Saç RengiSaç Boyama

Bebek Kumralı Saç Rengi ve Saç Modelleri

Saç renginizin dış görünümünüz üzerinde düşündüğünüzden daha büyük bir etkisi vardır. Cildinize ve tarzınıza uygun bir saç rengi en az makyaj ve kıyafetiniz kadar güçlü bir etki yaratır. Yaz aylarına girerken sizlere ilham olabilecek bir çok saç rengi ve stili mevcut.

Ancak son yıllarda çok sevilen bebek kumralı saç rengi bu yaz sizin için harika bir seçim olacak. Bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir? Bebek kumralı saç rengi ve tonları nelerdir? Bebek kumralı saç rengiyle ilgili tüm detaylar burada..

Uzun Kumral Saç Rengi
Uzun Kumral Saç Rengi

Bebek Kumralı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Küllü ve koyu sarı tonlarının birleşiminden meydana gelen ve soğuk yansımalara sahip bebek kumralı saç rengi son yıllarda oldukça popüler. Hafif küllü ve soğuk alt tonlu bebek kumralı rengi oldukça çekici ve zarif bir renk.

Koyu Kumralı Bebek Saç
Koyu Kumralı Bebek Saç

Kumralın sıcaklığıyla kül tonlarını harmanlayan bu renk birbirini mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve ister dalgalı ister düz her saç modeline muhteşem bir uyum sağlıyor. Bu güzel bebek kumralı görünümü saçlarını aydınlatmak isteyen bayanlar için harika bir seçim olacaktır.

Koleston Bebek Kumralı Boya Rengi
Koleston Bebek Kumralı Boya Rengi

Sıcak renkleri sonbahara saklayın. Bebek kumralı rengi yaz aylarında tarzınıza cool bir hava katacak. Bebek kumralının farklı tonlarını da denemek isteyebilirsiniz. Daha cesur bir saç modeli için daha açık veya daha koyu bir ton seçebilirsiniz her iki açıdan da bu rengin kullanımı kolaydır ve herkese yakışır.

Bebek Kumralı Uzun Saç
Bebek Kumralı Uzun Saç

Bebek Kumralı Saç Boya Numarası

Saç renginizi değiştirmek için en iyi mevsimin kış olduğu söylenir. İster yaz ister kış olsun saç renkleri söz konusu olduğunda, seçenekler sonsuzdur. Güzel kumral rengi bir balayaj saç boyasından popüler çikolata kahvesi ombré saça, soğuk gri bebek kumralına kadar seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var.

Dilaver Avşar Saç Rengi
Dilaver Avşar Saç Rengi

Kullanacağınız saç rengini seçerken, istediğiniz rengin teninize uyup uymadığı gibi kritik ayrıntıları kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Bebek kumralı saç rengi açık cilt tonuna son derece uygun bir renk. Bununla birlikte, teninizin tonlarını canlandırdığı ve daha sağlıklı görünmenizi sağladığı için açık buğday teni iyi tamamlar!

Bebek Kumralı Saç Rengi
Bebek Kumralı Saç Rengi
  • Glamlook Bioplex Professional 8.31 Açık Kumral Altın Küllü
  • Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral
  • Sea Color 8.0 Açık Kumral
  • Neva Color 9.11 Açık Kumral Yoğun Küllü
  • Wella Koleston 7.1 Küllü Kumral
  • Palet Göz Alıcı Renkler 7.1 Küllü Kumral
  • Wella Koleston Naturals 8/0 Açık Kumral
Bebek Kumralı Ombre
Bebek Kumralı Ombre

Bebek Kumralı Saç Rengi Kaç Numara

Henüz kumral saç rengini hiç denemediyseniz, bebek kumralı saç rengi lehine bir değişiklik yapmanın tam zamanı. Bu harika bebek kumralını denedikten sonra kesinlikle uzun süre kullanmak isteyeceksiniz. Bebek kumralı rengine röfle veya balayajla biraz renk katabilirsiniz. Ombre ve balayaj  ile bu saç renginde büyüleyici görüneceksiniz.

Uzun Bebek Kumral Saç
Uzun Bebek Kumral Saç

Çok zarif ve tatlı, bu bakımı kolay olan bu stil, saçınıza zahmetsiz bir görünüm verecek ve rahat bir nefes aldıracak. Sadece açık buğday tenliler için değil aynı zamanda esmerler için de uygun bir renk. Esmerler için, genel görünümünüzü hafifletmek için daha açık küllü yansımalar kullanmak veya kumral tonlarının derinliğini arttırarak daha çok boyutlu bir imaj elde etmek inanılmaz derecede kolaydır.

Uçları Bebek Kumralı Saç
Uçları Bebek Kumralı Saç
Bebek Kumralı Saç Stili
Bebek Kumralı Saç Stili

Koyu Bebek Kumralı

Değişiklik yapmaktan korkmayın, muhteşem bir yaz için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz! İster kahverengi, ister koyu saç, ister sarı saçlı olun moda anlayışı gelişip ilerledikçe yeni saç renklerine açık olmamız gerekiyor. Bu sezon kumral saç stilini denemek isteyen tüm bayanlar için birçok seçenek mevcut.

Bebek Kumralı Ombre Saç
Bebek Kumralı Ombre Saç

Açık, koyu, ışıltılı kumral veya ekstra küllü kumral gibi birden fazla seçenek söz konusu. Düz bir kumral rengi yerine ombre ve balayaj uygulamalarıyla açık veya koyu vurgularla saçı aydınlatmak mümkün. Koyu bebek kumralı için Sea Color 7.11 Yoğun Küllü Kumral tercih edebilirsiniz. Koyu kumral yansımaları, bu güzel saç rengini tamamlayan kaotik parlak küllü vuruşlardan hacim ve ekstra boyut alır. Neden buna benzer bir görünüme sahip olmayasınız?

Bebek Kumralı Küllü Saç Rengi
Bebek Kumralı Küllü Saç Rengi

Açık Bebek Kumralı

Açık bebek kumralı, ışığı iyi yansıtan ve mükemmel şekilde harmanlanmış açık kumral bir ton – yani tam da aradığınız şey. Birçok sanatçı, ünlü ve modelin severek kullandığı bebek kumralı stili zahmetsiz bir görünüm vadederek size kucak açıyor.

Bebek Kumralı Koyu Renk Saç
Bebek Kumralı Koyu Renk Saç
Balyaj Bebek Kumralı Saç
Balyaj Bebek Kumralı Saç

Işıltılı Bebek Kumralı

Işıltılı bebek kumralı teninizin doğal tonuyla hoş bir kontrast oluşturacak küllü tonlara sahip bir kumralı rengi ifade eder. Işıltılı bebek kumralı renginin açık tenin daha canlı ve taze görünmesini sağlayan sıcak ve soğuk tonların iyi bir karışımına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Açık Uçları Kumralı Saç
Açık Uçları Kumralı Saç

Bu renk sizi sıradanlaşmış sıkıcı görünümden kurtarmaya yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, yüzünüzün güzelliği ve cilt tonunuzu da vurgulayacağını belirtelim.

Bebek Kumralı Saç Rengi Galerisi

Açık Renk Uzun Bebek Kumralı Saç
Açık Renk Uzun Bebek Kumralı Saç
Açık Renk Bebek Saçı
Açık Renk Bebek Saçı
Açık Renk Bebek Kumralı Saç
Açık Renk Bebek Kumralı Saç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu