Saç ModelleriSaç Rengi

Alina Boz Saç Rengi ve Modelleri

Ekranların en güzel isimlerinden Alina Boz saç rengi, modelleri ve başarılarıyla ülkemizin gelecek vaat eden en önemli oyuncularındandır. Doğal güzelliği ile ekranlarda parlayan ünlü oyuncu tarzı ve giyimi ile de birçok genç kıza örnek olmaktadır.

Renkli gözleri, orantılı yüz hatları ve kusursuz fiziği ile kısa sürede ekranların aranan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. bir çok önemli projede yer alan güzel oyuncu hem duruşu hem de oyunculuğu ile sevenlerinden tam not almıştır.

 

Alina Boz Düz Saç Stili
Alina Boz Düz Saç Stili

 

Doğal saç rengi kumral olan ünlü oyuncu bir süre doğal saç rengini kullanmıştır. Ancak zamanla ten rengine yakışacak başka renk arayışlarına girmiştir. Ünlü güzel saçlarını balköpüğü rengine boyatmıştır.

Kullandığı balköpüğü rengi kendisinde oldukça sıcak bir hava yaratmış ve doğal bir görünüm sağlamıştır. Balköpüğü saç renginde kullandığı parlaklık ve ışıltılar saçlarına ayrı bir hava katmış ve uyguladığı modeller ile de bu renk kendisini şık bir şekilde göstermiştir.

 

Alina Boz Düz Saç Modeli
Alina Boz Düz Saç Modeli

 

Balköpüğü rengini uzun bir süre kullanan ünlü oyuncu bu renkten sıkılmış olacak ki saç rengi değişikliğine gitmiştir. Saçlarını açık kahverengine boyamış ve bu açık kahveler ten renginin daha çok ortaya çıkmasına olanak tanımıştır.

 

Alina Boz Düz Kahverengi Saç
Alina Boz Düz Kahverengi Saç

 

Alina Boz Kimdir?

 

Alina Boz Doğal Saçı
Alina Boz Doğal Saçı

 

Alina Boz 14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın Moskova kentinin yakınlarında kırsal bir kasabada dünyaya gelmiştir. Annesi Olga Boz Rus, babası ise Bulgaristan göçmenidir. İlkokul yıllarına kadar Rusya’da yaşayan Alina ailesinin işleri nedeniyle 7 yaşında İstanbul’a taşınmıştır. Türkçe öğrenen Boz ilkokula İstanbul’da başlamıştır.

Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne girmeye hak kazanmıştır.

 

Alina Boz Çocukluk Fotoğrafı
Alina Boz Çocukluk Fotoğrafı

 

Ailesinin yönlendirmesi ile ilkokulda Barış Manço Kültür Merkezi’ne yazılmış ve burada 7 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. Çeşitli dergi ve reklamlarda oynadıktan sonra ilk profesyonel oyunculuğunu 2013 yılında Cesur Hemşire dizisinde oynamıştır.

Birçok dizide rol aldıktan sonra 2018 yılında Vatanım Sensin dizisine başlamıştır. Aynı yıl Elimi Bırakma dizisinde başrol oynamış ve böylece büyük kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır. Netflix’in orijinal dizisi Aşk 101 dizisinde başrol oynama fırsatı bulmuştur.

 

Alina Boz Aşk 101
Alina Boz Aşk 101

 

2021 yılında da yine yüksek bir izleyici kitlesine ulaşan Maraşlı dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Genç yaşına rağmen birçok dizi ve reklamda oynaması kendisine büyük deneyimler kazandırmıştır.

Oynadığı projeler sayesinde birçok ödüle aday gösterilmiş ve bu ödül törenlerinden ellerinde ödüller ile dönmüştür. Ülkemizin en tanınan, sevilen ve başarılı kadın oyuncuları arasında gösterilmektedir.

 

Alina Boz Açık Kestane Rengi Saçı
Alina Boz Açık Kestane Rengi Saçı

 

Alina Boz Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

 

Alina Boz Doğal Saçı
Alina Boz Doğal Saçı

 

Alina Boz’un uzun yıllar boyunca kullandığı saç renklerinden biri balköpüğü rengidir. Bu rengi elde etmek için bazı tüyolar verilmektedir. Geçmeyen saç modası olarak bilinen balköpüğü rengi hemen hemen her kadının uyguladığı renklerden biridir. Kumral ve sarı renklerin arasında kalan bir saç rengi olarak bilinmektedir.

