Saç RengiSaç BakımıSaç Boyama

Bal Köpüğü Saç Boyası Numaraları

Yüz şeklinize, ten renginize ve moda anlayışınıza uygun bir saç modeli ve saç rengi bulmak zor olabilir ancak ne olursa olsun  bal köpüğü rengi saç boyası tercih etmek sizi asla pişman etmeyecektir.

Saçınızı bal köpüğü rengine boyamak istiyor veya bal köpüğü rengi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Gelin hep birlikte bal köpüğü rengi saç boyası tonları ve bal köpüğü saç boyası numaraları içeren yazımıza bir göz atalım; bal köpüğüne dair her şeyi bulacağınızdan eminiz! 

Bal Köpüğü Rengi Saç Boyası 

Balköpüğü Tonları Nelerdir
Balköpüğü Tonları Nelerdir

Bal köpüğü rengi saç boyası karamel, sarı ve turuncu renklerin karışımından oluşan bir renktir. Her mevsimin favori renklerinden biridir. Bu yüzden de dikkat çeker ve ışıltısıyla göz kamaştırır. Bal köpüğü tıpkı diğer saç renkleri gibi farklı tonlara ayrılır. Hemen hemen tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olduğu için kadınlar arasında sıklıkla tercih ediliyor. 

Bal Köpüğü Saç Boyası Tonları

Bal köpüğü, açık ve koyu rengi ile birden fazla ara renge ayrılan bir renktir. Bu renk yumuşak, sevimli, kadınsı ve zariftir ve her yaş için harika bir görünüm oluşturur. Bal köpüğü saç boyası tonları sırasıyla: 

Ombre Bal Köpüğü

Dikkatleri üzerinize çekecek bir stil arıyorsanız, bal köpüğü ombre vurguları eklemeyi deneyin. Bu parlak vurgular saçlarınız ister pixie-cuts ister denizkızı uzunluğunda olsun, her stille harika görünüyor. 

Bakır Karamel Balköpüğü Saç Rengi
Bakır Karamel Balköpüğü Saç Rengi

Koyu Bal Köpüğü

Koyu renkli saç köklerini bal köpüğü saçlarla harmanlamak saçlarınıza  hem derinlik hem de parlaklık katabilir, stilinizi göz alıcı ve ayırt edici bir şekilde yükseltmenize yardımcı olur.  Orta uzunlukta dalgalı saçlar ayrıca bu bakırımsı saç rengine derinlik ve hacim katar. 

Duygu Özaslan Işıltılı Bal Köpüğü Saç
Duygu Özaslan Işıltılı Bal Köpüğü Saç

Karamel Bal Köpüğü

Karamel bal köpüğü saçlar, sıcaklığı zarafetle buluşturmak için harika bir yöntem. Bal köpüğü rengi saçları, yumuşak yüz hatları ve orta uzunlukta bir saç kesimiyle deneyin ve her mevsime her modaya uygun bir stile sahip olun. 

Duygu Özaslan Işıltılı Bal Köpüğü Saç Rengi
Duygu Özaslan Işıltılı Bal Köpüğü Saç Rengi

Kahve Bal Köpüğü

Kahverenginin yumuşak, sıcak tonu, tatlı ve şımarık bal köpüğüyle mükemmel bir şekilde karışarak tüm bakışları üzerinize çekecek bir görünüm yaratır. 

Koyu Bal Köpüğü Uzun Saç
Koyu Bal Köpüğü Uzun Saç

Kumral Bal Köpüğü

En popüler saç rengi trendleri arasında geziniyorsanız, muhtemelen her listenin başında kumral saç rengini görürsünüz. Peki kumralı bal köpüğü ile denemeye ne dersiniz?

Kumral, bal köpüğü ile güzelce eşleşen temel bir renk tonu. Kuaförünüzden, bal köpüğü bir taban üzerine ince kumral vurgular kullanmasını isteyin. Denemeye değer! 

Koyu Bal Köpüğü Saç
Koyu Bal Köpüğü Saç

Bal Sarısı Bal Köpüğü

Bal sarısı saç rengi, altın, kahverengi ve kırmızı alt tonları olan sıcak tonlu bir bir renktir. Bal sarısı vurguların tatlılığı stilinize ayrı bir hava katacak. 

Koyu Bal Köpüğü saç stilleri
Koyu Bal Köpüğü saç stilleri

Kumlu Bal Köpüğü

Kalbinde yaz aylarının sıcaklığını ve plajların enerjisini taşıyan biriyseniz, kumlu bal köpüğü rengi sizin için mükemmel bir seçim olacak. Bu renk tonu, kumlu bir plajı andıran aynı zamanda bal ve bej sarı tonlarını içerir. 

Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Tonları
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Tonları

Bal Köpüğü Saç Boyası Kaç Numara?

Bal köpüğü saç boyası için aradığınız tüm boya numaraları burada: 

  • Farmasi Color Deluxe Saç Boyası Bal Köpüğü 8.3  
  • Nevacolor 8.32 Ballı Köpük Saç Boyası Tüpü  
  • Sea Color Saç Boyası 8,3 Bal Köpüğü  
  • Maxx Deluxe Krem Saç Boyası 8.3 Bal Köpüğü  
  • L’Oréal Paris Excellence Creme 7.31 Bal Köpüğü  
  • L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 7304 Bal Karamel 
  • Palette kalıcı Doğal Renkler 8-0 Bal Köpüğü 
  • Dieci Bal Köpüğü 8.3 Saç Boyası 
  • Maxx Deluxe 8.3 Bal Köpüğü 
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Saç rengini değiştirmek isteyenler için son dönemin en moda saç renklerinden biri olan bal köpüğü saç rengi ve kime yakıştığı gibi sorular sıklıkla merak ediliyor.

Bal köpüğü renk geçişleri sayesinde çoğu ten rengine yakışan renklerdendir. Kumral ve sarı renklerin karışımını içeren bal köpüğü rengi özellikle bu yıl trend saç renkleri arasında yer alıyor. Bal köpüğü rengi ayrıca ombre ve koyu saçlar için de tercih ediliyor.

Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Modeli
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Modeli

Bal köpüğü rengi hem cildinize parlaklık katacağı hem de gözlerinizi ve dudaklarınızı ortaya çıkaracağı için saç rengi saçını değiştirmek isteyenler için ideal bir renktir. Ayrıca kahveyi ve tonlarını seviyorsanız sonbaharın en güzel renklerinden biri olan bal köpüğü rengini de mutlaka denemelisiniz. 

Bal köpüğü saç rengi tüm cilt tiplerine yakışacak bir renktir. Açık, buğday, esmer, hatta daha koyu tonlara sahip kişiler içinde uygundur.. Her mevsim tercih edebileceğiniz bal köpüğü saç rengini bir çok farklı saç stiliyle kullanmak mümkün. 

Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu
Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu
Koyu Bal Köpüğü Saç Modeli
Koyu Bal Köpüğü Saç Modeli
Koyu Bal Köpüğü Saç Boya Numarası
Koyu Bal Köpüğü Saç Boya Numarası
Koyu Bal Köpüğü Düz Saç Modeli
Koyu Bal Köpüğü Düz Saç Modeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu