Saç RengiSaç Boyama

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır? 

Ela gözlerin güzelliğini reddetmek mümkün değil. Kahverengi, yeşil, altın ve mavinin hipnotik girdabı gibi. Gerçekten büyüleyici bu göz rengine sahipseniz, bilin ki çok sayıda ve çeşitli tonlarda saç renklerini istediğiniz gibi vurgulayabilirsiniz. Ela gözlerinizi canlandıracak bir saç rengi mi arıyorsunuz? Ela göze hangi saç rengi yakışır? İşte aradığınız tüm detaylar.. 

Ela Göze siyah saç yakışır mı
Ela Göze siyah saç yakışır mı

Doğru renk tonu ile göz renginizi gerçekten öne çıkarabilirsiniz. Ela gözlere sahipseniz, göz kamaştırıcı göz renginizi öne çıkarmak için bronz göz farı ve bir rimel sürmekten daha fazlasının gerekmediğini bilirsiniz. Ancak tıpkı ten renginize uygun saç rengi seçmek gibi, göz renginizi mükemmel şekilde tamamlayan saç rengi tonları vardır. 

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır

Ela Göze Hangi Saç Rengi Gider

Her ela göz çifti farklıdır, ancak çoğu insan kahverengi, yeşil ve altın tonlarının bir karışımına sahiptir. Eşsiz göz renginize bağlı olarak, birden fazla renge sahip olabilirsiniz.

Ela gözlerde altın, yeşil ve kahverengi benekler bulunur, bu nedenle göz renginizin gerçekten öne çıkmasını istiyorsanız onları sıcak tonlu sarı renkleri, kahverengiler ve kırmızılarla tamamlamanız gerekir. Ela gözlerinizin içinde çok fazla yeşil varsa, kumral ve bakır gibi zengin kırmızı tonları size çok yakışacaktır. 

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır platin sarı
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır platin sarı

Ela gözlerle ilgili belki de en güzel şey, aralarından seçim yapabileceğiniz en az iki renk seçeneğine sahip olmanızdır. Yeşil veya kahve tonları güçlendirecek renkleri ortaya çıkarmalısınız. Gözlerinizdeki farklı tonlarla oynayın ve hangilerini ortaya çıkarmak istediğinizi belirleyin.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır küllü kumral
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır küllü kumral

Kahverengi, altın ve yeşil renkleri, ela zenginliğini anında artıracak, sıcaklığı ortaya çıkaracak muhteşem bir kontrast sağlıyor. İşte ela gözlerinizle mükemmel uyumu yakalamanızı sağlayacak bazı saç renkleri..

1. Sıcak sarı

Ela gözleri belirgin hale getirmek için mükemmel sarı saç rengini arıyorsanız, bal sarısı, karamel ve sıcak ​​sarı tonlarını tercih edebilirsiniz. Saçınızdan gelen sıcak ışıltı, ela gözlerinizdeki yeşil ve altın tonlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kumral
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kumral

2. Bakır 

Bakır gibi sıcak bir kırmızı ton, ela gözlerinizdeki yeşili anında ortaya çıkaracaktır. Cesur, güçlü bir bakır tonu tamamen zahmetsiz görünmenizi sağlar. Bakır tonunu daha nötr bir renkle örgüler halinde örerek, gözlerdeki muhteşem altın yeşil vurguları öne çıkarabilirsiniz.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kumral saç
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kumral saç

3. Küllü Sarı 

Biraz daha az bakım gerektiren bir sarı tonu arıyorsanız, küllü sarı/kirli sarı rengini düşünebilirsiniz. Sarı ve esmer tonlarının bu çarpıcı karışımı, ela gözlerinizi parlatacak. Küllü sarı rengi için Garnier Color Naturals 9.13 Küllü Sarı rengini deneyebilirsiniz. 

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kızıl
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kızıl

4. Orta kahverengi  

Aşırı solgun tenli ela gözlüler için, orta kahverengi, esmerin mükemmel bir ara tonudur. Bu renk hem cilt tonunuzu hem de ela gözlerinizin görünümünü iyileştirecektir.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kahverengi
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kahverengi

5. Tarçın

Tarçın renginin genelde sonbahar için uygun bir renk olduğu söylenir ancak yılın herhangi bir dönemi için çok kullanışlı olduğunu inkar edemeyiz. Bu kırmızımsı kahverengi renk tonu, ela gözlerdeki yeşil ve altın rengi benekleri tamamlayıcı niteliktedir.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kahve
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır kahve

6. Koyu Kahverengi

Ela gözlü ve orta ten tonlarına sahip olanlar için doğal koyu kahverengi saçlar son derece mükemmeldir. Saç renginizi değiştirmeyin! Özellikle yüzün etrafındaki rengi ağırlıklı olarak daha koyu tutmak, gözleri vurgulamaya yardımcı olacaktır. İllaki bir değişiklik yapmak istiyorsanız, basit tutun. Kuaförünüzden çikolata renginde açık tonlar uygulamasını isteyin. Bu, saçınıza hacim ve hareket eklerken genel saç rengi tonunuzu koyu tutacaktır.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır çikolata rengi
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır çikolata rengi

7. Kumlu Sarı

Yaz ışıltınızı tüm yıl boyunca korumak istiyorsanız saçlarınıza plaj kumulları görünümü verecek kumlu sarı rengini denemenizi tavsiye ederiz. Açık sarı ve kumlu kahverenginin bu çarpıcı kombinasyonu, hem göz renginizi hem de cilt tonunuzu tamamlamaya yetecek kadar parlaklığa ve sıcaklığa sahiptir.

Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır balyaj
Ela Göze Hangi Saç Rengi Yakışır balyaj

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu