Duygu Yetiş Saç Rengi

898
5
duygu yetiş saç rengi
duygu yetiş saç rengi

Son zamanlarda ünlü bayanların en favori isimleri arasında yer alan Duygu Yetiş saç rengi ve numarası ile de oldukça çok gündemdedir. Acil Aşk Aranıyor Nisan’ın saç rengi hakkında sizlere sahip olmanız gereken tüm önemli bilgileri verelim. Duygu Yetiş’in doğal saç rengi koyu kumraldır fakat kendisinin saçlarında son zamanlarda büyük değişiklikler yaptığını ekranlarımızda görüyoruz. Krem dizisi ile bizlere kendisini sevdiren güzel oyuncu, karşımıza ilk olarak doğal saçları ile çıkmıştır. Fakat ünlüler kervanına çok güzel bir seçim yaparak ayak uyduran Duygu Yetiş kıvırcık saçları ile yeni saç rengini bütünleştirince adeta büyüleyici bir görünümün sahibi olmuştur.

Duygu Yetiş 2015 yılı son yeni saç rengi ise Güneş kızılıdır. Bu saç renginin kendisine oldukça çok yakıştığını görüyoruz ve bu konuda sizlerle hem fikir olduğumuzu düşünüyoruz. Bu saç renginden yaptırmak isteyen bayanlar için Duygu Yetiş’in saç rengi numarasını tam olarak sizler ile paylaşalım. 6.60 güneş kızılı rengi tamamen saçlarınızda hoş bir görünüm yaratacaktır. Aynı zamanda da cool bir hava. Duygu Yetiş saç modelleri de, saçlarınızda uygulayınca oldukça değişeceğinizi sizlere garanti ediyoruz. Çünkü 2015 yazında moda saç renkleri arasında yer alacak olan Güneş Kızılı rengi bu yıl çok konuşulacak. Yeni saçlarınız ile mutlu,sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Duygu Yetiş’in bu zamana kadar ki tüm saç renklerini aşağıda sizler için paylaşıyoruz. Bakmanızı önemli tavsiye ederiz.

Duygu Yetiş Saç Renkleri

5 YORUMLAR

    • Duygu Yetiş’in saç rengi aslında turuncu kızıl olarak geçiyor. Tam olarak renk tonunu tutturabilmeniz için kuaförden yardım almanızda fayda olcaktır. Yine de 6.60 Garnier saç boyası bu renge en yakın tondur.

  1. Merakımı maruz görün Aklım bi hayli karıştı duygu Yetiş röportajında saç renginin Fındık kabuğu Olduğunu söylüyor Güneş Kızılıyla alakasız değil mi bu söylediği ? Ve garnier 6.60 iki tane numarası var biri yoğun kızıl diğeri ise yakut kızılı hangisi en yakındır sizce ?

  2. Duygu yetiş in saç rengine hayranım gerçekten hayatımda gördüğün en tatlı kızıl tonu. En kısa sürede saçlarımı ben de aynı renge boyatmayı düşünüyorum kısmet olursa 🙂

YORUM YAZ