Kan Portakalı Saç Rengi veTonları

340
0
kan portakalı saç rengi
kan portakalı saç rengi

2017 yılına damgasını vuran Kan Portakalı Saç Rengi ve Tonlarının kullanımı kadınlar arasında hızla yayılıyor. Aslına bakıldığı zaman bu tonun  bir diğer adı blorange olarak bilinmektedir. Rengi ilk kullanan ve popüler yapan isim ise güzelliği ile gündeme damgasını vurmuş ünlü model Mick Jagger’ın kızı Georgia May Jagger olarak bilinmektedir.  Elbette ki her eserin olduğu gibi bu eserin de bir mimarı bulunmaktadır. Saç stilisti Alex Brownsell’in bu eşsiz çalışması yeni bir moda akımını yarattı. Eminiz ki sizler de bu rengi kullandığınız zaman çok ama çok seveceksiniz. Peki Kan Portakalı saç rengini kimlere yakışır ve hangi ten rengine sahip olan kadınlar bu rengi tercih etmeli ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Kan Portakalı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?

Kan Portakalı saç rengi aslına bakıldığı zaman daha çok Blood Orange anlamına gelmektedir. Yani daha çok bu isim ile anılmaktadır. Bu rengi elde etmek elbette ki her renkli saç renklerini elde etmek kadar zor olacaktır. Ancak imkansız değil. Peki kan portakalı saç rengi nasıl elde edilir ? Bu rengi elde etmek için yoğun bir çalışma gerekecektir. Her şeyden önce saçlarınızın gerektiği kadar açık tonlarda olmasında fayda olacaktır. Kan Portakalı saç boyası ne yazık ki bulunmamaktadır. Ancak yakın zamanda piyasaya sürüleceği düşünülmektedir. Eminiz ki bu rengi sizler de çok ama çok seveceksiniz. Kan Portakalı saç rengi daha çok beyaz ten rengine sahip olan bayanlara yakışmaktadır. Bu ton ile yaz aylarında damganızı vuracağınızdan emin olabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Kan Portakalı saç renkleri ve modellerinden oluşan galerimizi incelemeyi unutmayınız. İyi günler dileriz.

Kan Portakalı Saç Renkleri

PAYLAŞ
Önceki Saç RengiÖzgü Kaya Saç Rengi
Son moda saç renkleri ile ünlülerin saç rengi hakkında bilgiler verip yeni saç modelleri, saç bakımı ve saç boyaları hakkında sizleri bilgilendiriyorum.

YORUM YAZ