Azra Akın Saç Rengi

614
2
azra akın saç rengi
azra akın saç rengi

Azra Akın saç rengi nedir ? sorusu uzun zamandır kahve tonları şeklinde yanıt bulmuş olsa da, kendisinin saçlarında yapmış olduğu son değişiklik ile artık bakır tonlarını tercih ettiğini görmekteyiz. Güzel manken ve oyuncunun saçlarındaki dolgun ve aynı zamanda da parlak olan görüntü kullanmış olduğu boyanın kalitesi ve aynı zamanda da içeriğindeki renk pigmentlerinin bir hayli yoğun olmasından kaynaklanmaktadır. Azra Akın Loreal reklamındaki saç rengi tarçın bakırıdır. Bu güzel saç rengi tonunu denemek isteyen bir çok bayan bulunmaktadır. Bu nedenle tam olarak Azra Akın’ın saç rengi numarası ve boya önerimizi sizler ile paylaşalım. Ancak bundan önce belirtmek isteriz ki tarçın bakırı saç rengini düşünen hanfendilerin ten renklerinin açık tonlarda olması önemli bir unsur olacaktır.

Azra Akın yeni saç rengi için boya önerimiz Loreal Paris Excellece İntense ‘den 7.43 numaralı tarçın bakırı saç boyası olacaktır. Boya koyu saç rengi tonlarında bile büyük ölçüde elde etmek istediğiniz rengi sağlamada oldukça mükemmel bir tercih olacaktır. Böylece saçlarınız daha canlı ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak aynı zamanda da 2016 yılına bomba gibi bir giriş yapmanızı sağlayacaktır. Bu saç rengini tercih etmeden önce bilmeniz gereken diğer unsurlar, tarçın bakırı saç renginin sık sık bakım isteyecek bir renk tonu olduğu ve her daim özenli bir makyaj gerektirdiğidir. Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece oldukça rahat kullanabileceğiniz bir tondur. Yeni saçlarınız ile mutlu, sağlıklı ve güzelliklerle dolu günler dileriz. Azra Akın tüm saç renklerinden oluşan galerimizi dikkatle incelemenizi öneriyoruz.

Azra Akın Saç Renkleri

2 YORUMLAR

  1. Abi çok güzel kadın harbiden ya. Azra Akın saç rengi bu sene moda olacak gibi. Bende tarçın bakır deneyeceğim.

  2. Dünya güzeli bi kız 🙂 şaçları da kendisi gibi ışıldıyor adeta. Ben Azra Akın’ın saç rengi için kuaföre gittim özellikle loreal reklamındaki saç rengini istiyorum dedim ama maalesef bir türlü tutturamadık.

YORUM YAZ