Saç RengiSaç Modelleri

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

Son dönemlerin en başarılı oyuncularından Ayça Ayşin Turan saç rengi ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok projede başrol oynaması büyük kesimler tarafından tanınmasına olanak tanımıştır.

Açık buğday tenli olan güzel oyuncunun göz rengi de izleyicileri büyülemektedir. Mavi rengine çalan açık turkuaz göz rengi, hem ten hem de saç rengiyle mükemmel bir uyum içerisindedir.

Dış görünümündeki bu mükemmellik başarılı oyunculuğu ile de birleşince ortaya ekranların aranan yüzlerinden biri olmasına neden olmuştur.

 

ayça ayşin turan yaş
ayça ayşin turan yaş

 

Simetrik yüzüne oldukça yakışan doğal saç rengi kahverengidir. Kahverengi saçlarının uçlarına doğru bir renk açılması olduğu ve açık kumral olduğu görülmektedir. Doğal saç ve göz rengiyle son derece masum bir görünüme sahiptir.

Saç renklerinde zaman zaman değişikliklere gitse de genellikle birbirine yakın renkleri kullanmaktadır. Genellikle kumral, kahverengi ve açık kahve renklerini kullanmaktadır. Kullandığı kumral renginin üzerine ışıltılar atarak saçlarını kullanmaktadır.

Ayça Ayşin Turan Uzun Saçları
Ayça Ayşin Turan Uzun Saçları

 

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Uzun Saç
Ayça Ayşin Turan Uzun Saç

 

25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Annesi Sinoplu, babası ise Kastamonulu olan Ayça Ayşin Turan iki taraftan da Karadenizlidir. Henüz çocuk yaşlarda tiyatro ve oyunculuğu merak salmıştır. Kariyerine ilk olarak popüler Türk dizileri ile başlamıştır.

İlk olarak 2011-2012 yılları arasında FOX’ta yayınlanan Dinle Sevgili dizisi ile ekranlara gelmiştir. 2014 yılında Karagül dizisinde Ada karakteri ile büyük kesimler tarafından tanınmıştır.

 

Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi
Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi

 

2015 yılında ilk kez bir filmde rol almış ve böylece film sektörüne de ayak basmıştır. Sevimli Tehlikeli isimli filmde Zeliş karakterini canlandırmıştır. Filmden sonra birçok yapımdan başrol teklifi alan Turan 2016 ile 2018 yılları arasında Altınsoylar ve Meryem dizilerinde başrol oynama imkanı bulmuştur.

Dizilerdeki başarısı ve güzelliği ile yapımcıların ve seyircilerin dikkatini çekmeyi başaran Ayça Ayşin Turan Netflix yapımı Türk dizisi olan Hakan Muhafız’da 2 sezon boyunca Leyla karakteri ile başrol oynamıştır. Kariyerinin en aktif yıllarını geçiren Turan; Arıza, Firuze ve Ada Masalı dizilerinde başrol olarak oynamaktadır.

 

Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi
Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi Numarası

Ayça Ayşin Turan Saç Tarzı
Ayça Ayşin Turan Saç Tarzı

 

 

Son dönemlerin en popüler oyuncularından Ayça Ayşin Turan girdiği önemli projeler sayesinde büyük kitleler tarafından tanınmıştır. Başarılı oyunculuğu ve mütevazi hayatıyla da sevenlerinin beğenisini alan Turan sosyal medya hesaplarında birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

 

Ayça Ayşin Turan saç stili
Ayça Ayşin Turan saç stili

 

Takipçileri birçok konuda kendisini örnek almaktadır. Bu konulardan biri de saç rengidir. Ayça Ayşin Turan son dönemlerde saç renginde balköpüğü rengini kullanmaktadır. Aynı ten rengine sahip olan birçok kadın bu konuda ünlü oyuncuyu örnek almakta ve saç rengi numaralarını araştırmaktadır.

 • Palette 8-0 balköpüğü saç rengi
 • Sea color 8/3 balköpüğü saç boyası
 • Loreal Paris Casting Creme Gloss 832 Blond Miel
 • Bioblas 7.3 balköpüğü saç boyası
 • Garnier Olia 8/43 balköpüğü saç boyası
 • Voila 8.8 saç boyası bal köpüğü rengi
 • Neva Color 8.32 balköpüğü saç boyası
 • Natural Colors organik saç boyası 8d balköpüğü

renklerinden herhangi biri temin edilerek bu renk elde edilebilir.

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi
Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

 

Ayça Ayşin Turan Saç Boya Numarası

Ayça Ayşin Turan Saç Modelleri
Ayça Ayşin Turan Saç Modelleri

 

Saç renklerinde çoğunlukla kahve ve kahvenin tonlarının kullanan Ayça Ayşin Turan kumral tonları da kullanmaktadır. Son olarak balköpüğü saç renginin boya numaralarını vermiştik. Burada da genellikle kullandığı açık kumral saç renginin boya numaralarını vereceğiz.

 • Palette Deluxe 8-0 açık kumral
 • Garnier doğal açık kumral 8N
 • Loreal Excellence kit saç boyası 7.3 kumral dore saç boyası
 • Palette doğal renkler 7-5 açık karamel saç rengi

Açık kumral rengini uzun yıllar kullanan güzel oyuncu açık kahverengini de sıklıkla kullanmaktadır. Bu rengi uygulamak isteyenler için saç rengi numaraları:

 • Garnier doğal renkler serisi 5 açık kahve saç boyası
 • Loreal Excellence 6.32 altın açık kahve krem saç boyası
 • Koleston 5.37 açık kahve saç boyası
 • Palette 5-0 kalıcı açık kahve saç boyası
 • Koleston 5/3 açık altın kahve set saç boyası
 • Sea color 5/0 açık kahve saç boyası renkleri Ayça Ayşin Turan’ın saç rengini elde etmek için doğru tercihler olacaktır.

 

Ayça Ayşin Turan Örgü Saç Modeli
Ayça Ayşin Turan Örgü Saç Modeli

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi Ada Masalı

ayça ayşin turan kilo
ayça ayşin turan kilo

 

Ülkemizin en başarılı ve en güzel oyuncularından Ayça Ayşin Turan rol aldığı projelerde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Gerek oyunculuğu gerekse dış görünüşüyle iddiasını konuşturmuş ve projelerinde başarıya ulaşmıştır.

 

Ayça Ayşin Turan Göz Rengi
Ayça Ayşin Turan Göz Rengi

 

Alp Navruz ile beraber başrolünü paylaştığı Ada Masalı dizisi yüksek bir izlenme kitlesine ulaşmış ve ünlü oyuncunun dizideki tarzı ve saç rengi dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizide açık kahverengini kullanmış ve bu haliyle doğal bir görünüme kavuşmuştur.

Dizi süresince ufak değişiklikler yapmıştır. Kahverengi ve açık kumral renklerini kullanmıştır.

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi ve Modelleri

 

ayça ayşin turan dizileri
ayça ayşin turan dizileri
ayça ayşin turan boyu
ayça ayşin turan boyu
ayça ayşin turan boyu kilosu
ayça ayşin turan boyu kilosu
ayça ayşin turan boy
ayça ayşin turan boy
ayça ayşin turan boy kilo
ayça ayşin turan boy kilo
ayça ayşin kaç yaşında
ayça ayşin kaç yaşında

 

Ayça Ayşin Turan Saç Modelleri Galeri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu