Esra Erol Saç Rengi

1647
26
esra erol saç rengi
esra erol saç rengi

Yaptığı evlilik programları ile adını duyuran güzel sunucu Esra Erol’un saç rengi ve saç rengi numarasını merak etmeyen yoktur herhalde. Kendisine çok fazla yakışan ve oldukça gösterişli duran bu saç rengi tonunu sizler için araştırdık. Güzel sunucunun asıl saç rengi orta kahverengidir. Fakat kendiside bu zamana kadar kahverengi tonlarında vazgeçmemiştir. Bu zamana kadar Esra Erol’u tatlı kahverengi, küllü kahverengi, bal köpüğü kahverengi, karamel kahverengi, kızıl kahve ve kestane kahve tonlarıyla ekranlarımızda gördük. Fakat kendisi kahve tonlarından kurtulup yeni bir imaj yaratmıştır ve Esra Erol’un yeni saç rengi çok konuşulmaya başlanmıştır. Saçlarında bu tonları düşünen bayanlarımız için hemen paylaşalım.

Esra Erol 2015 yılı saç rengi Bal köpüğü rengidir. Bu saç rengi ile olay yaratmış ve saç rengi en çok merak edilen ünlüler arasında girmiştir. Hemen sizler için vardığımız sonuçları paylaşalım. Esra Erol’un saç rengi tonu 7.30 bal köpüğü rengi ve tonundaki boya ile boyanmıştır ve bu güzel sonuca ulaşılmıştır. Bu saç rengi kendisini oldukça genç bir görünüme ve oldukça çekici bir kadın haline büründürmüştür ve siz hayranlarını bu saç rengi ile etkilemeyi başarmıştır. Yalnız ufak bir uyarımız var. Bal köpüğü tonlarını tutturmak o kadar da kolay bir iş değildir. Saçlarını bal köpüğü rengi düşünen hanımlar için ilk olarak en yakın kuaföre danışmalarını tavsiye ederiz. Yeni saçlarınızı şimdiden mutlu mutlu kullanmanız dileğiyle.

Esra Erol Saç Renkleri :

26 YORUMLAR

 1. her gün esra erolu izliyorum saç rengi çok güzel zaten bu zamana kadar ki tüm saç renkleri kendisine yakışıyordu

 2. proramlarda esra erolun saç rengi farklı gözüküyor gerçekte baktım daha güzel gibi geldi bana

 3. her gün aynı saç rengi ile karşımıza çıkıyor fakat buna rağmen gayet yakışıyor esra erol a. Kendisine başarılar diliyorum

 4. esra erol uzun süredir aynı saç rengiyle neden değiştirmiyo acaba ? ama ne olursa olsun yakışıyo güzel kadın programı da güzel

 5. kızıl renginin hangi tonu arkadaşlar esra erolun numarasını bilen varmı tam olarak ? bu yazılan doğrumu acaba

 6. Esra Erol saç rengine bayılıyorum ve kendisini hayranlıkla izliyorum. Çok çok güzel bir bayan sizlere de Esra Erol saç rengi numarasını paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Bu rengi denedim ve saçlarım gerçekten mükemmel oldu. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 7. esracım çok başarılısın saçlarına hayranım her gün izliyorum seni inşallah ekranlarımızdan hiç eksik olmazsın

 8. Her gün farklı saçlarla karşımızdasın canım bayılıyoruz sana kardeşimle birlikte. Ben de programına katılmak istiyorum nasipse seni yüz yüze göreceğim :))

 9. esra hanım sizi çok seviyorum saçlarınız çok hoş. İzdivaç programlarına inşallah devam edersiniz sizi her gün keyifle izliyorum.

 10. ben de gerçekte gördüm, televizyondan daha farklı. ayrıca esra erol gerçekte daha kısa boylu ve zayıf saçları daha parlak gözüküyor

 11. Çok hoş bir kadınsın gerçekten aynı zaman da çokta yeteneklisin. Esra Erol’un saç rengini en kısa zaman da deneyeceğim.

 12. Bence esra erolun artık saç rengini değiştirmesi gerekli, çünkü hangi renge boyatsa saçlarını yakışıyor kendisine. O yüzden ben olsam sürekli değiştirirdim saç rengimi 🙂

YORUM YAZ