Saç ModelleriSaç Rengi

Ezgi Fındık Saç Rengi ve Modelleri

Ülkemizin en çok sevilen ve tanınan internet fenomenlerinden Ezgi Fındık saç rengi, tarzı ve yaptığı makyajlar ile ön plana çıkmaktadır. Ünlü güzel sosyal medya platformları için içerik üretmekte ve bu şekilde büyük kitlelere hitap etme şansı bulmaktadır.

Saç renklerinde farklılıklara gitmeyi seven Ezgi Fındık hayatı boyunca birçok saç rengini kullanmıştır. Bir süre sarı rengini kullanan ünlü fenomen bu rengi değiştirmek istemiş ve koyu tonlara geçmiştir.

 

Ezgi Fındık Yazlık Kombin
Ezgi Fındık Yazlık Kombin

 

Yalnız saç rengi geçişleri sert bir şekilde olmuş ve sarıdan direkt olarak siyah rengine dönmüştür. Kısa bir süre sonra siyahtan daha yumuşak tonlara geçmiş ve kurşuni rengini kullanmaya başlamıştır. Saçlarındaki renk geçişini yumuşak adımlarla kahverengi tonuna gelene kadar boyatmaya devam etmiştir.

 

Ezgi Fındık ve Sevgilisi Seif El Attal
Ezgi Fındık ve Sevgilisi Seif El Attal

 

Saçlarında birçok renk denemesi yapması ünlü güzelin saçlarının yıpranmasına neden olmamıştır. Birçok kadının boyamalardan sonra saçlarının yanması veya yıpranması sorunu Ezgi Fındık’ta yaşanmamıştır. Bunun sebebi olarak da saçlarında kullandığı boyaların yüzde seksen oranında su bazlı olmasından kaynaklandığını belirtmektedir.

 

Ezgi Fındık Uzun Saç Modeli
Ezgi Fındık Uzun Saç Modeli

 

Ezgi Fındık Kimdir?

Ezgi Fındık Tarzı
Ezgi Fındık Tarzı

 

Ünlü youtuber Ezgi Fındık 1993 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Giresunlu anne tarafı ise Tekirdağlı Bulgar-Yunan göçmenidir. Almanya’da bir Türk ailenin kızı olarak dünyaya geldikten sonra üniversite yıllarına kadar eğitimine Almanya’da devam etmiştir.

Ancak Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. İkiz bir kız kardeşi ve iki ablası bulunan Ezgi Fındık son yıllarda ülkemizin en tanınan İnfluencer’lerinden biri olmayı başarmıştır.

 

Ezgi Fındık Tarzı ve Kombinleri
Ezgi Fındık Tarzı ve Kombinleri

 

Youtube için çektiği videolar büyük izlenme oranları almakta ve sosyal medya hesaplarında da oldukça büyük bir takipçi kitlesine hitap etmektedir. Bir dönem kozmetik markası M.A.C’te hem eğitim görmüş hem de çalışma imkanı bulmuştur.

Burada yeteri kadar deneyim kazandıktan sonra öğrendiklerini uygulamak ve büyük kitlelere aktarmak için youtube kanalını açmış ve sevenlerine buradan tüyolar vermektedir.

 

Ezgi Fındık Siyah Beyaz Kombin
Ezgi Fındık Siyah Beyaz Kombin

 

Ezgi Fındık Saç Rengi Nedir?

Ezgi Fındık Saçı Ne renk
Ezgi Fındık Saçı Ne renk

 

Yaptığı işler ve güzellik sırları ile sıklıkla gündeme gelen Ezgi Fındık saç renkleri ile de kadınlara örnek olan ünlülerimizden biridir. Yaptığı başarılı işlerin yanı sıra estetik operasyonları da oldukça konuşulan Fındık saç renklerinde uzun zamandır büyük değişimlerden kaçınmaktadır.

 

Ezgi Fındık Saç Stilleri
Ezgi Fındık Saç Stilleri

 

Son yıllarda sarı saç renginden döndükten sonra koyu kahverengi tonunu kullanmaya başlamıştır. Buğday teni ve yeşil gözlerine oldukça yakışan bu rengi uzun süredir kullanmaktadır.

Saçlarında sürekli değişim yaptıktan sonra koyu kahverengine geçen Fındık kendine yakışan rengi bulmuş olacak ki bu rengi uzun süredir değiştirmemektedir. Tarzı ve güzellik sırlarıyla büyük bir kesimin severek izlediği Ezgi Fındık kullandığı boyaların su bazlı olduğunun altını çizmekte ve kadınların bu tür boyaları kullanmasını önermektedir.

 

Ezgi Fındık Saç Rengi
Ezgi Fındık Saç Rengi

 

Ezgi Fındık Saç Rengi Balyaj Modeli

Ezgi Fındık Saç Modeli
Ezgi Fındık Saç Modeli

 

Türkiye’ye taşındıktan sonra kısa sürede ülkenin en çok tanınan internet ünlülerinden olan Ezgi Fındık bu ününü şüphesiz kadınlara verdiği güzellik sırları ile yakalamıştır. Makyaj tercihlerinden saç rengi kullanımına kadar yeteneği ve başarısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Saçlarını uzun süre sarı rengi ile kullanan Ezgi Fındık önemli bir karar alarak koyu tonlara geçmiştir. Ancak bu geçiş sert bir şekilde olmamış ve bir süreç halinde gelişmiştir. Bu süreçte Fındık’ın saç rengi duraklarından biri de sarı balyajlı saç rengi olmuştur.

 

Ezgi Fındık Ralp Lauran Kombin
Ezgi Fındık Ralp Lauran Kombin

 

Saçlarının geneline uyguladığı koyu rengin üzerine saçlarının ön kısmına sarı balyajlar attırmıştır. Bu balyaj modeli ile farklı bir havaya bürünmüş ve o dönem çok kullanılan trende ayak uydurmuştur.

Buğday tenine uyguladığı kahverengi ve balyajlar ile birçok kişiye örnek olmuş ve bu modelin kullanım alanını genişletmiştir. Göz rengini de ortaya çıkaran bu modeli de uzun bir süre kullanarak sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

 

Ezgi Fındık Nerelidir
Ezgi Fındık Nerelidir

 

Ezgi Fındık Kullandığı Saç Modelleri

Ezgi Fındık Mesleği Ne
Ezgi Fındık Mesleği Ne

 

Uzun, güçlü ve bakımlı saçlarına kullandığı kahverengi saç rengi ve saç modelleri ile bir bütünlük oluşturmaktadır. Güzellik, saç ve makyaj tercihleri ile dikkatleri üzerine çeken Ezgi Fındık saç modellerinde de yeteneğini konuşturmaktadır.

Her girdiği ortama uygun modeller kullanarak farkını ortaya koymaktadır. Ünlü fenomen saç modellerinde genellikle modern tercihler yapmaktadır. Saç kesimi olarak yıllardır orta ve uzun boy saç modellerini kullanmaktadır.

 

Ezgi Fındık Makyajı
Ezgi Fındık Makyajı

 

Bu kesimler sayesinde saçlarına her modeli kolaylıkla uygulayabilmektedir. Ezgi Fındık’ın sıklıkla kullandığı saç modelleri:

  • Açık düz saç modeli
  • Açık dalgalı saç modeli
  • Kalın su dalgaları modeli
  • Ensede toplanan topuz modeli
  • Önü kaküllü atkuyruğu saç modeli
  • Önü örgülü kaküllü açık saç modeli
  • Aksesuarlı saç modeli
  • Kıvırcık açık saç modeli
  • Balı sırtı saç modeli
  • Islak görünümlü sıkı saç modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

 

Ezgi Fındık Eski Hali

Ezgi Fındık Eski Hali
Ezgi Fındık Eski Hali
Ezgi Fındık Eski Halleri
Ezgi Fındık Eski Halleri

 

Ezgi Fındık Saç Rengi ve Modelleri

 

Ezgi Fındık Koyu Saç Rengi
Ezgi Fındık Koyu Saç Rengi
Ezgi Fındık Koyu Kestane Saç Rengi
Ezgi Fındık Koyu Kestane Saç Rengi
Ezgi Fındık Kıvırcık Saç Modeli
Ezgi Fındık Kıvırcık Saç Modeli
Ezgi Fındık Kim
Ezgi Fındık Kim
Ezgi Fındık Kaşları
Ezgi Fındık Kaşları
Ezgi Fındık Kaç Yaşında
Ezgi Fındık Kaç Yaşında
Ezgi Fındık Göz Rengi
Ezgi Fındık Göz Rengi

 

Ezgi Fındık Saç Modelleri Galerisi

Kaynak;

https://www.tesetturgiyim.org/ezgi-findik-sac-rengi/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu