Saç ModelleriSaç Rengi

Burcu Özberk Saç Rengi

Ekranların en başarılı ve güzel oyuncularından olan Burcu Özberk saç rengi, doğallığı ve güzelliği ile izleyicilerin dikkatini üzerine çekmektedir. Tanındığı günden beri kaliteli oyunculuğu ve güzelliği ile birçok projede başrol oyuncusu olmayı başarmıştır.

Çok tercih edilen bir oyuncu olmasında başarılı oyunculuğunun yanı sıra dış görünümündeki kusursuzlukta ön plandadır. Kusursuzluğunun en öneli faktörlerinden birisi de güçlü ve bakımlı saçlarıdır. Sürekli doğallıktan yana olduğu için saç renklerinde de genellikle kendi saç rengine yakın renkler kullanmaktadır.

 

burcu özberk yeni saç rengi
burcu özberk yeni saç rengi

 

Koyu ton saç renklerini kullanmakta ve bu renkler kendisine şık bir hava katmaktadır. Koyu küllü kahverengini uzun zamandır kullanmaktadır.

Burcu Özberk Hayatı

 

Burcu Özberk Uzun Saç Stili
Burcu Özberk Uzun Saç Stili

 

11 Aralık 1989 Eskişehir’de dünyaya gelen Burcu Özberk Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yaşamıştır. Huricihan Sultan karakterini canlandırdığı bu dizi sayesinde büyük kitleler tarafından tanınmıştır.

Ancak en büyük çıkışını Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz rolü ile yakalamıştır. Kısa sürede televizyon kariyerinde büyük mesafeler kat etmiştir. Birçok dizi, tiyatro ve reklam projesinde oynadıktan sonra ünü her geçen gün artmıştır.

 

Burcu Özberk Toplu Saç Modeli
Burcu Özberk Toplu Saç Modeli

 

2019 ile 2020 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan başrolünü Çağlar Ertuğrul ile paylaştığı Afili Aşk dizisinde Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Son yıllarda ekranların aranan yüzlerinden olan Burcu Özberk başarılı oyunculuğu, güzelliği ve duruşuyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Burcu Özberk Saç Rengi
Burcu Özberk Saç Rengi

Burcu Özberk Saç Rengi Ne

 

burcu özberk saç rengi 2020
burcu özberk saç rengi 2020

 

Ekranların en başarılı ve doğal isimlerinden olan Burcu Özberk saç rengi ve modelleri ile birçok kadın ve genç kız örnek olmaktadır. 33 yaşında olmasına rağmen yaşını göstermemesi ve çok daha küçük durması şüphesiz doğal duruşundan kaynaklanmaktadır. Hem saç rengi hem de makyajlarında hafif tonlar kullanmakta ve buna bağlı olarak genç bir görünüm elde etmektedir.

Genç ve güzel oyuncunun gerçek saç rengi koyu küllü kahverengi olarak bilinmektedir. Başarılı oyuncu bu rengi çok güzel taşımakta ve hem ten rengi hem de kaş ve gözlerine uyumlu bir renk olması yönüyle de uzun yıllar kullanmıştır.

 

burcu özberk saç rengi 2019
burcu özberk saç rengi 2019

 

Saç rengini doğal haliyle uzun yıllar kullanan güzel oyuncu daha sonra ufak değişikliklerde bulunmuştur. Ancak yaptığı değişiklikler yine aşırı bir durum yaratmamış ve doğal saç rengine yakın bir tarzda olmuştur.

Burcu Özberk Saç Modeli
Burcu Özberk Saç Modeli

Burcu Özberk Boya Numarası

 

Burcu Özberk Perçem Saçları
Burcu Özberk Perçem Saçları

 

Güzelliği ve doğallığı ile ekranların parlayan isimlerinden olan Burcu Özberk pek çok genç kız tarafından sıkı takiptedir. Güzel oyuncunun saç renklerini kendi saçlarında uygulamak isteyen birçok kişi bununla alakalı araştırmalar yapmaktadır. Burcu Özberk’in saç rengi uygulamak isteyenler için saç boya numaraları şu şekildedir:

 • Loreal Paris Excellence cool Creme ekstra küllü açık kahve 5.11
 • Color Natural saç boyası 4.18 kestane küllü kahve
 • Loreal Paris Excellence Creme küllü açık kahve saç boyası 6.1
 • Wella İllumina 6/19 küllü sandre kahve saç boyası
 • Colar Natural 5.18 açık kestane küllü saç boyası
 • Exicolor 7.71 kumral küllü kahve
 • Organic Natural Colors 5C krom küllü kahve saç renklerinden herhangi biri alınarak Burcu Özberk’in saç rengi yakalanabilir.

 

Burcu Özberk Kıvırcık Saç Modeli
Burcu Özberk Kıvırcık Saç Modeli

 

Burcu Özberk Saç Modelleri

 

Burcu Özberk Kestane Rengi Saçları
Burcu Özberk Kestane Rengi Saçları

 

Sosyal medya platformlarında yüksek bir takipçi ve hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Burcu Özberk güzelliği ile tüm kesimlerden dikkatleri üzerine çekmektedir. Güzelliği, başarılı oyunculuğu ve saç modellerinde de sahip olduğu ciddiyet dolayısıyla ekranların aranan yüzlerinden biri olmuştur.

Birçok reklam, film ve dizi projelerinde yer alan Özberk girdiği her rol ve projeden başarıyla ayrılabilmiştir. Melse hayatında bu kadar başarılı olan Özberk dış görünümüne de oldukça önem vermektedir. Özellikle güçlü ve bakımlı saçlarını çok iyi bir şekilde kullanmaktadır.

 

Burcu Özberk Göz Rengş
Burcu Özberk Göz Rengş

 

Hemen hemen bütün saç modellerini kullanmaktadır. Uzun saç modelini oldukça seven güzel oyuncu saçlarına değişik modeller uygulamaktan kaçınmamaktadır. Saç kesimlerinde Burcu Hanım’ı henüz kısa saçlarla göremedik.

Kendisi sürekli uzun ve bakımlı saçları ile ekranlarda boy göstermektedir. Ara sıra orta boy saç kesimlerini kullansa da kısa saçlardan uzak durmaktadır.  Burcu Özberk’in saç modelleri:

 • Açık dalgalı saç modeli
 • Açık düz saç modeli
 • Islak görünümlü sıkı topuz ve at kuyruğu modeli
 • Dağınık topuz modeli
 • Balık sırtı örgülü saç modeli
 • Uçları maşalı saç modelleri gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

 

Burcu Özberk Düz Saç Modeli
Burcu Özberk Düz Saç Modeli

 

Burcu Özberk Yeni Saç Rengi

 

Burcu Özberk Dalgalı Saç Stili
Burcu Özberk Dalgalı Saç Stili

 

Ekranların pozitif ve sempatik oyuncusu Burcu Özberk kısa sürede şöhret basamaklarını çıkmıştır. Şüphesiz bunda başarısı kadar güzelliğinin de payı büyüktür. Güzelliğindeki en büyük etkenlerden biri de sağlıklı ve bakımlı saçlarıdır. Güçlü saçları sayesinde şampuan ve saç boyaları reklamlarında da yer almıştır.

 

Burcu Özberk Dalgalı Saç Modelleri
Burcu Özberk Dalgalı Saç Modelleri

 

Saç renklerinde genellikle doğallıktan yana olan Özberk son zamanlarda ufak bir değişikliğe gitmiştir. Çok radikal bir değişiklik olmasa da saçlarında ufak bir renk açma işlemine gitmiştir. Yine kahve tonları üzerinden giden Özberk bu sefer kahvenin en açık halini kullanmıştır.

Bu renk hafiften sarılara kaçacak bir renk olarak görülmektedir. Başarılı oyuncu saçlarının ön kısmında da daha sarı bir ton uygulaması yapmıştır. Bu şekilde oldukça beğenilen oyuncu bir süredir bu rengi kullanmaktadır. Bu renk açık küllü kahve olarak bilinmektedir.

Burcu Özberk Dalgalı Saç Modeli
Burcu Özberk Dalgalı Saç Modeli

 

Afili Aşk Burcu Özberk Saç Rengi

 

afili aşk burcu özberk saç rengi
afili aşk burcu özberk saç rengi

 

Kanal D’nin iddialı yapımlarından olan Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ile başrol oynayan Burcu Özberk bu dizide oldukça sevilmiş ve adını daha geniş kitlelere duyurma imkanı bulmuştur. Dizideki rolü gereği doğal bir güzel olan Özberk hem oyunculuğu hem de enerjisi ile dizinin uzun soluklu olmasında büyük rol oynamıştır.

Dizide doğal güzelliğini yine doğal saçları ile taçlandırması seyirci tarafından oldukça beğenilmiştir. Güzel oyuncunun Afili Aşk dizisindeki saç rengi koyu küllü kahve olarak bilinmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu