Saç RengiSaç Modelleri

Çilek Kırmızısı Saç Rengi ve Boya Numaraları

Çilek kırmızısı saç rengi, aslında hepimizin düşünüp de bir türlü cesaret edemediği renklerden. Çünkü renk, çok iddialı ve her zaman bakım istiyor. Bazı saç renkleri vardır, allıksız dahi kullanamazsınız. İşte çilek kırmızı saç rengi de tam o renklerden. Çünkü, gösterişi ve albenisi sayesinde çilek kırmızısı, her zaman en etkili renk tonu diyebiliriz.

Biz kadınlar, her zaman hayatımızda ufak ya da büyük fark etmeden değişiklik yapmayı seviyoruz, öyle değil mi? Eğer siz de bize hak veriyorsanız saçlarınızda yaptığınız küçük ve doğru değişiklikler size kendinizi çok daha iyi hissettirebilir. Bunun için yapmanız gereken ise, öncelikle renk tonuna karar vermeniz ve saçınızın alt tonunu istediğiniz renkle uyumlu hale getirmeniz.

Bakımlı ve ışıl ışıl çilek kırmızısı saçlara sahip olmak, size günlük hayatınızda da çok iyi gelebilir. Örneğin, saçlarınızı bu renge boyattığınızı ve basit bir allıkla dahi dışarı çıktığınızı farz edelim. Eskisinden çok daha farklı olan yeni saçlarınız size enerjisi ile bile daha iyi gelecek ve tüm gözlerin size çevrilmesini sağlayacak, öyle değil mi?

Çilek Rengi Saç Boyası Numaraları

Hayallerinizdeki çilek kırmızısı saçlara sahip olmak için yapmanız gerekenler, aslında çok basit. Öncelikle saçınızın alt tonunu bu saç rengi ile uyumlu hale getirmeniz gerekiyor.

Yani; eğer saçlarınız kapalı tonlarda ise yaptıracağınız açma işlemi sonrasında çilek kırmızısı saçlara sahip olabilirsiniz. Ya da tam tersi saçınız zaten açık renklerde ise de yapmanız gerekenler yine oldukça kolay.

Şampanya Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Şampanya Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Sizinle paylaşacağımız boya numaralarını kullanarak saçınızın yeni rengini kolayca elde edebilirsiniz. Gelin, şimdi marka marka, model model sizinle bu kodları paylaşalım:

  • Sea Color 5/65
  • Garnier 5/62
  • Golden Beauty 5/65
  • Koleston 5/66
  • Palette 7/887
Sarı Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Sarı Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Palette

Çilek kırmızısı saç rengi, Palette’de “Şarap Kızılı” adıyla geçiyor. Çilek kırmızısı rengi, aslında öyle hoş görünen bir renk ki; açık bir ten rengine sahipseniz ya da gözleriniz renkli ise hiç düşünmeden siz de bu rengi uygulayabilirsiniz.

Kahverengi Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Kahverengi Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Güzel ve bakımlı çilek kırmızısı saçlara sahip olmak, sizi hiç olmadığınız kadar etkileyici ve çekici gösterebilir. Bunun için yapmanız gereken saçlarınızın bakımını hiçbir zaman ihmal etmemek ve mutlaka az da olsa günlük bir makyaj yapmak. İşte bunları yaptıktan sonra artık muhteşem ışığınızla herkesi etkilemeye hazırlanabilirsiniz. 

Çilek Sarısı Saç Rengi
Çilek Sarısı Saç Rengi

Çilek Kırmızısı Saç Boyası

Şimdi gözlerinizi kapatın ve kendinizi rengarenk saçlarınızla parlarken düşünün. Düşünmesi bile sizi heyecanlandırdı, öyle değil mi? İşte şimdi vereceğiniz doğru karar, sizi bu hayalinize kolayca kavuşturulabilir ve yeni saçlarınızla çok daha mutlu olabilirsiniz. 

Çilek Kızılı Saç Rengi
Çilek Kızılı Saç Rengi

Muhteşem bir kıyafet giydiğinizi ve tepeden tırnağa çok şık gördüğünüzü varsayalım. İşte saçlarınız, bu şıklıkta en az kıyafetiniz kadar önemli. Eğer; saçlarıma her zaman bakım yaparım, mutlaka fönlü ya da dalgalı olarak şekillendirip kullanırım, yüzümde hafif de olsa bir allık mutlaka olur, diyorsanız çilek kırmızısı saç boyası tam da size göre.

Çilek Kırmızısı Saç Kimlere Yakışır

Eğer aklınızda; “çilek kırmızısı saç bana yakışır mı, çilek kırmızı saçlar için saçımın alt tonu hangi renklerde olmalı, saçlarımı çilek kırmızısı renge çevirmeli miyim….” gibi sorular varsa şimdi bu sorulara cevap bulmak üzeresiniz. Öncelikle; çilek kırmızısı saç kimlere yakışır, sorusundan başlayalım.

Çilek Kırmızısı Saç Rengi ve Modeli
Çilek Kırmızısı Saç Rengi ve Modeli

Eğer; bembeyaz bir teniniz, renkli gözleriniz ve aydınlık bir yüzünüz varsa, çilek kırmızısı saç rengini hiç düşünmeden uygulayabilirsiniz. Çünkü bu şartlar altında bu renk size çok yakışır ve girdiğiniz her ortamda direkt dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Galerisi

Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Çilek Kırmızısı Saç Rengi Boya Numarası
Çilek Kırmızısı Saç Rengi Boya Numarası
Açık Renk Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Renk Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Renk Çilek Kırmızı Saç Rengi
Açık Renk Çilek Kırmızı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızı Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu