Mavi Saç Rengi

638
2
mavi saç rengi
mavi saç rengi

Mavi saç rengi ve mavi saç rengi tonları son zamanlar da genç kızlarımız tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Hatta öyle ki gün geçtikçe bu güzel rengi deneyen bayanların sayısı bir hayli artmaktadır.Son zamanların modası olan mavi saç rengi çeşitli şekiller de kullanılmaktadır. Bu konu da sizleri bilgilendirmeden önce mavi saç rengi nasıl elde edilir ? konusuna değinelim. İlk yapmanız gereken saçlarınız da hangi tonda boya olursa olsun bu rengi açmak olacaktır. Boyanın tam olarak tutması için bu şarttır. Saçlarınızı açtıktan sonra mavi saç boyasını uygulamanız işlemi tamamladığınız anlamına gelmektedir. Ancak bu rengin kullanımının da elde etmesi kadar zor olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü boya aktıkça rengi yeşilimsi bir ton olarak şekil alacaktır. Bu nedenle de mavi saç renkleri sürekli bakım gerektirir.

Mavi saç rengini denemek isteyenler için tam olarak ton numarasını ve boya önerimizi sizler ile paylaşalım. Mavi saç rengi numarası olarak sizlere Jeans Color mavi saç boyasını öneriyoruz. Tercih ettiğiniz saç rengi tonu sizleri oldukça memnun bırakacak, marjinal ve sevimli bir havaya bürüneceksiniz. Ayrıca da bu rengi farklı modeller de kullanabilirsiniz. 2015 yılının modası olan Mavi Ombre, röfle ve balyajlı saç modellerini gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Bunların yanında saçlarınızı boyatmadan evvel mavinin hangi tonunu kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü herkesin de bildiği gibi bir den çok ton numarası mevcuttur. Açık mavi saç rengi ve koyu mavi saç renginin yanında mat mavi saç rengi seçenekler arasındadır. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Aşağıda sizler içim tüm mavi saç rengi ve modellerini paylaştık. Dikkatle incelemenizi öneriyoruz.

Mavi Saç Rengi

2 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar bu sene mavi saç moda sanırım, etrafta sürekli görüyorum. Bana tam olarak bir mavi saç boyası numarası önerebilirmisiniz acaba ? Renkli boyaları bulmak çok zor. Benim bi tek bildiğim manic Panic boya var

YORUM YAZ