Saç ModelleriSaç Rengi

Bahar Şahin Saç Rengi ve Modelleri

Genç oyuncu Bahar Şahin saç rengi, oyunculuğu ve güzelliği ile ülkemizdeki önemli yeteneklerden biridir. Ünlü oyuncunun oynadığı rollerde konuşulmasının en büyük etkilerinden biri şüphesiz güzelliği ve buna bağlı olarak güçlü ve bakımlı saçlara sahip olmasıdır.

Sahip olduğu güzelliği kullanmasını bilen ve bu şekilde iyi bir üne kavuşan Şahin saçları ve saç renkleri ile de ön plana çıkmaktadır. Çok genç olmasına rağmen saç boyama işlemlerine erken başladığı söylenebilir.

Soğuk bir alt tene sahip olan ünlü oyuncu bu soğukluğu dengelemek adına saç boyaları kullanmaktadır. Buğday ve soğuk tenli kadınların genelde tercih ettiği sarı renklerin aksine Bahar Şahin daha koyu karamel ve çikolata renklerini tercih etmektedir.

 

Bahar Şahin Uzun Saç Modeli
Bahar Şahin Uzun Saç Modeli

 

Kullandığı bu renkler soğuk tenine sıcaklık katmakta ve bu şekilde daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Bahar Şahin’in son zamanlarda kullandığı saç rengi karamel saç rengidir.

 

Bahar Şahin Topuz Modeli
Bahar Şahin Topuz Modeli

 

Bahar Şahin Kimdir?

 

Bahar Şahin Saçı Ne Renk
Bahar Şahin Saçı Ne Renk

 

Ülkemizin Türk dizi ve sinema oyuncularından olan Bahar Şahin 4 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinli olan ünlü oyuncu 12 yaşındayken İstanbul’a yerleşerek hayatına burada devam etmeye başlamıştır.

Eğitim öğretim hayatı İstanbul’da devam ederken tiyatro ve oyunculuğa olan merakı sayesinde okulun tiyatro ekibine katılmıştır. Daha küçük yaşlarda tiyatro ekibinde oynarken yeteneği ile göz dolduruyordu.

 

Bahar Şahin Saç Rengi ve Modelleri
Bahar Şahin Saç Rengi ve Modelleri

 

Oyunculuğa olan merakı her geçen artınca kariyerini bu yönde planlamak istemiş ve oyunculuk üzerine çeşitli çalışmalar yapmıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini FOX Tv’de yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile yaşamıştır. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan bu dizi sayesinde ünlenme fırsatı yakalamış ve adını büyük kitlelere duyurma imkanı bulmuştur.

Bu dizideki kaliteli oyunculuğu sayesinde zamanla Yol Arkadaşım ve Yol Arkadaşım 2 filmlerinde rol almıştır. Bunun yanı sıra İyi Oyun filminde de başarılı bit oyunculuk örneği göstermiştir.

 

 

 

Servet ve Lise Devriyesi dizilerinden sonra yine çok izlenen Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. 2019 yılında 2. Uluslararası İzmir Film Festivali’nde Umut Vaat Eden Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Bahar Şahin Saç Modeli
Bahar Şahin Saç Modeli

 

Bahar Şahin Saç Rengi Nedir?

Bahar Şahin Saç Modeli
Bahar Şahin Saç Modeli

Oyunculukta yükselen bir grafik çizen Bahar Şahin gençler arasında oldukça tanınan ve sevilen oyunculardan biri olmayı başarmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra dış görünüşüne de önem gösteren Şahin ekranlara en çok yakışan oyunculardan biri olarak görülmektedir.

Uzun ve güçlü saçları ile kendisini gösteren ünlü oyuncu saç renklerinde her zaman tercihini koyu tonlardan yana kullanmıştır. Kullandığı bu koyu ton renkler ile cildine parlaklık ve renk kazandırmıştır. Renk seçimlerini koyu tonlardan yana kullansa da saç rengi sıklıkla değiştirmektedir.

 

Bahar Şahin Saç Kesimi
Bahar Şahin Saç Kesimi

 

Genellikle karamel, çikolata kahve ve kızıl renklerini kullanmaktadır. Kendisine oldukça yakıştırdığı bu renkler sevenlerinden de tam not almaktadır.

 

Bahar Şahin Saç Boya Numarası
Bahar Şahin Saç Boya Numarası

 

Bahar Şahin Yeni Saç Rengi Nedir?

 

Bahar Şahin Saç Kesim Modelleri
Bahar Şahin Saç Kesim Modelleri

 

Saç renklerinde radikal değişimlerden yana olmayan ünlü oyuncu Bahar Şahin uzun yıllardır kullandığı koyu tonları kullanmaya devam etmektedir. Ten rengine oldukça yakışan bu renkler ile olgun biri gibi görünmektedir.

Şahin son zamanlarda yeni saç renginde ufak bir değişime gitmiştir. Karamel kahve saç rengini değiştiren Bahar Şahin yeni değişikliği ile sevenlerinden tam not almıştır. Bahar Şahin’in yeni saç rengi çikolata kahverengidir.

Buğday tenine oldukça yakışan bu renk kendisine farklı bir hava katmıştır.

 

Bahar Şahin Kumral Saçları
Bahar Şahin Kumral Saçları

 

Bahar Şahin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Bahar Şahin Örgü Saçları
Bahar Şahin Örgü Saçları

 

Televizyondaki başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile özellikle gençler arasında çok sevilen Bahar Şahin’i çoğu zaman Youtube’da çekmiş olduğu tatlı videoları ile görmekteyiz. Sosyal medya platformlarında oldukça aktif bir oyuncu olması çok fazla seveninin olmasına neden olmuştur.

Çok sevilmesi sıkça takip edilmesine ve örnek alınmasına neden olmaktadır. Sevenlerinden birçok genç kız ve kadın Bahar Şahin’in saç rengini kendi saçlarında uygulamak istemektedir. Bu saç rengi diğer birçok renge göre tutması kolay olan saçlardandır.

 

Bahar Şahin Kumral Saç Rnegi
Bahar Şahin Kumral Saç Rengi

Loreal Paris’in 5.32 Çikolata Kahve saç boyası temin edilerek saç boyama işlemi yapılabilir. Boyanın üzerinde yazan talimatlara uyulduğu takdirde bu renk kolaylıkla elde edilebilir. Bu renk birçok gerçek saç rengine benzemesi dolayısıyla çoğunlukla doğal bir görünüm oluşturmaktadır.

Bu sebeple hemen hemen her tona sahip kadının kullanımına uygundur.

 

v
Bahar Şahin Kızıl Saç Rengi

 

Bahar Şahin Saç Modelleri

Bahar Şahin Kıvırcık Saç Modeli
Bahar Şahin Kıvırcık Saç Modeli

 

Her geçen projede oyunculuğuna ve kariyerine kattığı değerlerle beraber hızlı bir yükselişe geçen Bahar Şahin dış görünümü ile de ekranlara oldukça yakışmaktadır. Tarzı ve giyimi ile de gençlerin örnek aldığı isimlerden biridir.

Kadınların üzerinde çok durduğu saç kullanımı büyük önem taşıyan konulardan biridir. Günlük hayat ve özel anlarda farklı saç modelleri ile kadınlar kendilerinde büyük farklılıklar yaratmaktadır. Saçlarını çok iyi kullanan isimlerden biri de Bahar Şahin’dir.

 

Bahar Şahin Kaşları
Bahar Şahin Kaşları

 

Tanındığı günden bu yana saç kesimi olarak uzun veya daha orta boy saçları kullanmaktadır. Saçları bir nevi kimliğine dönüşen Bahar Şahin saçlarını genellikle açık model kullanmaktadır.

Açık bıraktığı saçlarına dalgalar atarak farklı bir görünüm sağlamaktadır. Bahar Şahin’in kullandığı saç modelleri:

  • Uzun açık dalgalı saç modeli
  • Açık düz saç modeli
  • Ortadan ikiye ayrılmış ensede toplanan saç modeli
  • Dağınık topuz modeli
  • Saçların bir yana atılarak kaküllü saç modeli
  • Kıvırcık saç modeli
  • Sık dalgalı kısaltılmış saç modeli
  • At kuyruğu saç modellerini sıklıkla kullanmaktadır.

 

Bahar Şahin Kaş Modeli
Bahar Şahin Kaş Modeli
Bahar Şahin Göz Rengi
Bahar Şahin Göz Rengi
Bahar Şahin Dalgalı Saçları
Bahar Şahin Dalgalı Saçları
Bahar Şahin Açık Saç Rengi
Bahar Şahin Açık Saç Rengi
Bahar Şahin Açık Kahverengi Saç Rengi
Bahar Şahin Açık Kahverengi Saç Rengi
Bahar Şahin Açık Kahverengi Saç Modeli
Bahar Şahin Açık Kahverengi Saç Modeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu