Saç RengiSaç Modelleri

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi ve Modelleri

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın başrollerinden Yıldız saç rengi ve oyunculuğu ile dizinin vazgeçilmez isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Yasak Elma’nın Yıldız Argun’u zengin ve güçlü bir kadın rolünü oynamaktadır.

Sürekli şık, bakımlı ve güçlü haliyle gördüğümüz yıldız saç renklerinde de her zaman iddiasını konuşturmuştur. Birçok ünlü kadının kullandığı sarı rengini kullanan Yıldız bu renk ile güçlü bir kadın profili çizmektedir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Stili
Yasak Elma Yıldız Saç Stili

 

Renkli gözleri ve beyaz tenine en çok yakışan renk sarı olarak bilinmektedir. Bunun farkında olan Yıldız Argun çok fazla saç rengi değişikliği yapsa da bu değişiklikler her zaman sarı renginin tonları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saç uçları ile saç dipleri arasında ufak ton farkları bulunan Yıldız saçları ve duruşu ile dizinin izlenirliğini artırmıştır. Saç renklerindeki ışıltı ve parlaklıklar kendisine hava katmış ve güçlü duruşunu desteklemiştir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Stili
Yasak Elma Yıldız Saç Stili

 

Dizi boyunca sadece sarı saç rengini değil kahveye yakın renkler de kullanmıştır. Sarının en koyu tonu ile kahvenin açık rengi arası bir renge boyatan Yıldız bu rengi ile de izleyicilerinden tam not almıştır.

Açık ten rengine sahip olması bu rengi çok güzel bir şekilde taşımasına olanak taşımıştır. Bu sayede dikkatler direkt saç rengine yönelmekteydi. Ombre saç renginin kendisinde bu denli şık durması uzun süre kullanılmasına neden olmuştur.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Renk
Yasak Elma Yıldız Saç Renk

 

Eda Ece’nin Saç Rengi’nin Adı

 

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası
Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası

 

Ünlü oyuncu Eda Ece henüz genç yaşına rağmen ülkemizin en önemli dizi, film ve reklam projelerinde yer almış ve kendisini kanıtlamış bir isimdir. Başarılı oyunculuğu ve sempatikliği kısa sürede tanınmış ve ekranların aranan yüzlerinden biri olmasına neden olmuştur.

Oyunculukta birçok rolü oynamakta ve girdiği her rolün hakkını vermektedir. Oyunculuktaki cesaret ve başarısını dış görünümünde de yakalamış ve değişiklik yapmaktan hiçbir zaman çekinmemiştir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası
Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası

 

Kendisini ilk olarak Pis Yedili dizisinde tanıdığımızda sıcak bir sarı rengi kullanmaktaydı. Uzun süre bu rengi kullandıktan sonra açık kahverengi tonuna geçmişti. Bir süre bu rengi de kullandıktan sonra tekrar bir cesaret örneği göstermiş ve büyük bir değişikliğe giderek saçlarını koyu bir tona boyatmıştır.

Kendisini ilk kez bu koyu tonlarda gördüğümüz Eda Ece’nin kullandığı bu renk kestane rengi olarak bilinmektedir. Beyaz teni ve renkli gözlere sahip olması kullandığı her saç renginin kendisinde oldukça şık durmasına neden olmaktadır.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Modeli
Yasak Elma Yıldız Saç Modeli

 

Ancak kestane tonunu uzun süre kullanmaktan kaçınmış ve tekrar açık tonlara dönmüştür. Ülkemizde çok izlenen ve oldukça sevilen Yasak Elma dizisine başrol olarak giren Eda Ece burada da performansı ile göz doldurmuştur.

Bu dizideki karakterine uygun olarak sarı rengiyle diziye giriş yapmıştır. Uzun yıllardır dizide rol alırken sarı saç rengini kullanmaktadır. Dizi boyunca sarının birçok tonunu kullanan Eda Ece saçlarında ombre saç rengini de kullanmıştır.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Kesimi
Yasak Elma Yıldız Saç Kesimi

 

Saç uçlarına ışıltılı sarılar attığı ombre saç rengi kendisine oldukça yakışmıştır. Her ne kadar başka renkler denemeyi istese ve arada bunu yapsa da Eda Ece denince akla ilk olarak sarı saç renkleri gelmektedir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç boya numarası
Yasak Elma Yıldız Saç boya numarası

 

Yasak Elma Yıldız Yeni Saç Rengi

 

Yasak Elma Yıldız Röfle Saç Rengi 
Yasak Elma Yıldız Röfle Saç Rengi

 

Saç renklerinde sıklıkla değişiklik yapan Yıldız Argun dizi boyunca birçok saç rengi denemiştir. Bu değişikliklerin her zaman takdir toplaması kendisinin bu konuda cesur bir tavır sergilemesine olanak tanımıştır.

Saç renklerindeki gücü ve zenginliği saç modellerinde de yansıtmış ve her zaman bakımlı saçlarla seyircinin karşısına çıkmıştır. Dizi boyunca birçok kez değişikliğe giden Yıldız son zamanlarda yine bunu denemiştir. Çok büyük bir değişiklik olmasa bile yine farkını ortaya koymuştur.

 

Yasak Elma Yıldız Eda Ece
Yasak Elma Yıldız Eda Ece

 

Saçlarının dip kısımlarında kendi koyu kumral saç rengini kullanmaktadır. Diplerinde kullandığı bu rengin aksine sarı rengini kullanmaktadır. Soluk sarı rengini kullanmakta ve bu renk diğer kullandığı renkler de olduğu gibi teninde şık bir görünüm oluşturmaktadır.

Soluk sarı saç rengine dalgalı modelleri oldukça kullanmaktadır. Bunun yanında düz maşalar da yaptırmakta ve bu modeller kendisinde şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bir süre sunuculuk yaptığı Maske Kimsin Sen programında da saç renklerini sıklıkla değiştirmiştir.

 

Yasak Elma Yıldız Düz Saç
Yasak Elma Yıldız Düz Saç

 

Bir şov programı olmasında ötürü Eda Ece burada uzun pembe saçlar kullanmıştır. Ayrıca sarının en açık renklerini de kullanmış ve kaynaklar yaptırarak uzun atkuyruğu modelleri kullanmıştır. Çok yönlü yetenekli olan ünlü oyuncu her girdiği rol için önemli değişiklikler yaparak izleyicisinde olumlu etkiler bırakmaktadır.

 

Yasak Elma Yıldız Dalgalı Saç
Yasak Elma Yıldız Dalgalı Saç
Eda Ece yeni Saç Rengi
Eda Ece yeni Saç Rengi
Eda Ece Saç Rengi ve Modeli
Eda Ece Saç Rengi ve Modeli
Eda Ece Saç Numarası
Eda Ece Saç Numarası

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu