Saç RengiSaç Modelleri

İrem Sak Saç Rengi ve Saç Stilleri

Başarısı, güzelliği ve sempatikliği ile gönüllere taht kuran İrem Sak saç rengi ile de sevenlerinin dikkatini çekmektedir. Ünlü isimlerin saç renkleri ve modellerini araştırdığımız yazılarımızda ülkemizin en güzel oyuncularından sıra İrem Sak’ta.

Saç renkleri anlamında değişim ve farklılıklara oldukça açık olan İrem Sak sıklıkla saç rengi değişikliği yapmaktadır. Yaptığı saç değişiklikleri ile sürekli farklı bir havada olan İrem Sak değişimi ile sevenlerinin büyük beğenisini almıştır.

 

İrem Sak Saç Stilleri
İrem Sak Saç Stilleri

 

Son zamanlarda kullandığı saç rengi koyu kahve olarak bilinmektedir. Koyu kahve saç renginin üzerine karamel balyaj ombre yaptırarak şık bir görünüm elde etmektedir. Doğal saç rengi kahverengi olan İrem Sak uzun süre bu rengi kullanmıştır.

 

İrem Sak Saç Stili
İrem Sak Saç Stili

 

Ancak İrem Sak ile birleşen bir başka renk ise kızıldır. Uzun süre rol aldığı Yalan Dünya dizisindeki Tülay karakterinde uzun ve kızıl saçları olan İrem Sak izleyicilerin aklında bu saç rengi ile kalmıştır. Bu renk ünlü oyuncunun ten rengine çok yakışmış ve böylece uzun süre kızıl rengini kullanmıştır. Bu renklerin yanında siyah, koyu kahve, açık kahve ve karamel renklerini de kullanmıştır.

 

İrem Sak Saç Rengi
İrem Sak Saç Rengi

 

İrem Sak Kimdir?

İrem Sak Saç Modelleri
İrem Sak Saç Modelleri

 

Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu İrem Sak 9 Şubat 1986 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çerkez kökenli olan Sak çocukluk yıllarını doğduğu Sivas’ta geçirmiştir. İlk orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için 2006 yılında İstanbul’a taşınmıştır.

 

İrem Sak Saç Modeli
İrem Sak Saç Modeli

 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan ünlü oyuncu televizyonlara ilk adımlarını da üniversiteyi bitirdiği dönemde atmıştır. İlk dizi deneyimi Şen Yuva adlı dizide canlandırdığı Şehrazat karakteri ile olmuştur. Daha sonra 2011 yılında ekrana gelen 5’er Beşer isimli programda Sinem karakterini oynamıştır.

 

İrem Sak Saç Dönerse Senindir Saç Modeli
İrem Sak Saç Dönerse Senindir Saç Modeli

 

2012 yılında büyük bir izlenme oranına ulaşan Yalan Dünya dizisinde Tülay rolünü oynamış ve bu karakter sayesinde geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Güldür Güldür ekibinde de bir süre oynayan Sak kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmıştır. Birçok dizi, tiyatro, ve filmde oynayan ünlü oyuncunun birçok ödülü de bulunmaktadır. Son olarak reyting rekortmeni olan Çukur dizisinde Seren Erdenet rolünü canlandırmıştır.

 

İrem Sak Yeni Saç Rengi
İrem Sak Yeni Saç Rengi

 

 

İrem Sak Saç Rengi Nedir?

İrem Sak Uzun Saçları
İrem Sak Uzun Saçları

 

Ünlü oyuncu İrem Sak saç renkleri ile farkını ortaya koyan oyuncularımızdan biridir. Sık sık değişiklik yaptığı saçları ile genç ve şık bir görünüme kavuşan Sak girdiği her proje için senaryoya uygun renkler kullanmaya çalışmaktadır.

 

İrem Sak Uzun Saç Modeli
İrem Sak Uzun Saç Modeli

 

Kızıl saçları ile yıllarca ekranlarda güzelliğini konuşturan Sak daha sonra bu rengi değiştirerek kahvelere geri dönmüştür. 2021 yılında sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta tekrar kızıl saç rengine geçiş yapmış ve bunu sevenlerine duyurmuştur. Ancak bu sefer bu renkte çok uzun süre kalmamış ve karamel balyajlara geri dönmüştür.

 

İrem Sak Siyah Saçları
İrem Sak Siyah Saçları

 

Son zamanlarda koyu kahverengi saçlarının rengini açtırdığı görülmekte ve bu açık kahvenin üzerine karamel balyaj kullanmaya başlamıştır. Karamel balyaj ombre ile hem ten hem de göz rengine şıklık katmış ve ekranlara bu şekilde çıkmaya başlamıştır.

 

İrem Sak Siyah Saç
İrem Sak Siyah Saç

 

İrem Sak’ın Kullandığı Saç Boya Numaraları

İrem Sak Siyah Saç Modeli
İrem Sak Siyah Saç Modeli

 

Girdiği rollerdeki başarısı ile sevenlerini her geçen gün katlayan İrem Sak kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Sosyal ve toplumsal olaylara olan duyarlılığı, başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırlarıyla her kesimden izleyicinin beğenisini alan İrem Sak hakkında birçok soru sorulmaktadır.

 

İrem Sak Saç Boya Numarası
İrem Sak Saç Boya Numarası

 

Bu konulardan en önemlisi saç renkleri ile farkını ortaya koyması ile alakalıdır. Kullandığı her saç renginin kendisine yakışması bu konuda pek çok soru almasına neden olmuştur. Hayranlarından birçok genç kız ve kadın ünlü oyuncunun saç rengini kullanmak istemekte ve bu yönde araştırmalar yapmaktadır.

 

İrem Sak Küt Saç Kesimi
İrem Sak Küt Saç Kesimi

 

İrem Sak saç boya numaraları:

 • Wella Koleston Perfect 8/07 karamel saç boyası
 • Loreal Paris Excellence 6.32 karamel kahve saç boyası
 • Loreal Paris Casting Creme 732 karamel saç boyası
 • Koleston Natural Kit 7/3 karamel kumral saç boyası
 • Palette Bitkisel İçerikli 7-5 açık karamel saç boyası renklerinden herhangi biri alınarak İrem Sak’ın saç rengi elde edilebilir.

 

İrem Sak Dalgalı Saç Kesimi
İrem Sak Dalgalı Saç Kesimi

 

İrem Sak Saç Modelleri

İrem Sak Dalgalı Saç Modeli
İrem Sak Dalgalı Saç Modeli

 

Saç renklerinde olduğu gibi saç modellerinde de değişiklik seven İrem Sak birçok model kullanmaktadır. Kullandığı her modeli kendine yakıştırmakta ve gideceği ortama uygun modeller kullanmaktadır.

 

İrem Sak Dalgalı Saç Modelleri
İrem Sak Dalgalı Saç Modelleri

 

Saç kesimlerinde de birçok stil denemiş ve kendisine en çok yakışan omuzda saç kesimini bir süredir kullanmaktadır. Yalan Dünya dizisinde beline kadar uzanan uzun saçları ile tanındıktan sonra genelde orta ve kısa boylara geçiş yapmıştır.

 

İrem Sak Doğal Saç Rengi
İrem Sak Doğal Saç Rengi

 

İrem Sak saç modelleri:

 • Açık düz uzun saç modeli
 • Açık önleri dalgalı saç modeli
 • Sıkı atkuyruğu modeli
 • Ensede topuz modeli
 • Kısa dalgalı saç modeli
 • Ortadan ikiye ayrılmış saç modeli
 • Balıksırtı saç modeli
 • Tepede sıkı topuz modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

İrem Sak Saç Rengi ve Modelleri Galerisi

İrem Sak Kızıl Saç Rengi

İrem Sak Kızıl Saç Rengi

İrem Sak Kızıl Kahve Saç Rengi
İrem Sak Kızıl Kahve Saç Rengi
İrem Sak Kısa Saç Modeli
İrem Sak Kısa Saç Modeli
İrem Sak Kısa Saç Kesimi
İrem Sak Kısa Saç Kesimi
İrem Sak Kahverengi Saç
İrem Sak Kahverengi Saç
İrem Sak Çukur Saç Rengi
İrem Sak Çukur Saç Rengi
İrem Sak Dövme Modeli
İrem Sak Dövme Modeli

 

Kaynak;

İrem Sak Saç Rengi ve Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu