Naz Elmas Saç Rengi

682
1
naz elmas saç rengi
naz elmas saç rengi

Naz Elmas saç rengi ve saç modelleri geçmişten bugüne kadar yoğun bir şekilde beğenilmektedir. Güzel oyuncumuzun hayranlarının da bildiği gibi kendisinin saçlarında doğal duran o kızıllık hepimizi illa ki bir şekilde büyülemiştir. Bundan dolayıdır ki sürekli olarak Kördüğüm Didem yani Naz Elmas saç rengi nedir ? sorularını yöneltmekteyiz. Bu konuda bir çok teori bilgi üretilmiş olsa da aslında kendisinin gerçek saç rengi oldukça farklı bir tondadır.Bu rengi elde etmek ise tam bir profesyonellik işi. Ancak hemen karamsarlığı düşmeyin. Naz Elmas’ın saç rengi için sizlerle bir kaç püf nokta paylaşacağız. Bu rengi denemek ve kullanmak isteyenler için kendisinin saç rengini ve bu renk ile alakalı boya önerimizi sizlere aktaralım.

Naz Elmas yeni saç rengi kızıl kahvedir. Oldukça riskli ve sahip olunması zor olan bir tondur. Tabi ki imkansız değildir. Saçlarınızda koyu renk boyalar barındırmıyorsanız bir hayli rahatça bu renge sahip olabileceksiniz. Naz Elmas saç rengi numarası olarak sizlere Garnier Olia serisinden 5.5 numaralı kızıl kahve saç boyasını öneriyoruz. Eminiz ki bu renk sizlere de çok yakışacaktır. Tabi ki bu tonu Naz Elmas saç kesimi, saç bakımı ve saç modeli ile kullanmanız daha iyi bir seçim olabilir. Aynı zaman da kızıl kahve saç rengi ile turuncu ve kırmızı tonlarda makyaj yapmanız da önerilmektedir. Yeni saçlarınız ile mutlu, güzelliklerle dolu günler dileriz. Naz Elmas saç renklerinden oluşan galerimizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Bu saç rengi ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşınız.

Naz Elmas Saç Renkleri

1 YORUM

  1. Naz elmasın saçı Palette 9.7 fakat bu ürün türkiyede satılmaya bilir bu yuzden internetten alabilirsiniz. Türkiyede bu tonu tutturmak için karışım yapılıyor. Fakat karışımdız risksiz bu numarayı internetten alıp uygulayabilirsiniz

YORUM YAZ