleri denemelisin? Saç renginin merak uyandırması için doğal ve ışıltılı kahve tonlarını değerlendirmelisin. Çok açık ve rengarenk saç renkleri yerine klasik kahve tonlarından vazgeçme. Çikolata kahvesi, fındık kahve, kestane ve koyu kahve saç renklerisaçlarında istediğin o ‘gizemli’ havayı yaratmak için yeterli.

Excellence Creme kahve saç boyalarının zengin ve yoğun renk seçenekleri saçlarında ışıltılı bir görünüm yaratır. Saçlarındaki değişiklik herkesi büyüler ve dikkat çekmeye başlarsın.

Gizemli Kahve Ve Sarı Karışımı

Gizemli kahve ve sarı saç renginin karışımıyla ortaya mükemmel bir saç rengi çıkıyor. Bu saç rengi Doğal Kumral oluyor.  Herkeste gördüğün aynı saç renginden sıkıldıysan, yeni ve aynı zamanda da doğal bir saç rengi arıyorsan doğal kumral saç rengini mutlaka keşfetmelisin. Hem açık, hem de buğday tenlilere çok yakışan bu saç rengi, sonbahar mevsimine de çok yakışıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu