Saç BakımıSaç BoyamaSaç KesimiSaç ModelleriSaç Rengi

En Trend Saç Renkleri ve Nasıl Elde Edilirler

En yeni saç trendlerinden asla geri kalmaman ve haberdar olabilmen için 2023 yılının en trend saç renklerini araştırmaya karar verdik.

Saç Renklerinde 2023 Trendleri

Saç Renklerinde 2023 Trendleri
Saç Renklerinde 2023 Trendleri

O zaman senin için araştırıp, hazırladığımız 2023 saç rengi trendlerine hemen göz atmaya ne dersin? 2023 saç rengi modasıyla bu yılın en havalı kızı olmaya var mısın?

Nude Saç Renkler

Nude saç renkleri senenin en dikkat çeken saç rengi trendlerinden! Doğal, parlak görünümleriyle bizim de favorilerimizden olan nude saç renklerinde küllü, irize ve dore yansımalar bir arada yer alıyor.

Böylece ortaya her ten rengine uygun, doğal saç renkleri çıkıyor. Bu trend saç renklerine Loreal Paris Excellence saç boyasının  yeni koleksiyonu Nude Renkler ile ulaşabilirsin.

Beyaz Tenlilere nude renk saç yakışır mı
Beyaz Tenlilere nude renk saç yakışır mı

Amonyaksız, %100 beyaz kapama sağlayan Excellence Créme Nude Renkler ile uzun süre kalıcı doğal saç rengine kavuşabilirsin.

Küllü ve Soğuk Kahve Saç Renkleri

2023’ün en dikkat çeken saç trendlerinden biri de soğuk ve küllü kahve saç renkleri oluyor.  Hatta bizce senenin en cool trendlerinin en başında yer alıyor. Küllü ve soğuk kahve saç renklerinden en trend olanları ise;  soğuk kestane, soğuk mocha kahve ve buzlu çikolata kahve saç renkleridir.

Küllü Sütlü Kahve Saç Rengi
Küllü Sütlü Kahve Saç Rengi

Sen de senenin en havalı trendi küllü ve soğuk kahvelere bir şans vermek istiyorsan bizim son dönemde favorimiz olan Casting Créme Gloss Cool Brunette tonlarına mutlaka bir şans vermelisin.

Cool Brunette’in soğuk kahve tonları arasında 4102 Cool Kestane5102 Cool Mocha ve 515 Buzlu Çikolata kahve bulunuyor.

Bu 3 süper cool saç rengiyle daha cool bir görünüme hazır mısın?

Bitter Çikolata Saç Rengi

Gizemli bir görünüm vadeden bitter çikolata saç rengi 2023’ün en trend çikolata kahve tonlarından! Altın rengi yansımalara sahip bu güzel renk açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor!

Bitter çikolatanın en parlak haline ise Loreal Paris Gloss 323 Bitter Çikolata rengiyle kolayca ulaşabilirsin.

Bronz Saç Rengi

2023 saç trendlerinde bronz saç renklerini sıklıkla görüyoruz. Bu görünümler arasında en çok bronz kahve saç rengi ön planda!

Uzun zamandır trend listelerinden düşmeyen bronz kahve saç renginin en parlak haline L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve ile ulaşabileceğini biliyor muydun?

Fındık özlü saç bakım kremiyle saçların hem süper parlak, hem de yumuşacık olacak.

Bronz saç renkleri en çok buğday tenlilere yakışıyor. 2023 saç modelleri arasında da bronz tonları sık sık karşımıza çıkacak, şimdiden hazırlan! Yeni yılda saçlarında daha havalı bir renk elde etmek isteyen buğday tenliler bronz kumral, bronz kahve saç renkleri ile daha çekici görünecekler.

Sıcak Karamel Saç Renkleri

Her sene olduğu gibi 2023’te de karamel saç renkleri çok popüler. Krem karamel, bal karamel tonları ise bizim favorilerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Karamel saç rengi her ten rengine yakışan nadir saç renklerinden biri. Bu yüzden 2023 yılında risk almadan karamel saç boyasıyla yeni bir görünüm elde edebilirsin.

Bakır Karamel Saç Rengini Kullanan Ünlüler Kimlerdir
Bakır Karamel Saç Rengini Kullanan Ünlüler Kimlerdir

Karamel saç renginin göz alıcı olması için parlak, ışıl ışıl olması oldukça önem taşımaktadır.  Boyalı saçlara özel saç bakım kremini düzenli kullanırsan saçlarının sağlıklı görünmesine destek olabilirsin. ,

Badem Kahve Saç Rengi

Koyu kumral saç rengi üzerine dore yansımalara sahip badem kahvesi saç rengi, 2023’ün en havalı saç renklerinden biridir. Her ten rengine yakışan saç renklerinden olan badem kahvesi, özellikle renkli gözlülere bir başka yakışıyor. 2023 yılında ışıl ışıl görünmek için dore yansımalardan destek almak harika bir seçim olacaktır.

Özge Ulusoy Badem Kahve Saç Rengi
Özge Ulusoy Badem Kahve Saç Rengi

Zengin ve yoğun bir badem kahvesi saç rengi için tercihini L’Oréal Paris Excellence Creme 6.30 Badem Kahvesi renginden yana yapmanı öneririz.

Bakır Saç Rengi

Seni herkesten bir adım öne çıkaracak saç rengi olan bakır, 2023’ün en trend saç renkleri arasında yer almaktadır. Bakır saç renkleri arasından Sultan Bakırı denilen, bakır yansımalara sahip kızıl tonu ise çok en popüler bakır saç rengidir. Bakır saç renkleri kadınların bu sene en çok tercih ettiği kızıl tonları arasında yer alacağı kesindir.

Bakır Saç Rengi Tonları
Bakır Saç Rengi Tonları

Klasik saç renkleri yerine canlı, havalı bakır rengini tercih etmek istersen bakır kahve veya açık kahve renklerini deneyebilirsin.

Bakır tonları en çok açık tenlilere yakışıyor ama koyu bakır saç rengini her ten rengi korkusuzca deneyebilir. Bizim önerimiz Garnier 7.4 Sultan Bakırı rengidir.

Bakır Rengi Saç Boyası Numaraları
Bakır Rengi Saç Boyası Numaraları

Pastel Saç Renkleri

Pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi trendi de 2023’te tüm hızıyla devam ediyor. Pembe, mavi, mor, dilediğin pastel tonlarını bir arada kullanarak harika görünümler elde edebilirsin.

pastel saç renkleri
pastel saç renkleri

Tabii saç rengin koyu tonlardaysa pastel tonların saçlarında görünebilir olması için öncesinde saç rengini açman gerekir. Saç rengini açtıktan sonra saç bakımını ihmal etmemelisin.

pastel saç rengi 2023
pastel saç rengi 2023
pastel renk saç 2023
pastel renk saç 2023

Sütlü Kahve Saç Rengi

Soğuk yansımalara sahip sütlü kahve saç rengi bizim de favorilerimiz arasında yer alıyor. Doğal görünen, parlak bir ton olan sütlü kahve her ten rengine de yakışıyor. 2023 saç trendlerinden sütlü kahve tonu eminiz senin de çok hoşuna gidecek.

Sütlü Kahve Saç Rengi Tonları
Sütlü Kahve Saç Rengi Tonları

Sütlü kahve en çok da doğal ve yalın görünmeyi seven kadınlara yakışıyor. Sanki kendi saç rengin gibi görünen bu saç rengi 2023 yılında sık sık karşımıza çıkacak. Hem 2023 saç modasını takip edip hem de saçların doğal görünsün istiyorsan bu doğal kahve tonlarını tercih edebilirsin.

uzun Buzlu Sütlü Kahve Saç Rengi
uzun Buzlu Sütlü Kahve Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Her ten rengine farklı bir hava veren bal rengi saçlar, sıcak yansımalarıyla en göz alıcı saç renklerinden biri de bal köpüğü saç rengidir.  Bizce 2023’te de en çok tercih edilecek açık saç renklerinden olacaktır. Bal rengi saçları dilersen balyaj tekniği ile de saçlarına taşıyabilirsin.

Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal rengi balyaj en çok esmer ve buğday tenlilere yakışıyor. L’Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü saç boyasını deneyebilirsin.

Bal Köpüğü Saç Rengi Tonları
Bal Köpüğü Saç Rengi Tonları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu