Serenay Sarıkaya Saç Rengi

5215
2
serenay sarıkaya saçları
serenay sarıkaya saç rengi

Serenay Sarıkaya saç rengi tonu ve saç rengi numarası özellikle genç kızlardan oluşan hayran kitlesi tarafından oldukça çok merak edilmektedir ve bir çok genç kız bu saç rengini kendi saçlarında illa ki hayal etmiştir. Kendisinin saç rengi ve ten uyumu bizlere oldukça doğal bir görünüm sunmaktadır ve bizleri kendisine adeta hayran bırakmaktadır. Medcezir Dizisindeki Mira’nın yani Serenay Sarıkaya’nın doğal saç rengi orta kumraldır. Genellikle saç stilini dağınık bir tarz ile bütünleştiren güzel oyuncunun tarzı en az sizler kadar bizleri de büyüledi. Bu nedenle de edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz. Serenay Sarıkaya’nın yeni saç rengi hakkında sizleri bilgilendirelim.

Mira’nın yani Serenay Sarıkaya’nın yeni saç rengi tonu açık kumraldır. Bu saç rengi ve yaptığı doğal makyajı ile bir bütünlük yakalamayı başarmış olan güzel oyuncu kendi saç rengini sizlere de tavsiye etmektedir. Serenay Sarıkaya saç rengi numarası 8.55 yoğun açık kumral rengi ile tamamen boyalıdır ve 9 numara light blonde sarı rengi ile de hafif balyajlıdır. Bu işlemler için muhakkak bir kuaföre danışmanızı tavsiye ediyoruz. Zaten evde kolay uygulanabilecek bir saç modeli değildir. Yeni saç renginiz ile sizlere mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler diliyoruz. Serenay Sarıkaya’nın bu zamana kadar tüm saç renklerini aşağıda sizler için paylaştık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Serenay Sarıkaya Saç Renkleri

2 YORUMLAR

  1. bence serenay sarıkaya saç rengi ile çoğu zaman ön plana çıkıyor zaten. kendisine sarı saç rengi oldukça yakışıyor başka renge boyatmazsa iyi olur

YORUM YAZ