Balköpüğü saç rengini evde uygulamak isteyenler öncelikle saçlarının ilk haline dikkat etmelidir. Eğer koyu renk saç tonuna sahipseniz ilk uygulamada bu rengin tutması biraz zor olabilir. Ancak açık saç renklerinde bir boyama ile başarılı sonuçlar elde edilebilir.

 

Alina Boz Dağınık Saçları
Alina Boz Dağınık Saçları

 

Kumral veya açık kumral saç renkleri balköpüğü için uygun ön renkler olarak bilinmektedir. Evde balköpüğü rengini uygulamak kolay olamayabilir. Bunun için iki farklı rengin karıştırılması gerekebilir. Kendi saç renginize uygun boyayı işten anlayan birinden öğrendikten sonra bu iki renk temin edilir ve eşit miktarda bir kaba alınarak karıştırılır ve saça uygulanır.

Saçlarınız siyah, kızıl ve koyu kahve tonlarındaysa evde boyama yapmamanız önerilmektedir. Bu durumda kuaförünüze danışmanız tavsiye edilmektedir.

 

Alina Boz ve Kardeşi
Alina Boz ve Kardeşi

 

Alina Boz’un bir diğer saç rengi olan açık kahverengi ise uygulaması oldukça kolay olan bir saç rengidir. Uygun boya numarası alındıktan sonra saç boyama işlemi hem evde hem de kuaförde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Bu uygulamadan başarılı sonuç almak oldukça kolay olacaktır.

 

Alina Boz ve Kardeşi Olga Boz
Alina Boz ve Kardeşi Olga Boz

 

Alina Boz Kullandığı Saç Modelleri

 

Alina Boz Uzun Saçları
Alina Boz Uzun Saçları

 

Ülkemizin en genç ve güzel oyuncularından Alina Boz saç modelleri ile de örnek teşkil eden ünlülerden biridir. Uzun ve orantılı yüz yapısına uygun saç kesimleri yaptıran Alina Boz son derece modern kesimleri tercih etmektedir.

 

Alina Boz Uzun Etnik Elbise Modeli
Alina Boz Uzun Etnik Elbise Modeli

 

Önceleri uzun ve daha orta boy saç kesimlerini kullanan Alina son zamanlarda saçlarını omuz hizasında kısa bir modele kestirmiştir. Bu modelle modern bir görünüme kavuşmuş ve sevenlerinin beğenisini kazanmıştır. Kullandığı her saç modelinin kendisine yakıştıran Alina Boz’un sıklıkla kullandığı saç modelleri şunlardır:

  • Omuz hizası saç modelleri
  • Yarım topuz saç modelleri
  • Ortadan ayrık düz uzun saç modeli
  • Uzun düz saç modeli
  • Dalgalı dağınık saç modeli
  • Katlı saç modelleri gibi modelleri kullanmaktadır.

 

Alina Boz Doğal Saç Rengi
Alina Boz Doğal Saç Rengi
Alina Boz Toplu Saç Modeli
Alina Boz Toplu Saç Modeli
Alina Boz Sarı Saçları
Alina Boz Sarı Saçları
Alina Boz Saç Tarzı
Alina Boz Saç Tarzı
Alina Boz Saç Stili
Alina Boz Saç Stili
Alina Boz Saç Rengi
Alina Boz Saç Rengi
Alina Boz Saç Modelleri
Alina Boz Saç Modelleri
Alina Boz Pantene Çekimi
Alina Boz Pantene Çekimi
Alina Boz Makyajı
Alina Boz Makyajı
Alina Boz Makyaj Modeli
Alina Boz Makyaj Modeli
Alina Boz Kumral Saç Rengi
Alina Boz Kumral Saç Rengi

 

Alina Boz Saç Rengi ve Modelleri

 

 

Kaynak;

Alina Boz Kimdir | Saç Rengi ve Tarzı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu