Saç RengiSaç BoyamaSaç Modelleri

Candan Erçetin Saç Rengi ve Saç Modelleri

Usta müzisyen magazin gündeminden uzak bir yaşam sürse de yıllardır gerek saç rengiyle gerek unutulmaz şarkılarıyla gündeme bomba gibi düşüyor.

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk, öğretmenlik ve söz yazarlığı yapan Candan Erçetin yirmi yılı aşkın süredir şarkılarıyla hayatlarımıza dokunmaya devam ediyor.

Candan Erçetin Uzun Saç Modeli
Candan Erçetin Uzun Saç Modeli

Güzelliği ve saç rengiyle tüm dikkatleri üzerinde çeken Candan Erçetin saç rengi ve boya numaraları sevenleri tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda Candan Erçetin saç renginden ilham almanız için gereken tüm bilgileri derledik. Hazırsanız başlayalım.. 

Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Candan Erçetin Saç Rengi Boya Numarası 

Candan Erçetin’in çarpıcı ve canlı bakır kızılı saç rengi için önerilerimiz; 

  • Wella Koleston 6/4 Kızıl Bakır 
  • Garnier Color Naturals 7.4 – Sultan Bakırı 
  • Koleston 6-4 Koyu Kızıl Bakır 
  • Garnier Çarpıcı Renkler 4.60 Yoğun Koyu Kızıl Saç Boyası 
  • Koleston 77-44 Yoğun Bakır Kızıl
  • Green Therapy 6.43 Kızıl Bakır 
Candan Erçetin Saç Rengi Modeli
Candan Erçetin Saç Rengi Modeli

Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? 

Benzer saç renklerinden bıktınız mı? Saçınızı hangi renge boyayacağınız konusunda bir çıkmaza mı girdiniz? Sarışın mı yoksa esmer mi? Karar veremiyor musunuz? O halde Candan Erçetin bakır kızılı saç stilinden ilham almanın tam zamanı. Bakır kızılı saç boyası kullanarak kızıl olun!

Candan Erçetin Saç Rengi Boya Numaraları
Candan Erçetin Saç Rengi Boya Numaraları

Bakır kızılı rengi gerçekten doğru ten rengi ile kullanıldığında oldukça şık ve zarif görünen bir renk. Bakır rengin bir çok farklı tonu var, kızıl tonları ise bambaşka bir boyut! 

Peki bakır kızılı nasıl bir renk? Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? Bakır kızılı, kızıl tonların ağır bastığı bir bakır karışımıdır. Renk tonu daha açık ve yumuşak veya derin ve sıcak olabilir, bu size ve kişisel tercihlerinize bağlıdır.  

Candan Erçetin Saç Rengi 
Candan Erçetin Saç Rengi

Hangi tonu seçeceğiniz konusunda şüpheniz varsa cilt tonunuza bakmanızı öneririz. Bakır kızılı en çok açık tenli, pembe cilt alt tonlu kadınlara yakışır. Açık ve sıcak cilt alt tonlu kadınlara kızıl, sıcak bakır renkleri kullanmaları tavsiye edilirken, daha koyu ve daha soğuk tenli olanların ise daha soğuk tonları denemeleri önerilir.  

Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Candan Erçetin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Kızıl saç, yıllar içinde oldukça çok yol kat etti. Eskiden bir uğursuzluk sembolü olarak görülüyordu, ancak zamanla kızıl saç, cinsel çekiciliği ve güçlü, bağımsız bir kişiliği temsil edecek şekilde gelişti. Ve kızıl tonlar arasında seçim yapabileceğiniz pek çok çarpıcı ton var. 

Candan Erçetin’in bakır kızılı saç rengi, kızılın temel tonundan çok da uzak olmayan, göz alıcı ve yenilikçi bir saç rengi isteyenler için ideal bir saç rengidir. Sonbahar ve kış, sıcak saç tonlarına yönelme, sarı ve pastel tonlara veda etme zamanıdır. Yeni bir başlangıç, cesur bir  renk arıyorsanız, bu renk bakır kızılı olabilir. 

Candan Erçetin Saç Modelleri
Candan Erçetin Saç Modelleri

Candan Erçetin Gerçek Saç Rengi 

Kızıl saçların birçok yönü vardır. Parlak kızıl, açık ve koyu kızıl, böğürtlen kızılı, şarap kızılı gibi.. Candan Erçetin’in bakır kızılı saç tonu en yoğun tercih edilen renklerden biridir. Ünlü sanatçının doğal saç rengi orta kestane tonlarındadır. Çok uzun yıllardır bakır kızılı saçlara geçiş yapan Candan Erçetin kızıl saçlarla adeta bütünleşmiş diyebiliriz.

Candan Erçetin Saç Modeli
Candan Erçetin Saç Modeli

Bakır kızılı saç kombinasyonu, durdurulamaz bir güç, cesaret ve parlaklığı sembolize eder. Mükemmel dengeden oluşur: Kırmızı pigment yoğunluğu ve derinliği, bakır ise ışığı yansıtan ışıltıyı sağlar. Saça hacim kazandırır ve çok boyutlu parlaklıkla saçı zenginleştirir. 

Candan Erçetin Saç Kesimi
Candan Erçetin Saç Kesimi

Cildiniz için en uygun kızıl saç rengini seçmek zor olabilir.  Açık gül veya pembe cilt alt tonluysanız, hemen hemen her kızıl saç tonunu kullanabilirsiniz. Sıcak veya açık tenli olanlar, daha sıcak bakır-kızıl tonlarını seçmeli veya sıcak bakır vurgularını tercih etmelidir.  

Candan Erçetin Kızıl Saç Rengi 
Candan Erçetin Kızıl Saç Rengi
Candan Erçetin Saç Modelleri 

Bakır kızılı, kadınlar için en popüler kızıl saç renklerinden biridir. Doğru bir saç modeli kombinasyonuyla cildinizi aydınlatacak ve saçlarınıza hayat verecektir. Peki Candan Erçetin bu ışıltılı ve çarpıcı saç rengini hangi saç modelleri ile kombine ediyor?  

Candan Erçetin Kısa Saç Modeli
Candan Erçetin Kısa Saç Modeli

Ünlü sanatçı bakır kızılı saçlarını özellikle at kuyruğu modelleri ile kullanmayı çok seviyor. Bunun dışında balerin topuz,  yarım dağınık topuz ve örgü saç modellerini de kullanmakta. 

Candan Erçetin Saç Rengi Galerisi

Candan Erçetin Kıvırcık Saç Modeli
Candan Erçetin Kıvırcık Saç Modeli
Candan Erçetin Kısa Saç Kesimi
Candan Erçetin Kısa Saç Kesimi
Candan Erçetin Göz Rengi
Candan Erçetin Göz Rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu