Mocha Kahve Saç Rengi ve Tonları

4750
2
mocha kahve saç rengi
mocha kahve saç rengi

Mocha Kahve saç rengi ve saç rengi numarası genel olarak bakıldığı zaman kahverengi saç rengi tonlarının orta renkleri arasında yer almaktadır. Bu güzel saç renginin kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle de bu yıl en çok tercih edilen renk tonlarından biri olarak karşımıza çıkacaktır. Hatta öyle ki şimdiden bir çok kuaförden talep edilmeye başlanmıştır. Mocha Kahverengi saç rengi ve saç rengi numarası için sizlere bir kaç önerimiz var. Öncelikle bu saç rengini nasıl elde edeceğiniz hakkında sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz. Saçlarınız koyu tonlarda olsa dahi, siyah olmadığı müddetçe bu saç rengini elde etmeniz bir hayli kolay olacaktır. Ancak bu durumda seçtiğiniz boyanın kalitesi de önemli bir unsur olarak karşınıza çıkacaktır. Çünkü boyanın salgıladığı renk pigmentlerinin yoğun olması mocha kahve saç renginin ne oranda tutup tutmayacağını etkileyecektir. Eğer sonucun mükemmel olmasını istiyorsanız elinizden geldiğince tanınmış ve ünlü markaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Eğer uğraşmak istemiyorsanız bir kuaförden yardım alarak da mocha kahverengi saç renginde mükemmel tonu yakalamanız mümkün olacaktır.

Son dönemlerde mocha Kahve saç rengine sahip olmak isteyen bir çok bayan bulunduğunu bilmekteyiz. Çünkü bu aralar magazin gündemine de şöyle bir baktığımızda bu saç rengini bir çok ünlü bayanda da görmekteyiz. Bu rengi kısa zaman da denemenizi tavsiye ediyoruz. Mocha (moka) kahve saç rengi kimlere yakışır ? konusunda tereddütleriniz varsa belirtmek isteriz ki her ten rengi ile muhteşem bir uyum sağlayan renk tonlarımızdan biridir. Bu rengi saçlarında görmek isteyen bayanlarımız için tam olarak boya rengi numarasını ve boya önerimizi sizler ile paylaşalım. Mocha kahve saç rengi numarası olarak sizlere Loreal Paris Excellence İntence’den 6.13 numaralı Mocha Kahve saç boyasını öneriyoruz. Bu güzel rengi denediğiniz de göreceksiniz ki saçlarınız beklediğinizden de ilgi çekici olacaktır. Sizler de gönül rahatlığı ile kahverenginin bu tonunu saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Mocha Kahve saç rengi ve modellerinden oluşan galerimizi incelemenizi ve bu renk hakkında yorumlarınız bizler ile paylaşmanızı bekliyoruz.

Mocha Kahverengi Saç Rengi ve Tonları

2 YORUMLAR

  1. Ben kumralım saçlarımın uçlarındada sarılar vardı.. bu saç rengini söylediğiniz gibi loreal olarak denedim ve sonuç harika.. Eğer farklı bir renk istiyorsanız mutlaka Loreal Paris Excellence İntence’den 6.13 olarak deneyin

  2. Bende bu renk yapmak istiyorum ama saçlarım siyah uçları biraz daha açık ne yapmaliyım yardımcı olabilir misiniz

YORUM YAZ