Songül Öden Saç Rengi

444
3
songül öden saç rengi
songül öden saç rengi

Serçe Sarayı Serçe saç rengi ile sevenlerini büyülerken Songül Öden saç rengi ve saç rengi numarası ile uzun süre gündemden düşmeyecek gibidir. Çünkü bu saç rengi kendisini oldukça kibar ve alımlı göstermiş bu nedenle de bayanlarımızın kısa zaman da ilgi odağı olmuştur. Songül Öden saç rengi nedir ? sorusuna verilecek cevap ise uzun süreden beri aynıdır. Çekici güzel uzun zamandan beri aynı saç rengi ve modelleri ile karşımıza çıksa da yine de her zaman olduğu gibi bu sıralara da popülaritesini korumaktadır. Songül Öden’in yeni saç rengi kestane rengi tonlarındadır. Bu renk genel olarak açık ve buğday tenli bayanlara yakışmaktadır. Fakat uygulama kısmı tam olarak doğru yapılmadığında sonuç sizleri tatmin etmeyecektir.

Songül Öden yeni saç rengini kullanmak isteyenler in boya önerimizi paylaşalım. Sevimli ve bir hayli seksi olan oyuncunun saçlarındaki parlaklık ve dolgunluk aslında kullanmış olduğu boyanın kalitesinden kaynaklanmaktadır. Songül Öden saç rengi numarası için sizlere Palette Deluxe’den 5.68 numaralı kestane rengi saç boyasını öneriyoruz. Zaten kendisini de bir süredir ekranlarımız karşısında palettenin reklam yüzü olarak gördük. Bu rengi saçlarınıza uygulamadan önce işin uzmanından öneriler ve destek almanızda fayda görmekteyiz. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Songül Öden tüm saç renklerinden oluşan galerimizi inceleyebilir aynı zamanda da bu saç rengi ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Songül Öden Saç Renkleri

3 YORUMLAR

  1. Çok sempatik buluyorum kendisini. Songül Öden saç rengi ile yakıyor bence. Ben bu rengi istesem de tutturamiyorum ama. Lütfen bir kaç öneri daha ?

  2. Songül Öden saçlarını bir dönem kızılımsı bir tonda boyatmıştı. Onu da paylaşabilir misiniz rica etsem. Bu arada boya önerileriniz mükemmel diyebilirim. Nasıl tutturuyosunuz ? Songül Öden saç renginde birebir aynısı oldu. Çok kaliteli bir site olduğunuzu düşünüyorum.paylaşımlarınız için teşekkürler.Nur fettahoğlu saç rengini de paylasırsanız çok sevinirim.

  3. Songül ödenin saç rengi konusunda size bir kaç sorum var. İlk olarak bu rengi denedim ama saçım önceden siyah olduğu için tam tutmadı. Bu aşamadan sonra kuaföre gitsem kurtarabilir miyim ? Bir de söylediğimiz boya birebir aynı renk. Kuaförüme sordum evet songül Öden saç rengi bu dedi. Ama lanet olsun ki tutturamadim ben.lütfen yardım edin.Cevap bekliyorum

YORUM YAZ