Saç ModelleriSaç Rengi

Birce Akalay Saç Rengi ve Modelleri

Ünlü oyuncu Birce Akalay saç rengi, oyunculuğu ve güzelliği ile ekranların en çok aranan isimlerinden biridir. Sempatik oyuncu dizilerdeki başarıları ile ülkemizde en çok tanınan ünlülerden biridir.

Kariyeri boyunca birçok saç rengi kullanan Akalay bu renkleri kendisine yakıştırarak seyircinin karşısına çıkmıştır. Gerçek saç rengi koyu tonlar olan Birce Akalay bu rengi de birçok projesinde kullanmıştır.

 

Birce Akalay Uzun Saçları
Birce Akalay Uzun Saçları

 

Yer Gök Aşk dizisinde kullandığı açı kestane tonları ünlü oyuncunun gerçek saç rengi olarak bilinmektedir. Renkli gözleri ve beyaz tenine hemen hemen bütün saç renkleri kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Genellikle doğal görmeye alışkın olduğumuz Birce Akalay ara sıra saç rengi değişikliklerine gitmektedir. Koyu tonların yanında uzun bir sürede saçlarında ombre kullanmıştır. Kullandığı bu renkle havası değişmiş ve farklı bir şekilde izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Bu renklerin yanında koyu kızıl ve siyaha yakın renkleri de kullanmaktadır.

 

birce akalay son saç rengi
birce akalay son saç rengi

 

Birce Akalay Kimdir?

birce akalay saç rengi siyah beyaz
birce akalay saç rengi siyah beyaz

 

Türk dizi oyuncusu Birce Akalay 19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini gördüğü Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni 2003 yılında ikincilikle tamamlamıştır. Tiyatro bölümünden mezun olan Akalay, başarısı ve tiyatroya olan sevgisinden dolayı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne girmiştir.

 

birce akalay saç rengi hayat bazen tatlıdır
birce akalay saç rengi hayat bazen tatlıdır

 

Ancak bu bölümü 3. sınıfta bırakarak konservatuara hazırlanmaya başlamıştır. 20 yaşını geçtiği için devlet konservatuarına giremeyen Akalay Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümüne girmeye hak kazanmış ve bu bölümü bitirmiştir.

2004 yılında Miss Turkey yarışmasında 3. olmuş ve ülkemizi Miss Europe’de temsil etmiştir. Televizyon sektörüne ilk girişi 2007 yılında yayınlanan Kader dizisi ile olmuştur. Bu dizideki başarısının ardından birçok projeden teklif almış ve zamanla ülkenin en çok tanınan isimlerinden biri olmuştur.

 

Birce Akalay Saç Modelleri
Birce Akalay Saç Modelleri

 

Kariyeri boyunca birçok film, dizi ve reklam projesinde rol almış ve başarısıyla ekranların en çok sevilen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. 2017 ile 2019 yılları arasında Müjdat Gezen’in yönetmenliğini yaptığı Yedi Kocalı Hürmüz oyununda Hürmüz karakterini canlandırmıştır. Girdiği rollerdeki başarısıyla birçok ödülün de sahibi olmuştur.

 

Birce Akalay Saç Modeli
Birce Akalay Saç Modeli

 

Birce Akalay’ın Saçı Ne Renk?

Birce Akalay Saç kesimi
Birce Akalay Saç kesimi

 

Rol aldığı projelerdeki yeteneği ve güzelliği ile şöhret basamaklarını hızla çıkan Birce Akalay saç rengi tercihleri ile de oldukça konuşulmaktadır. Bir süre uzun saçlarından sıkılan Akalay saçlarını oldukça kısa bir şekilde kestirmiştir.

 

Birce Akalay Saç Boya Numarası
Birce Akalay Saç Boya Numarası

 

Kısacık kestirdiği saçlarıyla hafiflediğini belirten güzel oyuncu bir süre bu saç modelini kullanmıştır. Bu modeli kullanırken de gerçek saç rengi olan koyu tonları kullanmıştır. Bu şekilde oldukça rahat ve doğal bir görünüme sahip olmuştur.

 

Birce Akalay Saç Kesimi ne
Birce Akalay Saç Kesimi ne

 

Saç renklerinde de modellerinde olduğu gibi değişiklik yapmayı seven Akalay birçok saç rengi kullanmıştır. Uzun bir süre sarı renkler ve ombre renkler kullandıktan sonra son zamanlarda tekrar koyu saç rengine geçiş yapmıştır.

Koyu kahverengi saç rengi kullanan ünlü oyuncu bu şekilde doğallığıyla da güzelliğini konuşturmaktadır. Beyaz tenli ve yeşil gözlü güzel oyuncu Birce Akalay saçlarına uyguladığı her saç rengini çok iyi taşımaktadır.

 

birce akalay küçük ağa saç rengi
birce akalay küçük ağa saç rengi

 

Birce Akalay’ın Saçı Nasıl Elde Edilir?

Birce Akalay Kısa Saç
Birce Akalay Kısa Saç

 

Ekranların aranan yüzlerinden olan Birce Akalay birçok yönü ile seyircinin yakın takibinde olmaktadır. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra örnek kişiliği ve güzelliği ile de ön plana çıkması sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine ulaşmasına olanak tanımıştır.

Ünlü oyuncunun sevenleri kendisini sosyal medya mecralarından takp etmekte ve birçok kişi de örnek almaktadır. Bu kişiler güzel oyuncuya benzemeye çalışmakta ve çoğu zaman kendisinin saç rengini kullanmak istemektedir.

 

Birce Akalay Kısa Saç Stili
Birce Akalay Kısa Saç Stili

 

Ünlü oyuncunun saç rengini kendi saçlarında uygulamak isteyen kişiler bu konuyla alakalı birçok araştırma yapmaktadır. Birce Akalay’ın saç rengini elde etmek oldukça kolay bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ünlü oyuncunun kullandığı koyu kahve saç rengi ister evde ister kuaförde kolaylıkla uygulanabilir. Risk barındırmayan bir renk olduğu için evde uygulanmasında da bir sakınca bulunmamaktadır.

 

Birce Akalay Kısa Saç Modelleri
Birce Akalay Kısa Saç Modelleri

 

Sadece alınan boyanın kaliteli olması saç sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında boyanın üzerinde yazılan talimatlara uyulması gereklidir. Böylece boyama işleminin süresi sabit kalacağı için saça zarar vermeyecektir.

 

Birce Akalay Kısa Saç Kesimi
Birce Akalay Kısa Saç Kesimi

Birce Akalay Saç Modelleri

 

Birce Akalay Kimdir
Birce Akalay Kimdir

 

Ülkemizin yetiştirdiği büyük yeteneklerden olan Birce Akalay saç renkleri ve modelleri ile de oldukça konuşulmaktadır. Saçlarında birçok saç rengini deneyen Akalay model olarak da çok hareketli bir kişiliktir.

 

birce akalay ın yeni saç rengi
birce akalay ın yeni saç rengi

 

Saçlarında büyük değişimlere gitmekten çekinmeyen sempatik oyuncu bir süre uzun kullandığı saçlarını çok kısa bir şekilde kestirmiştir. Uzun saçlı hali oldukça şık olan Akalay’ın kullandığı bu model de birçok olumlu geri dönüş aldırmıştır.

Saç modelleri oldukça fazla olan Birce Akalay’ın en çok kullandığı saç modelleri:

  • Alnını kapatan kakül modeli
  • Açık dalgalı saç modeli
  • Kısa kıvırcık saç modeli
  • Ortadan ikiye taranmış sıkı saç modeli
  • Sıkı taranmış ıslak topuz modeli
  • Atkuyruğu modeli
  • Ensede topuz modeli
  • Düz maşalı saç modeli ve ıslak saç modellerini sıklıkla kullanmaktadır.

Birce Akalay Saç Rengi ve Saç Kesimleri

 

birce akalay ın şimdiki saç rengi
birce akalay ın şimdiki saç rengi
Birce Akalay Göz Rengi 
Birce Akalay Göz Rengi
Birce Akalay göz rengi ne
Birce Akalay göz rengi ne
birce akalay doğal saç rengi
birce akalay doğal saç rengi
Birce Akalay Dalgalı Saç Modeli
Birce Akalay Dalgalı Saç Modeli
Birce Akalay Boya Rengi Ne
Birce Akalay Boya Rengi Ne

 

Kaynak;

Birce Akalay Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu