Genel

Demet Evgar Saç Rengi

Türk televizyonlarındaki başarılı oyunculuğu güzelliği ve saç renkleri ile her zaman farkını ortaya koyan Demet Evgar kadınların en çok örnek aldığı ünlülerimizdendir. Saç renklerinde oldukça renkli ve çeşitli olan güzel oyuncumuz kullandığı bütün renkleri kendisine yakıştırmaktadır.

Beyaz tenli ve mavi gözlü olmasından dolayı kullandığı saç renklerini kendisine yakıştırmaktadır. Doğal saç rengi kumral olan güzel oyuncuya en çok yakışan saç rengi kahverengi olarak bilinmektedir.

Sıklıkla saç rengi değişimi yapmış olsa da en çok kullandığı renkler koyu tonlarıdır. Bir süre kızıl tonlarını kullanmış ve bu renk sevenleri tarafından çok fazla beğenilmiştir. Kızıldan sonra bir süre de sarı rengine geçmiş ve bu renkle de şık bir görünüm sağlamıştır.

Kullandığı renklerin tümünü kendine yakıştırsa da en çok sevdiği tonlar koyu tonlardır. Günümüzde de kumral saç rengini kullanarak beyaz tendeki şık uyumunu ortaya koymuştur.

Demet Evgar uzun kıvırcık saç modeli
Demet Evgar uzun kıvırcık saç modeli

Demet Evgar Kimdir?

1980 yılında Manisa’da dünyaya gelen Demet Evgar oyunculuğu ile göz dolduran ünlülerimizin başında gelmektedir. 20 yaşında iken 7 Numara dizisine girerek televizyon macerasına ilk adımını atmıştır.

Bu dizideki performansından sonra çok sevilen ünlü oyuncuya şöhretin kapıları açılmıştır. Tatlı, Aslı ile Kerem ve Çınar Altı gibi dizilerde ufak roller almış ve tanınırlığını artırmıştır. En büyük çıkışını ise 1 Erkek 1 Kadın dizisinde yapmıştır.

demet evgar toplu saç
demet evgar toplu saç

Bu dizideki muhteşem oyunculuğuyla hem kendisi hem de partneri kısa sürede ülkenin en çok sevilen komedyenlerinden olmayı başarmıştır. Dizi tarihinde bir kült haline gelen 1 Erkek 1 Kadın dizisinden sonra Avlu dizisinde başrol oynamıştır.

Kadın haklarını konu edinen hapishane dizisi Avlu’da büyük bir başarı yakalamıştır.Sosyal olaylara olan duyarlılığı ile de halkın gözünde değerli bir konumda bulunmaktadır. 2022 yılının Temmuz ayında hayatını Levent Babataş ile birleştirmiştir.

Demet Evgar Saç Stilleri
Demet Evgar Saç Stilleri

Demet Evgar Saçı Nasıl Elde Edilir?

Tecrübeli oyuncu Demet Evgar’ın kumral saçları sevenleri tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Masmavi gözlerini ve beyaz tenini en iyi şekilde ortaya koyan kumral rengi kadınların çok sevdiği bir bütünlük sağlamaktadır.

Bu nedenle kadınların en çok araştırdığı konulardan biri bu saç rengini elde etme şeklidir. Öncelikle Demet Evgar’ın saç rengi riskli bir renk olmadığı için evde boyama yapılabilir. Boyama yapılırken boyanın saçta çok fazla kalmamasına dikkat edilerek işlem yapılmalıdır.

demet evgar saç rengi
demet evgar saç rengi

Kullanılan boyanın miktarı da önem taşımaktadır. Boyama işleminden 2 hafta sonra yapılacak olan yıkanmalarda mor şampuan kullanılması önerilmektedir. Böylece elde edilen rengin korunması sağlanacaktır.

Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri
Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri

Demet Evgar Saç Boya Numaraları

Demet Evgar’ın saç rengini kullanmak isteyenler için saç boya numaralarını en doğru şekli ile vermeye çalışacağız. Çok doğal bir renk olmasından ötürü kullanımı ve temini kolay olan renklerden biridir.

Demet Evgar saç modelleri
Demet Evgar saç modelleri

Demet Evgar saç boya numaraları:

 • Palette kalıcı doğal renkler 6-0 koyu kumral
 • Palette deluxe yağ bakımlı saç boyası 8-554
 • Palette deluxe 7-0 kumral saç boyası
 • Loreal Paris Magic beyaz kapatıcı sprey kumral
 • Koleston tüp boya 7/0 kumral
 • Herbatint 6N Blond Fonce koyu kumral
 • Loreal Paris Excellence Cool Creme 6-11 koyu kumral saç renklerinden biri alınarak Demet Evgar saçı elde edilebilir.
Demet Evgar saç modeli
Demet Evgar saç modeli

Demet Evgar Saç Modelleri

Demet Evgar saç renklerinde olduğu kadar saç modellerinde de renkli kişiliğini ortaya koymaktadır. Özellikle dağınık ve dalgalı modelleri kullanmaktadır. Ünlü oyuncu hangi saç modelini kullanırsa kullansın kahkül kullanımından vazgeçmemektedir.

Demet Evgar saç kesim modelleri
Demet Evgar saç kesim modelleri

Demet Evgar saç modelleri şu şekildedir:

 • Kısa dalgalı saç modeli
 • Kıvırcık açık saç modeli
 • Kahküllü saç modeli
 • Düz perçemli saç modeli
 • Aksesuarlı saç modelleri
 • Örgülü saç modeli
 • Sıkı ve dağınık topuz modellerini sıklıkla kullanmaktadır.

Demet Evgar Saç Rengi Galerisi

Demet Evgar saç boya numaraları
Demet Evgar saç boya numaraları
demet evgar perçemli saç
demet evgar perçemli saç
Demet Evgar Küt Sarı Saç
Demet Evgar Küt Sarı Saç
Demet Evgar Kısa Saç Stilleri
Demet Evgar Kısa Saç Stilleri
Demet Evgar Kısa Saç Modeli
Demet Evgar Kısa Saç Modeli
Demet Evgar Kimdir
Demet Evgar Kimdir
Demet Evgar göz rengi
Demet Evgar göz rengi
Demet Evgar Dağınık Topuz Saç modeli
Demet Evgar Dağınık Topuz Saç modeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu