Saç KesimiSaç Modelleri

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek

Yumuşak geçişli ve doğal katlara sahip olan fresh cut saç kesimi genellikle orta uzunlukta kullanılır. İçerisinde barındırdığı belli belirsiz katlar sayesinde saçları oldukça gür, bakımlı ve hareketli gösterir. Hemen her saç tipine uygun bir saç modelidir. Özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip erkekler bu modeli rahatlıkla kullanabilirler.

Bu model, kullanım kolaylığı ve görüntüsü sebebiyle uzun yıllardır trend saç modelleri arasında yer almaktadır.

Fresh Cut Saç Kesimi Modelleri
Fresh Cut Saç Kesimi Modelleri

Fresh Cut Saç Kesimi Erkeklere Yakışır Mı?

Fresh cut kesimi hemen hemen herkese yakışacak bir saç modelidir. Kadınların genellikle orta ve uzun boylarda kullandığı bu kesimi erkekler de rahatlıkla kullanabilirler. Bu kesim bakımı ve şekil verme kolaylığı ile yaz aylarının vazgeçilmezidir.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek Modeli

Hafif dalgalı saçlara sahipseniz bu saç kesimi sizin için oldukça uygundur. Hatta saçlarınıza şekil verme sürenizi bile azaltacak bir kesim olduğundan günlük hayatınızda sizin için kullanışlı bir saç modeli olabilir.

Fresh Cut Saç Kesimleri
Fresh Cut Saç Kesimleri

Fresh Cut Saç Kesimi Hangi Yüze Yakışır?

Frech cut saç kesimini hemen her yüz tipine sahip kişiler kullanabilir. Bu kesimde önemli olan saçlarınızın boy uzunluğudur. Özellikle oval, yuvarlak ve kare yüz tipine sahip kişiler bu modeli rahatlıkla tercih edebilirler. Gelin hep beraber yüz tiplerine göre bu saç modelinde dikkat etmeniz gereken noktaları konuşalım.

erkek Fresh Cut Saç Kesimleri

Oval ve dikdörtgen yüz tipine sahipseniz saç boyunuzun çok uzun olmamasını tavsiye ederiz. Eğer uzun boyda saç kullanmayı seviyorsanız saçlarınızı geriye doğru tarayarak kullanabilirsiniz. Saçlarınızın kısa bölümlerinde daha keskin kesimler yaptırırsanız daha dikkat çekici bir görüntüye sahip olursunuz.

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz saçlarınızın boyunu uzun kullanabilirsiniz. Uzun saçlar yüz hatlarınızı daha da uzun gösterecektir.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek

Elmas, kalp ya da üçgen yüz tipine sahipseniz de saçlarınızı kısa ya da orta boylarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle üçgen ve kalp yüz tipine sahip kişilerin alınları geniş ise orta boylarda kullanacağı fresh cut kesimi alın genişliğini kapatarak güzel bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Fresh Cut Saç Kesimi erkeklere yakışır mı

Erkek Fresh Cut Saç Modelleri

Fresh cut saç kesimi hem şık hem de spor bir görüntüye sahiptir. Fresh cut kesiminin güzel yanlarından bir tanesi de kullanım kolaylığıdır. Geçişli bir saç kesimi olduğundan saçlarınızın şekli fark etmeksizin saçlarınızı kolay tarama imkanına sahip olursunuz. Kolay tarama özelliğinin yanı sıra saç yoğunluğunuz az ise bu kesim sayesinde daha yoğun görünen saçlarınız olacaktır.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek Orta Uzun

Fresh Cut Erkek Uzun

Her boyda kullanabileceğiniz bu saç kesimini uzun boylarda da kullanmak mümkün. Uzun kullanacağınız fresh cut modelini dilerseniz toplu ya da açık şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde fresh cut saç kesimini toplu kullanarak günlük rutininizde rahat edebilirsiniz.

erkek fresh cut saç kesimi

Fresh cut kesimini uzun kullanmak istiyorsanız yüz tipinize dikkat etmelisiniz. Uzun yüz hatlarına sahipseniz bu kesimi uzun kullanmak sizin için uygun olmayabilir.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek uzun model
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek uzun model

Çünkü bu kesim uzun yüz hatlarına sahip kişilerin yüz hatlarını olduğundan da uzun gösterecektir. Ancak toplu olarak kullandığınız uzun fresh cut saç kesimi sizin için uygun olacaktır. Bu kesimi kısa ya da orta boylarda keseceğiniz sakal modelleri ile de oldukça havalı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek Saç Modelleri
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek Saç Modelleri

Fresh Cut Erkek Kısa

Çok Kısa Fresh Cut Saç Kesimi

Kısa fresh cut genellikle uzun yüz hatlarına sahip kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Tabii ki oval ve yuvarlak hatlara sahip kişiler de bu modeli kullanabilirler. Ancak çok kısa boylarda kullanacağınız fresh cut kesimleri yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösterebilir.

Fresh Cut Saç Kesimi

Kısa fresh cut kesimini oval ve yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz sakal ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kemikli yüz hatlarına sahip kişiler ise bu modeli sakalsız da rahatlıkla tercih edebilirler.

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek Galerisi

Fresh Cut Saç Kesimi Erkek kısa
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek kısa
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek kısa model
Fresh Cut Saç Kesimi Erkek kısa model

Tasarım Fresh Cut Saç Kesimi

Fresh Cut Saç Kesimi Kıvırcık Erkek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu