Saç RengiSaç Modelleri

Naz Elmas Saç Rengi ve Stilleri

Uzun yıllar ekranlarda güzelliği ile parlayan Naz Elmas saç rengi ile de sevenlerinin gönlünde taht kuran oyuncularımızdandır. Saç renkleri ile güzelliğine güzellik katan Elmas birçok saç rengi kullanan ünlülerimizdendir.

Ancak hem gözlerine hem de cilt tonuna en çok yakışan saç rengi sarı tonları olmuştur. Uzun yıllar sarı ve tonlarını kullanan oyuncumuz şimdilerde ise çilek sarısı saç rengini kullanmaktadır. Hafif turuncuya kaçan çilek sarısı rengi sarının özel tonlarından biridir. son yıllarda moda olan bu renk Naz Elmas’ta da oldukça şık bir etki yaratmıştır.

Naz Elmas Uzun Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Saç Modeli

Çilek sarı renginden önce karamel, karamel kahve, bakır ve kızıl gibi saç renklerini kullanmaktaydı. Kullandığı her renk kendisinde farklı bir güzellik ortaya çıkarmış ancak son olarak kullandığı çilek sarısı hem tarzına hem de cilt tonuna olan uyumuyla doğal bir görünüm ortaya çıkarmıştır.

Naz Elmas Uzun Düz Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Düz Saç Modeli

Birçok saç rengini kullanan Naz Elmas bir zamanlar doğal saç rengini de kullanmıştır. Doğal saç rengini kısa bir süre kullansa da bu rengin de kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kumral olan doğal saç rengini kısa bir süre kullandıktan sonra tekrar sarı renklerine geçmiştir.

Naz Elmas Uzun Dalgalı Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Dalgalı Saç Modeli

Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas Saç Rengi ve Modelleri
Naz Elmas Saç Rengi ve Modelleri

Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu olan Naz Elmas 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Açelya Elmas’ın kardeşi olan Naz Elmas rol aldığı dizilerde adından söz ettirmiştir.

Naz Elmas Saç Rengi Nedir
Naz Elmas Saç Rengi Nedir

İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet okulunda okuduktan sonra lise için yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi’ni bitirdi. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Naz Elmas Saç Rengi Ne Renk
Naz Elmas Saç Rengi Ne Renk

Üniversite son sınıfta okurken Haziran Gecesi isimli dizide Özcan Deniz’in sevgilisi olan Havin karakterini oynamıştır. Daha sonra G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yapmıştır. Candan Öte ve El Gibi dizilerde de rol aldıktan sonra Garanti Bankası reklamında oynamıştır.

Naz Elmas Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Naz Elmas Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Doktorlar dizisinde de bir süre rol aldıktan sonra birçok ünlü ve usta ismin olduğu Nefes filmine girmiştir. Bundan sonra rol aldığı dizi ve filmler şunlardır: Ay Tutulması, Ya Sonra, Ustura Kemal, Güzel Çirkin, Merhamet, Stajyer Mafya,  Filinta Bir İstanbul Polisiyesi, Bizim Hikaye, Kördüğüm, İstanbul Sokakları, Bahtiyar Ölmez, Tut Yüreğimden Anne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Babam Çok Değişti’de rol almıştır.

Naz Elmas Saç modelleri
Naz Elmas Saç modelleri

Naz Elmas Saç Rengi Boya Numaraları

NaZ eLMAS saç Modeli
NaZ eLMAS saç Modeli

Ünlü oyuncu Naz Elmas rol aldığı diziler sayesinde büyük bir izlenirliğe ulaşmış ve büyük bir fan kitlesi oluşturmuştur. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu sayesinde gözde olmuş ve bu da sevenlerinin kendisini her açıdan merak etmesine sebep olmuştur.

Naz Elmas Saç Boya Numarası
Naz Elmas Saç Boya Numarası

Saçlarına uyguladığı renkler kendisinde doğal ve hoş bir görüntü oluşturmuştur. Çoğu seveni kendisinin uyguladığı saç rengini kendi saçlarında da kullanmak istemektedir. Bu bakımdan Naz Elmas saç rengi boya numaralarını araştırmaktadır. Güzel oyuncunun saç rengini elde etmek için Naz Elmas saç boya numaraları:

 • Koleston 9/3 altın sarısı saç boyası
 • Loreal Paris Excellence altın sarısı 8g saç boyası
 • Nevacolor 8.3 altın sarısı saç boyası
 • Colorx 9.3 altın sarısı saç boyası renklerinden her hangi biri elde edilerek Naz Elmas’ın saç rengi elde edilebilir. Bu saç rengi ünlü oyuncuda şık ve doğal bir görünüm oluşturmaktadır.
Naz Elmas Örgülü Saç
Naz Elmas Örgülü Saç

Naz Elmas Saç Modelleri

Naz Elmas Örgülü Saç Rengi
Naz Elmas Örgülü Saç Rengi

Saç renklerindeki başarı ve güzelliğini saç modellerinde de gösteren Naz Elmas birçok model denemekte ve kullanmaktadır. Genel itibarıyla uzun saç kesimlerini kullanmaktadır. İnce ve küçük bir yüz yapısına sahip olduğu için çoğunlukla salaş ve hacimli saç modellerini tercih etmektedir.

Naz Elmas Düz Saç Model
Naz Elmas Düz Saç Model

Alnına uygun kesimler yapan Elmas uzun dağınık veya uzun düz saç modellerini sıklıkla kullanmaktadır. Bununla beraber uzun ve dalgalı saç modeli yoğun olarak kullandığı saç modellerinden biridir. Güzel oyuncunun saç modellerinden ilham almak isteyenler için Naz Elmas saç modelleri:

 • Uzun dağınık saç modeli
 • Uzun ultra düz saç modeli
 • Uzun bukleli ve dalgalı saç modeli
 • Kalın örgülü saç modeli
 • Balıksırtı saç modeli
 • Hacimli saç modeli
 • Ortadan ikiye ayrılmış saç modeli
 • Atkuyruğu saç model,
 • Dağınık topuz saç modeli gibi genellikle salaş ve dağınık modelleri tercih etmektedir. Eğer Naz Elmas gibi minyon ve küçük bir yüz yapısına sahipseniz siz de bu saç modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun saç kesimi kullanması boyunu da uzatarak kendisine şık bir hava kazandırmaktadır.

Naz Elmas Saç Rengi Galerisi

Naz Elmas Dalgalı Saç Modeli
Naz Elmas Dalgalı Saç Modeli
Naz Elmas Bakır Rengi Saç
Naz Elmas Bakır Rengi Saç
Naz Elmas Açık Sarı Saç
Naz Elmas Açık Sarı Saç
Naz Elmas Açık sarı saç rengi
Naz Elmas Açık sarı saç rengi
Naz Elmas Açık Kahverengi Saç Modeli
Naz Elmas Açık Kahverengi Saç Modeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu