2016 Yılında Moda Olan Saç Renkleri

179
2
2016 saç rengi modası
2016 saç rengi modası

2016 saç rengi modası yani 2016 yılında moda olan saç renkleri ve tonları şimdiden göz kamaştırmaktadır. Çünkü oldukça cezbedici ve sıradışı olan bu güzel 2016 saç rengi tonları, bu yıl genç kızlarımızın saçlarını süsleyecek ve onlara mükemmel bir görünüm katacaktır. Şimdiden oldukça trend olan 2016 yılı saç rengi modası bir hayli yoğun ilgi görmektedir. Bir çok bayan bu rengi çoktan saçlarına uyguladı bile. Ancak hala bu renk tonlarına sahip olamayan bir çok bayan mevcuttur. Sizler için bu konudaki önemli olan bilgileri paylaşalım. Bakalım 2016 yılında hangi saç rengi ve saç kesim modelleri moda olacak öğrenelim.

2016 Yılı Sonbahar – Kış Saç Modası

2016 yılı kış aylarından moda olan saç renkleri genel olarak doğal tonlar olsa da bir çok ekstrem olan saç rengi tonu da hayatımıza girecektir. Doğal tonlardan kastımız elbette ki siyah ve kahve tonlarından oluşmaktadır. Ancak bunun yanında doğal kumral ve doğal sarı tonları da oldukça revaçta olan renklerden olacaktır. 2016 yılı kış ve sonbahar saç modası olan ekstrem renkler olarak ise karşımıza genel olarak parlak pembe, turuncu ve turuncunun açık tonları, kırmızı, trüf kahve ve kahvenin içinde kızıl barındıran tonlar çıkacaktır. Peki bu renkleri denerken bu yıl saçlarımıza uygulamamız gereken saç modelleri nasıl olmalıdır ? Hemen belirtmek isteriz ki 2016 yılı sonbahar ve kış aylarında moda olacak olan saç kesimi ve modelleri katlı kesimler ve düz saç modelleridir. Günlük olarak saçların tepeden atkuyruğu şekline toplanması ise bu yıl oldukça havalı duracak olan modellerden biri olarak karşımıza çıkacaktır.Böylece hem sportif hem de oldukça cool görünüm elde etmiş olacaksınız. 2016 yılı kış saç trendleri olan bu saçlar ile mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi diliyoruz. Bu arada sizlere saçlarınızı boyatmanız konusunda seçeceğiniz kuaförü ve saç rengini dikkatli seçmenizi, sonradan bir hayal kırıklığına uğramamanızı tavsiye ediyoruz.

2016 Yılı İlkbahar – Yaz Saç Modası

2016 yılında yaz aylarında moda olan saç renkleri bal köpüğü tonlarının yanı sıra genellikle karamel, çikolata kahve, bakır kızılı, tarçın bakır ve kumralın küllü tonları olacaktır. Ancak bunların yanında elbette ki plajlarımızın vazgeçilmez tonlarından olan plaj sarısı saç rengi tonu da her zaman ki gibi trend olma özelliğini korumaktadır.2016 saç renkleri sizlere bir hayli yenilik getirirken, sunduğu parlak renk tonları ile saçlarınızdaki ışıltı ile sevdiklerinizi büyülemenizi de sağlayacaktır. Bu renkleri denemeden önce sizlere bir tavsiyemiz var. Öncelikle ten renginizin tonuna karar verin ve daha sonra kendi ten renginize uyacak olan renkleri tercih edin. Çünkü bu renk tonları her ten rengi ile uyum sağlamamaktadır. Ama genel olarak rahatlıkla kullanacağınız renk tonlarından olduklarını da belirtmek isteriz. 2016 yılı saç renkleri ve modelleri sizlere yaz aylarında bol bol bukleler ve dalgalı saçlar sunmaktadır. Saçlarınıza uygulayacağınız doğal dalgalar alımlı bir görünümün yanı sıra oldukça ilgi çekici bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. 2016 yılı ilkbahar ve yaz saç trendlerini denerken sizlere bu yıl canlı renklerle dolu günler diliyoruz.

2016 Yılında Trend Olan Saç Modelleri

2016 yılı yaz ve kış aylarında her yıl olduğu gibi bu yılda bohem şekline toplanan saç modelleri moda olacaktır. Bunların yanında kadının vahşi olarak dışa vurulmasını sağlayacak olan modellerden biri de saçlarınızın ensede veya tam tepeden atkuyruğu şeklinde toplanmasıdır. Günlü kullanımlarda bu modelleri daha gevşek şekilde bağlayarak, gece kullanacaksanız daha sıkı bağlayarak kullanmanız önerilmektedir. 2016 yılı trend saç renkleri ve modelleri bu yıl sizlere cezbedici bir görünüm katmakta oldukça kararlıdır. Saçlarınız uzun ise düz, eğer katlı kesimler tercih etmiş iseniz de dalgalı ve kıvırcığı bol olan saçlar sizleri bir hayli gösterişli kılacaktır. 2016 yılında popüler olan saç renkleri ve modellerinden sizler de kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

2 YORUMLAR

YORUM YAZ