Saç RengiSaç Modelleri

Ezgi Mola Saç Rengi

Başarılı ve sempatik oyuncu Ezgi Mola saç rengi, duruşu ve oyunculuğu ile yıllardır televizyonların en çok aranan yüzlerinden biri olmuştur. Pozitif enerjisi ve güler yüzlülüğüyle akıllarda yer edinen Ezgi Mola saç renklerinde de yüzüne uygun değişimler yapmaktadır.

Bir dönem kiloları ile gündeme gelen ve daha sonra da fazla kilolarından kurtularak kendisini daha iyi hisseden Mola saç renginde de değişikliğe gitmiş ve farklı bir tarza bürünmüştür. Saç rengi olarak genellikle koyu tonları kullanan Mola bu renkleri ten rengine oldukça yakıştırmaktadır.

Beyaz tenli ve kara kaşlı olan Mola’ya kahve ve siyahın tonları oldukça yakışmakta ve ünlü oyuncu da bu renkleri kullanmaktadır. Saç rengi değişikliğinin yanında modeller konusunda da farklılıkları seven Mola her hareketiyle alkış toplamaktadır. Çok sevilen ve takip edilen Ezgi Mola’nın saçları ile alakalı detayların tümüne yazımızda yer vereceğiz.

 

ezgi mola'nın yeni saç rengi nedir
ezgi mola’nın yeni saç rengi nedir

 

Ezgi Mola Kimdir

 

ezgi mola yeni saç rengi
ezgi mola yeni saç rengi

 

 

Ezgi Mola 29 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz lise yıllarındayken oyunculuğa merak salmış ve oyuncu olmak için çalışmalara başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılmış ve böylece oyunculuğa ilk adımlarını atmıştır.

Liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 4 sene oyunculuk eğitimi aldıktan sonra okuduğu bölümü birincilikle bitirerek meslekteki yeteneğini ortaya koymuştur. Daha 18 yaşını tamamlamadan Kartal Tibet’in yönetmenliğini yaptığı Karate Can dizisi ile televizyon macerasına başlamıştır.

 

Ezgi Mola Uzun Siyah Saç
Ezgi Mola Uzun Siyah Saç

 

Aydoğan Temel’den 2 sene tiyatro eğitimi alan Mola yine Aydoğan Temel’in koordinatörlüğündeki tiyatro oyunu olan Çürük Elma ile ilk sahne deneyimini yaşamıştır. 2005 yılında BKM Mutfak ekibine katılmış ve bu süreçten sonra birçok dizi, film ve reklam projesinde yer almıştır.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra sosyal olaylara olan duyarlılığı ile de ön plana çıkan Mola günümüzde aktif olarak oyunculuk yapan ve ülkemizde en çok sevilen ünlü oyunculardan biri olmaktadır.

 

Ezgi Mola Uzun Saç Modeli
Ezgi Mola Uzun Saç Modeli

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nedir

 

Ezgi Mola Turuncu Saç Rengi
Ezgi Mola Turuncu Saç Rengi

 

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın saç rengi nedir sorusu takipçileri tarafından sıkça sorulan sorulardan olmaktadır. Saç rengi değişikliğini seven Mola genellikle diğer birçok ünlü gibi tercihini koyu renklerden yana kullanmaktadır. Oyunculuğu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Mola saç rengi ile de güzelliğine güzellik katmaktadır.

Beyaz tenli olan Ezgi Mola’ya koyu saç renkleri oldukça yakışmaktadır. Ekranlarda gördüğümüz günden beri genellikle siyah, kahve, koyu kumral ve kestane rengi tonlarını kullanmaktadır. Sürekli saç rengi değişimi yapan Mola çoğunlukla bu tonları kullanmaktadır.

Son zamanlarda kullandığı saç rengi ise bronz kahverengidir. Bu rengi kendisine yakıştıran Mola şimdilerde bu rengi kullanmaktadır. Beyaz ten rengi, kullandığı saç kesimi ile bronz kahve saç rengi güzel oyuncuya sıkça yakıştırılmaktadır.

 

ezgi mola son saç rengi
ezgi mola son saç rengi

Ezgi Mola Yeni Saç Modeli

 

Ezgi Mola saçı ne renk
Ezgi Mola saçı ne renk

 

Oyunculuğundaki gelişmesi hayatına da yansıyan Ezgi Mola son yılların en popüler oyuncularının başında gelmektedir. Ününü güzelliği ile taçlandıran Mola kendini bulduğu bir saç modeline geçmiştir. Uzun yıllar uzun saçları kullandıktan sonra bu modelin yüzüne yakışmadığının farkına varmıştır.

Saçlarını omuzlarında biten bir modelde kestiren Mola bu modeli yüzüne oldukça yakıştırmıştır. Kısa modelli de uzun süre kullandıktan sonra alnında biten kakül şeklindeki bir model kullanmaya başlamıştır. Alnını çoğunlukla kapattığı bu model ile kendisine yeni bir hava katmıştır.

 

Ezgi Mola Saç Stilleri
Ezgi Mola Saç Stilleri

 

Ezgi Mola’nın Doğal Saç Rengi

 

ezgi mola saç rengi nedir
ezgi mola saç rengi nedir

 

Kariyer basamaklarını hızla yürüyen Ezgi Mola kısa sürede ülkemizin en sevilen oyuncularından biri olmayı başarmıştır. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra sosyal olaylara olan duyarlılığı ile de gönüllerde taht kuran güzel oyuncu saç renkleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Başarılı oyuncunun doğal saç rengi de kullandığı saç renklerine benzer olarak bilinmektedir. Ezgi Mola’nın doğal saç rengi kahve tonlarındadır. Beyaz teniyle uyumlu olan bu rengi uzun süre kullanan oyuncu daha sonra saç boyalarında da bu tonlardan vazgeçmemiştir.

ezgi mola saç rengi nedir 2019
ezgi mola saç rengi nedir 2019

 

Ezgi Mola Saç Rengi Numarası ve Boyası

 

Ezgi Mola saç rengi ne
Ezgi Mola saç rengi ne

 

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Ezgi Mola takipçileri tarafından sıklıkla araştırılan isimlerden biridir. Hem oyunculuğu hem de dış görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Mola’nın takipçileri kendisini birçok konuda araştırmaktadır. Bu konuların başında saç rengi gelmektedir.

 

Ezgi Mola Saç Modeli
Ezgi Mola Saç Modeli

 

Birçok kadın Ezgi Mola’nın saç rengini kendi saçında kullanmak istemektedir. Böylece bu konu sıklıkla araştırılmaktadır. Ezgi Mola’nın Saç Rengi Boya Numaraları:

 • Loreal Paris Casting Crem 680 Bronz Kahve Saç Boyası
 • Palette kalıcı doğal renkler serisi 6-70 bronz kahve saç boyası
 • Palette Deluxe 5-68 kestane saç boyası
 • Palette Deluxe 6-0 koyu kumral saç boyası
 • Loreal Paris Excellence 6.03 yoğun koyu kumral saç boyalarından herhangi biri alınarak Ezgi Mola’nın saç rengi elde edilebilir.

Ezgi Mola Saç Modeli
Ezgi Mola Saç Modeli

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

 

Ezgi Mola Saç Boya Numarası
Ezgi Mola Saç Boya Numarası

 

Başarılı oyuncuların takipçileri onları idol olarak almakta ve birçok konuda kendilerine benzemek için çaba sarf etmektedir. Bu oyuncuların başında da Ezgi Mola gelmektedir. Birçok kadın Ezgi Mola’nın saç rengi ve modelini kendilerinde de uygulamaktadır.

Ezgi Mola’nın saç rengini elde etmek için saçta herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Koyu renk saçlara sahip olan kadınlar bu rengi uyguladıklarında kolaylıkla aynı rengi tutturabilirler. Açık renk saçlarda da büyük sorun oluşturmayan bu renk kolaylıkla her saç renginde tutmaktadır.

Evde veya kuaförde kolaylıkla uygulanabilir. Ancak evde kullanıldığında boyanın içindeki talimatlara uyarak uygulanması gerekmektedir.

ezgi mola reklamdaki saç rengi nedir
ezgi mola reklamdaki saç rengi nedir

 

Ezgi Mola Saç Modelleri

 

ezgi mola reklam saç rengi
ezgi mola reklam saç rengi

 

Güzel oyuncu Ezgi Mola kariyerinin başlarında tanındığında uzun saç modellerini kullanmaktaydı. Ancak saç renklerinde yaptığı değişikliklerin yanında saç modellerinde de değişikliğe gitmiştir. Yüz yapısına uygun bir kesim yaptıran Mola son haliyle oldukça beğenilmiştir.

Omzunda kestirdiği kısa saçlarını genellikle hacimli olarak kullanmaktadır. Kısa saçların yüzüne yakışmasından dolayı uzun süredir kısa saç modellerini kullanmaktadır. Ezgi Mola’nın sıklıkla kullandığı saç modelleri şu şekildedir:

 • Kıvırcık kısa saç modeli
 • Omuzda biten hacimli kısa saç modeli
 • Kaküllü kısa saç modeli
 • Bob kesim saç modeli
 • Dalgalı kısa saç modeli
 • Küt kesim saç modeli
 • Ensede toplanan topuz modeli
 • Aksesuarlı kısa saç modeli
 • Dağınık topuz modeli gibi modelleri sıkça kullanmaktadır.

Ezgi Mola Saç Kesimi ve Saç Modelleri

 

Ezgi Mola Parlak Saç Rengi
Ezgi Mola Parlak Saç Rengi
ezgi mola nın yeni saç rengi
ezgi mola nın yeni saç rengi

Ezgi Mola Doğal Saç Rengi
Ezgi Mola Doğal Saç Rengi
Ezgi Mola Dalgalı Saç Modeli
Ezgi Mola Dalgalı Saç Modeli
Ezgi Mola bronz kızıl saç
Ezgi Mola bronz kızıl saç

 

 

Kaynak;

https://www.tesetturgiyim.org/ezgi-mola-sac-rengi/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu